תפריט סגור

מחירון הדברה

מחירון הדברה מלא – כל עלויות ההדברה במקום אחד
צוות מדבירים נט גאה להציג את המחירון המלא של כלל שירותי ההדברה, ההרחקה והתחזוקה השוטפת.

כלל המחירים משקפים את הניסיון הרב שלנו בתחום, המקצועיות, השירות וכמובן ההצלחה המוכחת שלנו בפתרון כל בעיית מזיקים בישראל. מכיוון שתקיפה של מזיקים יכולה לקרות בכל רגע נתון, צוות מדבירים נט זמין עבורך עשרים וארבע שעות ביממה, בכל יום, כולל בחגים ובסופי שבוע. אנחנו יכולים להבטיח לך שנעשה הכל כדי לחסל את בעיית המזיקים בביתך או בעסק שלך ולהחזיר אותך לשגרה במהירות, ביעילות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

מחירון הדברה לשירותכם 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר מוסמך במחיר משתלם חייגו: 072-3341-454

מחירון הדברה

כדי לא להעמיס עליך במידע, חילקנו את המחירון המלא שלנו לשני חלקים: עסקי ופרטי. בנוסף, ניתן להגיע למחיר ההדברה הרצוי על ידי הקלקה מהירה על סוג השירות שנמצא בתוכן העניינים הבא:

מחירון הדברה פרטיהדברת נמליםמחירון הדברה עסקיהדברת מפעל מזון
הדברת ג'וקיםהדברת עכבישיםהדברת משרדהדברת אולם אירועים
הדברת יתושיםהדברת טרמיטיםהדברת בית ספרהדברת בית קפה
הדברת עשיםהדברת פשפשיםהדברת גני ילדים
הדברת פרעושיםלכידת עכברים \ לכידת חולדותהדברת מסעדה
הרחקת עטלפיםהרחקת יוניםהדברת בית מלון

מחירון הדברה פרטי

המגזר הפרטי סובל מהתקפות מזיקים כמעט כמו המגזר העסקי ולכן אנחנו מתייחסים אליו במלוא הרצינות. במחירון מטה פירטנו את סוגי ההתקפות השכיחות במגזר זה, את דרכי הטיפול בהן וכמובן את מחירי ההדברה.

איזה מזיק מדבירים?
מה מחיר ההדברה?

שיטת ההדברה של המזיק

הדברת ג'וקים

מ-250 ₪

הדברת ג'וקים, או תיקנים בעגה המקצועית, מחייבת שילוב של מספר שיטות כדי להגיע לחיסול מלא של המזיקים. מדביר ג'וקים יפזר פתיונות ג'ל אותם יקחו הג'וקים לקן ויחסלו אותו בעצמם. כדי לוודא שהג'וקים לא יחזרו לדירה שלך, נרסס בצורה מדויקת את מקומות המחיה של הג'וקים והם: מתחת לכיור, פתחי הבית, את אזור פחי האשפה בבית ואת אזור המקלחת. כדי לוודא שבעיית הג'וקים לא תחזור, צוות מדבירים נט ממליץ לרסס גם את חדר המדרגות וחדר האשפה של הבניין ולפנות לעירייה על מנת שתדביר את פתחי הביוב הקרובים לביתך.

הדברת עשים

מ-270 ₪

עשים מתחלקים לשניים: עש הבגד ועש המזון. שניהם יכולים להימצא במרחב הפרטי בגלל שתי סיבות: חדירה של עש הבגד אשר נמשך לאורות חזקים ובקיעה של עש המזון בקטניות ואריזות מזון שונות.
שיטת ההדברה היא שונה ולכן מדביר עשים ישתמש במיקרו קפסולות אשר נדבקות לעש ומחסלות אותו. שיטה זו ידידותית לסביבה ואיננה מצריכה שינויים כלשהם בהתנהלות בבית.

