תפריט סגור

הרחקת יונים

נראה שיש אינספור יצורים שרוצים לגור איתנו תחת קורת גג אחת: מכרסמים, חרקים, ציפורים. אך רבים יסכימו שבין ה"אורחים" המציקים ביותר ניתן למצוא את היונים. הציפורים שהקשר בינם לבין יונת השלום מקרי בלבד נוטות לזהם כל אזור בו הן נמצאות ולעשות זאת בצורה דוחה ומציקה. הפיתרון ההגיוני והמתבקש במצב זה – הרחקת יונים בשיטות שונות, בהתאם למצב הבית שלכם.

מרחיק יונים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מרחיקי יונים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 450 שקלים!
הרחקה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית היונים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

הרחקת יונים

הרחקת יונים – כי יונים מזיקות לאיכות החיים שלכם

למרות שהחיות האלה נראית כלל בלתי מזיקות לכאורה, סילוק יונים הינו הכרחי משום שהוא פוגע בכל האלמנטים של החיים שלכם:

1. הם מרעישים – אם יונים הגיעו לשטח שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שתשמעו זאת באופן קבוע. מרחיקי יונים רבים מעידים שאחת הפגיעות המשמעותיות ביותר באיכות החיים של דיירי הבתים שהפכו למעונם של יונים נעוצה בכך שהם כל הזמן מרעישים, נפנופי כנפיים והגרגורים האופייניים הופכים מהר מאוד למטרד אמיתי.

2. הם מזהמים – עוד לפני שנכנסים לבעיית העברת המחלות, הלכלוך שמשאירים אחריהם יונים הוא בלתי נסבל. נוצות מעורבבות בצואת ציפורים, יחד עם דברים שהם מביאים למטרות קינון – הצחנה והזוהמה הופכות מהר מאוד לפשוט בלתי נסבלות. מהר מאוד לא נשארת שום ברירה אחרת מלבד סילוק יונים – ומומלץ שיהיה מקצועי.

3. הפצת כינים וקרציונים – נוכחות של יונים בסביבה שלכם תגרום מהר מאוד להתפשטות של "חברים" קטנטנים נוספים ( כיני יונים ). קרציוני יונים יכולים לעבור לחיות המחמד שלכם, לשיער שלכם או של הילדים. כך או כך, מדובר במכה של ממש שדורשת לא רק הרחקת יונים לצמיתות, אלא גם טיפול בשיער ובפרווה של דיירי הבית השונים.

4. מחלות – בעיה נוספת, שבגינה זכו היונים לשם הלא מחמיא "עכברושים מעופפים". גם עכברושים ידועים בכך שמעבירים מחלות רבות בצורה ישירה שאי אפשר לברוח ממנה. ניתן לומר ללא שום ספק שתופעת יונים מחלות הולכות יד ביד. האנשים הרגישים ביותר למחלות המופצות על ידי היונים זה ילדים קטנים עד גיל 6 וקשישים. כלומר, אלה שהמערכת החיסונית שלהם עדיין או כבר לא במיטבה. על מנת להגן על הדיירים בבית שלכם, יש להזמין מדביר יונים כמה שיותר מהר.

באילו שיטות פועל לוכד יונים מקצועי?

כיום קיימות שיטות שונות ומגוונות לביצוע הרחקת יונים בצורה טובה ולטווח ארוך. בנוסף, כאשר מתבצעת הברחה של יונים שכבר התנחלו במקום, כדאי מאוד לא לעצור בכך וגם לדאוג לאמצעים מניעתיים לעתיד, בכדי שזה לא יקרה שוב ( מלכודת יונים למשל הוא אמצעי זמני בלבד). ההברחה בצורה ישירה יכולה להתבצע באמצעי "הפחדה", סילוק הקינים, ניקוי מקום השהייה ויצירת חסמים שימנעו מהם לחזור. אנשים רבים מעדיפים להימנע מביצוע הדברת יונים משום שמדובר בפיזור רעל שכיום הפך ללא רצוי עבור רבים. בנוסף, אנשים רבים חשים חמלה כלפי היצורים הנוצתיים ולא רוצים להרע להם, אלא רק לגרום להם להתגורר הרחק מהבית שלהם.

במסגרת אמצעי המניעה של חדירת יונים לבית הפרטי או לבניין הדירות ניתן למצוא התקנת רשתות וסורגים, דוקרנים או שיטת הטעייה בצורת מיקום גופים שנראים כמו יונים, כך היונים האמיתיים חושבים שהמקום כבר "תפוס", ופוסחים על הבית, המרפסת או הגג של הבית הספציפי. שיטות אלה מאפשרות ליצור הגנה נגד יונים ברמה גבוהה ומבלי לפגוע באיכות החיים של דיירי הבית.

מה המאפיינים של מרחיק יונים ברמה גבוהה?

אחת השאלות החשובות ביותר בתהליך ניקוי הבית מנוכחותן שח הציפורים המזיקות הינה מיהו מבריח יונים מתאים ובמה הוא מאופיין? חשוב מאוד להזמין את איש המקצוע האיכותי ביותר על מנת להיפטר מהיונים אחת ולתמיד. המאפיין החשוב ביותר של איש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר בתחום זה מיומנות בשיטות שונות ומגוונות של דחיית יונים הרחקה. ניתן להבין את רמת המקצועיות באמצעות שיחה קצרה. איש מקצוע מיומן יוכל לספק לכן תשובות רבות לשאלות בנושא, וגם יתשאל אתכם באריכות על המאפיינים השונים בבית, ההעדפות הספציפיות שלכם, זאת על מנת להתאים שיטות שגם פועלות נגד יונים וגם מתאימות לכם ולמשפחה שלכם. לא תמיד אפשר לדעת לאיזה איש מקצוע לפנות.

הרחקת יונים מחיר – באמצעות חיפוש באתר "מדבירים נט" תוכלו להתרשם ממספר אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, לקבל ייעוץ והצעות מחיר, כך שבסופו של דבר תבחרו מרחיק יונים המתאים לכם מכל הבחינות.

שירותים בכל הארץ: הרחקת יונים בצפון , הרחקת יונים בדרום ,הרחקת יונים במרכז

מוצרים נוספים: רשת יוניםדוקרנים להרחקת יונים

שאלות נפוצות

icon

ניתן להזמין שירות הרחקת יונים במחיר מיוחד החל מ 450 שקלים, כמובן שזה משתנה לפי אופי העבודה

icon

יונים מביאות לנו די הרבה מחלות רבות, כגון דלקות זיהומיות, קדחת ובנוסף יש לציין שיונים מטילות ביצים במסתורי כביסה, מה שגורם ליונה לחזור ולהפיץ את המחלה בצורה אגרסיבית יותר

icon

כן, אנו מספקים שירות הרחקת יונים ללקוחותנו ובמידה והבעיה לא נפתרה הצוות שלנו יגיע אליכם שוב.

icon

כאשר אנו מגיעים ללקוח על מנת להתקין רשת נגד יונים ראשית יש לבדוק את גודל הרשת שנזדקק לה, לרב המחיר מתחיל מ 149 שקלים למטר. לבירור מחיר מדוייק התקשרו אלינו

icon

הצוות שלנו משתמש במכשיר מתקדם שנקרא גרניק, מכשר זה יסלק בקלות את כל צואת היונים.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן