תפריט סגור

הדברת נמלים

נמלים הם בהחלט מטרד שלצערנו מוכר לכולנו. זה מתחיל מביקור קטן של מספר נמלים ולפתע כל הקן עבר לגור אצלך בבית. איך ניתן לטפל בתופעה המטרידה?

מדביר נמלים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי נמלים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר נמלים חייגו: 072-3341-454

הדברת נמלים

למה הנמלים מופיעות אצלי בבית?

נמלים נמשכות למזון אשר נמצא בשפע אצלך בבית אבל לא רק! נמלים יכולות להגיע גם בגלל הצטברות של מים שלא נוקזו כמו למשל מים שנשארו על שפת האמבט. הנמלים נמשכות לכל סוג מזון וגם למזון של בעלי חיים, כך שאם החתול או הכלב שלך נישנשו משהו ופיזרו פירורים ברחבי הבית, הנמלים בהחלט יכולות להריח אותם ולהגיע.
באזורים מסויימים בארץ כמו ירושלים ואפילו חיפה הגיעו נמלים מזן "נמלי אש" אשר עוקצות גם בני אדם, בעבר משרד להגנת הסביבה אפילו יצא עם הודעה מסודרת בנושא שעלינו לשים לב ולהמנע עם מגע עם נמלים מסוג זה.

האם נמלים בבית מהוות סיכון?

השפעת הנמלים על בני האדם מועטה, מעבר כמובן לנוכחות שלהן בבית. הנמלים מסוכנות יותר דווקא לבעלי החיים שלך, להם הן יכולות להעביר מחלות על ידי זיהום האוכל שלהם.

הדברת נמלים בבית או בגינה

נמלים יכולות להיות מטרד נוראי בבית ולכן אם המצב חמור יש להזמין מדביר מקצועי. לפני שהמצב יחמיר כתבנו לך מספר טיפים שיעזרו לך להיפטר מנמלים בשיטות ביתיות. חשוב לציין שלא כל שיטה תעבוד לך ולכן יש לבחון את השיטות השונות אך להבין שיכול להיות שדרושה פה התערבות של מדביר מוסמך:

 • טלק תינוקות
  חומר זה עובד על חוש הריח של הנמלים. הריח של הטלק גורם לשיבוש מערכות הניווט של הנמלים מחד ופוגע ביכולת התקשורת שלהן מן הצד השני. הדרך המומלצת ביותר להשתמש בחומר הזה הוא לגלות את שבילי הנמלים ולפזר עליהם טלק ישירות. לאחר מכן יש להתחקות אחרי השביל ולהגיע לקן עצמו ולפזר עליו טלק שיגרום לנמלים לברוח ויעזור לך ליהנות מבית נקי מנמלים.
 • תרכיז חומץ
  סגולותיו של החומץ ידועות במגוון סוגי השימושים הרחב בו. מעבר לניקוי משטחים וחיטוי אסלות ואמבטיות, השפרצה של חומץ על האיזור ממנו נכנסות הנמלים לבית שלך ישבש את מערכות הריח של הנמלים ובמקביל, בזכות יכולות החיטוי שלו, יחסל את החומר אותו הנמלים מפרישות שגורם להן ללכת בשיירה. השילוב של שניהם ימנע כניסה של נמלים לבית שלך, אך רק באופן זמני.
 • קונפלור
  מסתבר שנמלים לא מעכלות כל כך טוב עמילן תירס אך נמשכות אליו מאוד! הדיסוננס הזה הופך את הקונפלור לכלי נשק עוצמתי נגד הנמלים. על מנת להשתמש בו בחוכמה יש לפזר את עמילן התירס במקומות אליהם תרצו למשוך את הנמלים אליהם. הנמלים יגיעו אליו, יאכלו את הקונפלור ויחסלו את עצמן.

פתרונות להדברת נמלים בכל הארץ

אנחנו מקווים שהצלחנו לעזור לך להדוף אפילו במקצת את הנמלים שהחליטו לבקר בבית שלך. לצערנו הפתרונות שהצענו הם פתרונות זמניים אשר דורשים תחזוקה גבוהה והתעסקות בלתי פוסקת. על מנת להדביר את הנמלים אחת ולתמיד עדיף ליצור קשר עם מדבירים שיגיעו אליך ויפתרו את בעיית הנמלים שלך אחת ולתמיד.

ישנן 2 שיטות להדברת נמלים בצורה מקצועית:

 • הדברת ג'ל
  הדברה זו פועלת בשיטת הפיתיון. המדביר מפזר כמויות לא גדולות של חומר ההדברה ברחבי הבית ובעצם קורא לנמלים לבוא לאכול. ברגע שהנמלים מגיעות, הן לוקחות את החומר הזה אל הקן ומאכילות את המלכה. לחומר הזה לוקח קצת זמן להתפרק, שזה בדיוק הזמן שלוקח לו לחסל את המלכה. בדומה לדבורים, כשהמלכה של הקן מתה, הקן מתפזר וכך הנמלים עוזבות את הבית.
 • הדברת ריסוס
  המפציץ של הדברות הנמלים. ריסוס, כשמו כן הוא, כולל ריסוס של הקנים עצמם וחיסול הנמלים על המקום. השיטה הזו עובדת אך ורק אם יודעים היכן הקנים נמצאים. מדביר מקצועי לא יטרח לרסס את הבית שלך אם הוא לא מצא את הקן עדיין.

כמה עולה הדברת נמלים?

מחיר ההדברה נגזר משיטת ההדברה, עומק הבעיה והשטח אותו יש לכסות בהדברה. אנחנו יכולים להבטיח לך שהניסיון, הציוד החדשני ושיטות ההדברה שלנו יספקו לך את הפתרון המושלם להרחקת נמלים מהבית שלך.

שיטת הדברה

מחיר הדברת נמלים

הדברת נמלים בעזרת ג'ל

החל מ-250 ₪

הדברת נמלים בעזרת ריסוס

החל מ-250 ₪

מדבירים נט כאן בשבילך עשרים וארבע שעות ביממה, ערוכים ומוכנים לטפל בכל בעיית מזיקים אשר תתפרץ. חשוב לנו להזכיר שצוות המדבירים שלנו עובד עם רישיון המשרד להגנת הסביבה וכל החומרים בהם אנחנו משתמשים הם חומרים מאושרים ועומדים בתקנים החמורים ביותר.

להזמנת מדביר נמלים חייגו: 072-3341-454

שאלות נפוצות

icon

ישנם 2 שיטות עיקריות להדברה של נמלים, הראשונה היא הדברה עם ג'ל (פיזור ג'ל בכל חלקי הבית) והשיטה השניה היא באמצעות ריסוס בכל חלקי הבית

icon

לא נגרם נזק ישיר לבני אדם במפגש עם נמלים אך במידה ויש לכם כלבים או כל חיית מחמד אחרת הנמלים לרב ינסו להגיע למזון שלהם ויזהמו אותו

icon

המחיר של הדברה נגד נמלים מתחיל מ 250 שקלים, כמובן שזה תלוי בגודל ואופי האזור שצריכים להדביר

icon

אנו ממליצים להיפתר מהנמלים בבית שלכם בעזרת הדברה טבעית של ג'ל, הנמלים יגיעו לג'ל שאנו נפזר באזור הבית, ויגררו את הגל לאזור קן הנמלים וכך כל הבית של הנמלים יהרס.

הדברת כל סוגי הנמלים

צריך עזרה?
דילוג לתוכן