הרחקת עטלפים

מ-270 ₪

דבר ראשון, אין מה לחשוש מהעטלפים! הם צמחוניים וניזונים מפירות כך שהם אינם מזיקים לבני האדם בצורה ישירה. הבעיה בעטלפים היא הגללים שלהם וקליפות הפירות אשר יוצרות לכלוך ולכן מרחיק עטלפים ישתמש באמצעות מכשירים טכנולוגיים שמשבשים את פעילות הסונאר שלהם וגורמים להם לעזוב את המקום מבלי לפגוע בהם פיזית.

הדברת פרעושים

מ-320 ₪

פרעושים לא חיים בבתים. הם חודרים אליהם באמצעות בעלי החיים. אפשר למצוא פרעושים בגינות סביב הבית או בצמחיה נמוכה במקומות מרוחקים יותר. מדביר פרעושים יפעל להדביר את הסביבה החיצונית של הבית שלך כדי למנוע חדירה נוספת של פרעושים. לאחר מכן ישאב המדביר את רהיטי הבית בשואב עוצמתי במיוחד. כדי לוודא שלא נשאר פרעוש אחד בבית, ירסס המדביר את הפינות האהובות על הפרעושים בריסוס בעל רעילות נמוכה.

הדברת נמלים

מ-250 ₪

סוגי הנמלים העיקריים שחודרים לבתים פרטיים בישראל הם נמלים שחורות ונמלי אש. מדביר נמלים יפעל בצורה דומה כדי לחסל את הנמלים האלו. הדברה ירוקה היא פתרון מעולה כאן מכיוון שהנמלים מגיעות כדי לחפש מזון. פיזור פתיונות ג'ל יגרום לנמלים לשאת אותם לקן ולהאכיל את הרימות והמלכה בהם. ברגע שהמלכה תחוסל, הקן יתפזר והמטרד יעלם. כדי לוודא שלא נשארו נמלים, ירסס המדביר את אזור הקן וכך יבטיח שהקן חוסל. מדביר נמלי אש יפעל באותה שיטת הדברה אך ידביר גם את הסביבה החיצונית של הבית שלך. במקרה של זיהוי נמלי אש (קטנות מאוד, אדומות ועוקצניות) יש ליצור קשר עם מדביר בהקדם האפשרי מכיוון שעקיצות של נמלי האש עלולות לגרום לתגובות אלרגיות חריפות.

הדברת יתושים

מ-270 ₪

הדרך הפשוטה ביותר למנוע חדירה של יתושים היא להתקין רשתות צפופות על חלונות הבית. במידה ויש לך בית פרטי עם גינה והיתושים עוקצים ללא הרף, אפשר לטפל במטרד על ידי מספר פעולות פשוטות. יתושים מתרבים במוקדי מים עומדים ולכן מדביר יתושים יאתר את מוקדי המים הקרובים אליך ויבין האם כדאי לייבש אותם או להשתמש בהדברה ביולוגית (שתילת צמחי מים טורפים או פיזור דגי גמבוזיה אשר שניהם ניזונים מביצי וזחלי היתושים). כדי להדביר את היתושים הבוגרים, ישתמש המדביר בערפול ויחסל אותם.

הדברת עכבישים

מ-270 ₪

אם נצא רגע מהחזות המפחידה שלהם, עכבישים הם התורמים העיקריים לכך שכמות המזיקים בעולם נשארת מאוזנת. במידה והבעיה חמורה, ניתן לקרוא למדביר עכבישים שירסס את מקומות המסתור של העכבישים ויפזר פתיונות ג'ל שיחסלו את העכבישים בקורים שלהם.

הדברת טרמיטים

מ-250 ₪

הטרמיטים המוכרים ניזונים מכל סוגי העצים, גם המעובדים ולכן יכולים להוות מטרד רציני ואף לסכן חיים על ידי כרסום של פרגולה שעלולה ליפול על ראשם של האנשים בסביבתה. טרמיטים זהים בגודלם לנמלים אך צבעם לבן / בז'. מדביר טרמיטים יפעל לאתר את קן הטרמיטים (שלעיתים יכול להסתתר מתחת לרצפות, דבר שידרוש קדיחה) ויפזר חומר הדברה לתוך הקן. במקביל יפזר המדביר פתיונות ג'ל שיחסלו את הקן מבפנים. קשה מאוד לדעת כמה חמורה בעיית הטרמיטים ויכול להיות שידרשו עוד סבבי הדברה עד להשמדתם המוחלטת. טרמיטים שנכנסו עמוק לתוך העץ יודברו על ידי איוד בגז אשר חודר עמוק יותר מכל חומר ריסוס ומצליח לחסל את הטרמיטים במקומות הנסתרים ביותר.

הרחקת יונים

מ-450 ₪

למרות החזות התמימה שלהן, יונים עלולות להעביר חיידקים ומחלות שונות באמצעות הלשלשת שלהן וקרציות ופרעושים באמצעות הנוצות שלהן. בישראל אסור לחסל יונים ולכן מרחיק יונים ישתמש במספר שיטות שהוכחו כמוצלחות כגון פיזור דוקרנים, התקנת רשת צפופה, גלי קול ועוד.

לכידת עכברים
לכידת חולדות

מ-250 ₪

עכברים וחולדות נראים יותר ויותר במרחב העירוני בגלל תנופת הבניה האדירה אשר מטלטלת את אזורי המחיה הרגילים שלהם ומעלה אותם לפני הקרקע. מרחיק עכברים ישתמש במלכודות לכידה אשר לא מחסלות את המטרד כדי שהפגרים שלהם לא יעלו ריח רע וימשכו מזיקים נוספים. לוכד חולדות יפעל באותה הדרך בדיוק.

הדברת פשפשים

מ-320 ₪

ישנם מספר סוגים של פשפשים, אבל הפשפש הספציפי שחודר לבתים פרטיים הוא פשפש המיטה. פשפש זה חי באזורים נסתרים ופועל רק בלילה. אם התעוררת וגילית עקיצות באזור הרגליים עם כתמי דם, ככל הנראה שזוהי עבודה של פשפש המיטה. כדי להדביר את הפשפש הזה נדרשת עבודה לא פשוטה ואף יכול להיות שידרשו מספר סבבי הדברה. דבר ראשון יש לכבס את כל הבגדים והמצעים שבאו במגע איתך או עם החדר הנגוע בשישים מעלות ולייבש אותם בשמש כדי לחסל את הפשפשים שעליהם. לאחר מכן מדביר פשפש מיטה יגיע ויפזר אבקה על כל כלי המיטה שלך ויאטום אותם בעזרת ניילון נצמד. לבסוף, ישאב המדביר את כל כלי המיטה וירסס את אזורי המחיה הנסתרים של הפשפש.
חשוב מאוד לשמור על קשר עם המדביר כדי להבין האם המטרד נעלם או שדרושה הדברה נוספת.

להזמנת מדביר מוסמך במחיר משתלם חייגו: 072-3341-454

מחירון הדברה עסקי

צוות מדבירים נט פועל בשיתוף פעולה עם עיריות, בתי מלון, מסעדות, מוסדות חינוכיים ועוד. מכיוון שאי אפשר לסגור את המקומות האלו בשעות היום, יגיע צוות מדבירים נט להדביר בשעות הלילה ובסופי שבוע כך שלא תהיה פגיעה בפעילות השוטפת של העסקים / המוסדות.

סוג בית העסק ומחיר ההדברה

 שיטת ההדברה המומלצת

הדברת מסעדה

מ-270 ₪

מסעדות בדרך כלל יסבלו משלושה סוגי מזיקים אשר חודרים אליהן במטרה לאתר מזון: תיקנים, נמלים ומכרסמים. לכל מזיק שיטת ההדברה שלו ומדביר מוסמך יעשה הכל כדי לחסל את המטרד מבלי לפגוע בפעילות השוטפת של המסעדה.

הדברת בית מלון

מ-420 ₪

בגלל תחלופת האנשים, בתי מלון הם מוקד משיכה לפשפש המיטה אך לא רק. הדברת פשפש מיטה בבית מלון היא מורכבת מכיוון שהמלון ממשיך לעבוד בזמן ההדברה. מדביר מקצועי יסגור את החדר המדובר וידביר אותו במהירות כדי שהפשפש לא יתפשט לחדרים נוספים. מזיק נוסף שאוהב בתי מלון הוא התיקן אשר יסתובב בעיקר באזור חדר האוכל והמטבח. הדברת תיקנים בבית מלון דומה מאוד להדברת מסעדה.

הדברת בית קפה

מ-270 ₪

בתי קפה הומים בבני אדם ובמזון. בדרך כלל בתי קפה יסבלו מהתקפות של ג'וקים ולכן מדביר ג'וקים בבית קפה ירסס את פתחי הביוב השונים ויפזר פתיונות ג'ל ברחבי בית הקפה.

הדברת בית ספר

מ-420 ₪

מכיוון שבית ספר פעיל בשעות היום, מדביר בבית ספר יעדיף להגיע אחרי שעות הפעילות כדי לא לפגוע בשגרת הלימודים.

הדברת גני ילדים

מ-270 ₪

ילדים הם פלח אוכלוסיה אשר רגיש הרבה יותר להדברה ולכן מדביר גני ילדים יגיע בסוף השבוע בו הגן סגור וידביר אותו כמעט אך ורק באמצעים ירוקים כדי למנוע מצב בו הילדים נחשפים לחומרים האלו.

הדברת מפעל מזון

מ-270 ₪

מפעלי מזון מושכים אליהם בעיקר עכברים, חולדות ועשי קמח. הרחקת עכברים והרחקת חולדות תיעשה על ידי פיזור מלכודות לכידה שלא יחסלו אותם אלא יתפסו אותם לטובת שחרור במקומות מרוחקים. הדברת עש הקמח במפעל מזון תתבצע על ידי איוד בגז. שיטה זו חודרת עמוק אל תוך המזון ומחסלת את המזיק הבוגר, הזחלים והביצים. היתרון בשיטה זו הוא ההתאיידות המהירה של הגז והיעדר הפגיעה שלו במזון עצמו.

הדברת אולם אירועים

מ-320 ₪

אולם אירועים מכיל בתוכו את האולם עצמו ואת המטבח ולכן עלול למשוך סוגים שונים של מזיקים. מדביר אולם אירועים יגיע לאולם שלך וינתח אותו מבחינת פתחים, איומים ודרכי פעולה אפשריות לחיסול המזיקים.

הדברת משרד

מ-270 ₪

משרד פעיל בשעות היום ולעיתים גם בלילה ולכן לא ניתן לפנות אותו לטובת הדברה. מדביר משרדים יגיע להדברה בשעות הלילה המאוחרות כדי לטפל במזיקים ולא לפגוע בשגרת העבודה. לרוב, משרדים יסבלו ממזיקים הדומים מאוד לאלו התוקפים את הבתים הפרטיים ולכן ההדברה לא צפויה להיות מורכבת מדי.

הדברת תחזוקה שוטפת

מ-320 ₪

לצערנו אין הדברה אשר תמנע כליל חזרה של מזיקים לעסק שלך ולכן מדבירים נט מציעים לך שירותי תחזוקה שוטפת שיטפלו בכל בעיות המזיקים שלך בצורה קבועה לנוחיותך ולנוחיות כלל המגיעים לעסק שלך.

להזמנת מדביר מוסמך לעסק שלכם חייגו: 072-3341-454

 • המחירים עשויים להשתנות בהתאם לאופי העבודה
 • לכל מידע נוסף או נושאים לא ברורים אתם מוזמנים להתקשר ונשמח לעזור בכל בעיה של מזיקים בבית או בעסק.

חשוב לנו גם לשתף אותך במעט מידע מקצועי שיעזור לך להבין אם המדביר שבחרת הוא מדביר מקצועי, כבר משלב השיחה. שיטות ההדברה הנפוצות היום מתחלקות לארבעה:

 • הדברה כימית
  סגנון ההדברה הקלאסי אשר משתמש בחומרי הדברה בעלי רעילות נמוכה. שיטה זו הייתה נפוצה יותר בעבר וכיום משתמשים בה רק כשאין ברירה. סוג ההדברה הזה דורש פינוי של הבית ואיוורור מסיבי שלו לאחר ההדברה ולכן יכול להיות מעט לא נוח.
 • הדברה ירוקה
  נקראת גם הדברה אורגנית. בשיטת הדברה זו משתמשים בחומרים טבעיים בלבד על מנת להרחיק ולחסל את המזיקים השונים. בשיטה זו ישתמשו המדבירים בשמנים אתריים, תבלינים ועוד חומרים ירוקים ידידותיים לסביבה. הדברה זו איננה דורשת הכנה מיוחדת ואיננה רעילה לבני האדם ולבעלי החיים.
 • הדברה ביולוגית
  שטחים פתוחים ושדות חקלאיים הם קרקע פוריה להשתלטות של מזיקים וקשה מאוד להדביר אותם בשיטות ההדברה הקלאסיות. הדברה ביולוגית משתמש בשרשרת המזון ומדבירה את המזיקים על ידי שחרור של הטורפים הטבעיים שלהם. שיטת הדברה זו אמנם איטית יותר, אך לטווח הארוך הוא מוכיחה את עצמה כמוצלחת במיוחד.
 • הדברה אלקטרונית
  הצעקה האחרונה בתחום ההדברה. פיתוחים חדשים בתחום זה הביאו לפריצת דרך בתחום ההדברה על ידי פיזור אמצעים טכנולוגיים אשר מדבירים באופן מלא כמעט כל סוג של מזיק. דוגמא מעולה יכולה להיות בתחום הרחקת עטלפים. מכיוון שעטלפים הם בעלי חיים מוגנים, אסור בתכלית האיסור לחסל אותם. פיתוח טכנולוגי חדש עושה שימוש בגלי רדיו אשר מפריעים לעטלפים (שכאמור מעופפים על ידי שימוש בסונאר) וגורמים להם לעזוב את האזור.

חשוב לציין שכאשר ניגשים לבחור מדביר, יש לבקש רישיון הדברה המוכר על ידי המשרד להגנת הסביבה ולבדוק היטב שהחומרים בהם ישתמש המדביר מאושרים ומפוקחים גם הם!

לסיכום, צוות הדברה נט מהווה תחנה סופית לכל בעיית מזיקים בארץ. אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו 24/7 כדי להתייעץ איתנו על סוג בעיית המזיקים שלך והפתרון שלה.

שאלות נפוצות

icon

המחיר של ההדברה נקבע על ידי מספר פרמטרים כמו סוג המזיקים שיש להדביר, שיטת ההדברה שעושים בה שימוש וגודל השטח שיש לטפל בו.

icon

מחיר של הדברה בבית הוא החל מ-250 ש"ח והוא כמובן עשוי להשתנות על פי הפרמטרים השונים של סוג המזיק, שיטת ההדברה והשטח הדורש טיפול.

icon

הדברת פרעושים בניגוד להדברה של מזיקים אחרים מתבצעת בשלבים. מחיר הדברה של פרעושים היא החל מ-320 ש"ח

icon

המחיר של לכידת עכברים הוא החל מ-250 ש"ח.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן