תפריט סגור

הדברה ירוקה

כמה מילים על שיטת ההדברה הירוקה: שיטה זו התפתחה בשנים האחרונות מתוך המודעות הגוברת לשמירה על הסביבה. שיטת הדברה זו, הנקראת גם הדברה אורגנית, מסוגלת לטפל בכל סוגי המזיקים הקיימים בלי לפגוע בסביבת הפעילות, בעלי החיים שנמצאים בקרבתה וכמובן בבני האדם. שיטה זו מומלצת מאוד על ידי המדבירים והוכחה כמועילה בדיוק כמו שיטות ההדברה הישנות.

מדביר בשיטת הדברה ירוקה לשירותכם

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים העובדים בשיטות הדברה ירוקות במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת הדברה ירוקה חייגו: 072-3341-454

הדברה ירוקה

כיצד ניתן לזהות מדביר ירוק המעניק שירותי הדברה ירוקה?

ענף המדבירים מלא בעשרות רבות של אנשי מקצוע המתיימרים להציע לך את כל מגוון שירותי הדברה והפתרונות הקיימים כיום בשוק ולצערנו לא כולם באמת מדבירים ירוקים. ניתן לוודא שהמדביר שהזמנת הוא מדביר ירוק לפי מספר פרמטרים:

 • רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה
  רישיון זה מוענק אך ורק למדבירים אשר עברו בהצלחה קורס שלם העוסק בהדברה ירוקה. הקורס כולל לימודים תיאורטיים ומבחנים שונים אשר בודקים את רמת הידע של המדביר.
 • מוצרי הדברה אורגניים
  חומרי הדברה ירוקים, כשמם כן הוא, לא אמורים להכיל רעלים מסוגים שונים כלל וכלל ולכן כדי לוודא שחומרי ההדברה באמת ירוקים ואורגניים ניתן לבקש לקרוא את רשימת המרכיבים המופיעה על החומרים עצמם. מדביר ירוק אמיתי לא יתנגד לבקשה כזו.
 • המלצות מלקוחות עבר
  השיטה הטובה ביותר לוודא שהמדביר הוא מקצוען בכלל ומדביר ירוק בפרט היא לשאול לקוחות עבר. עדויות מפי לקוחות כאלו שוות זהב מכיוון שלא ניתן לזייף אותן מחד ומדביר מקצוען לא ינסה להסתיר אותן מאידך.
 • העבודה בשטח
  עבודה עם חומרים כימיים מכריחה את המדביר לעבוד עם חליפות מיוחדות ומסיכות שונות. במידה וצוות המדבירים עובד ללא כל הגנה שכזו, ככל הנראה שהחומרים בהם הם משתמשים לא מכילים רעלים ולא מסוכנים לבני אדם.

איך פועלת הדברה ירוקה על מזיקים שונים?

רגע לפני שהטלפון מחייג לצוות המדבירים, כתבנו עבורך מספר שיטות הדברה ירוקה שיעזרו לך לנסות לפתור את בעיית המזיקים שלך באמצעים ביתיים. במידה ושיטות אלו לא עוזרות או שמא הבעיה החמירה, צוות המדבירים זמין עבורך עשרים וארבע שעות ביממה, בכל השבוע עם הציוד החדשני ביותר, הניסיון והמקצועיות.

ג'וקים

הדברה ירוקה של ג'וקים
 • שטיפת הרצפה עם מי הדרים. הריח החזק של ההדרים יהדוף את הג'וקים מכל שטח שישטף.
 • פיזור מלכודות ג'ל ומלכודות שטיח אשר ימשכו אליהם את הג'וקים.
  בדומה לשיטת שטיפת הרצפה, ג'וקים מאוד רגישים לריחות ולכן ניתן לפזר חומץ מהול במעט מים ליד פתחי הבית השונים כגון ביוב, סילוק מי ספונג'ה, דלת הבית וכו'.

נמלים

הדברה ירוקה של נמלים
ככל החרקים, גם הנמלים מסתמכות על חוש הריח ועל חוש ההתמצאות שלהן כדי לאתר מזון. אם ננטרל את שתי המערכות האלו נוכל לגרום להן להיעלם בקלות ובצורה בטוחה וירוקה
 • שמן רוזמרין ושמן מנטה, קינמון ופלפל שחור נחשבים לבעלי ריחות חריפים במיוחד ולכן ניתן לפזר אותם סביב פתחי הבית השונים. הריחות כבר ירחיקו את הנמלים הסוררות.
 • גם גיר וטלק גורמים לשיבוש מערכות הריח של הנמלים בזכות המרקם שלהם. מדבירים נט ממליצים לך לעקוב אחרי שביל הנמלים ולפזר לצידו פס של אחד מהחומרים האלו. הפס הזה יהפוך למין גבול אותו הנמלים לא יעברו.
 • הדברה אלקטרונית של נמלים היא האופציה האחרונה מכיוון שהיא מורכבת יותר ויקרה יותר. רק אם המצב ממש חמור מומלץ להשתמש בטכניקה זו.

עכברים

הדברה ירוקה של עכברים
עכברים הם מכרסמים חמקמקים מאוד שקשה עד בלתי אפשרי לתפוס אותם. יחד עם זאת, שיטות ההדברה הירוקה אותן פירטנו מטה יעזרו לך ללכוד אותם בצורה הומאנית ללא כל פגיעה בהם.
 • מלכודות לכידה: מלכודות אלו מפתות את העכברים להגיע אליהן אך לבסוף לוכדות את העכברים ולא הורגות אותן. את העכברים ניתן לשחרר רחוק מהבית וכך להרחיק אותם מבלי לפגוע בהם.
 • גם עכברים מסתמכים מאוד על חוש הריח שלהם ולכן ניתן לפזר שמנים אתריים בפתחי הבית השונים שיעזרו להרחקתם.

פרעושים וקרציות

הדברה ירוקה של פרעושים וקרציות
לצערנו מקרי ההדבקה קורים כשחיות המחמד שלנו מטיילות בחוץ ומביאות אלינו הביתה את הפרעושים והקרציות שנדבקו אליהם.
 • אבקה נגד פרעושים וקרציות. אבקה זו מתאימה לשימוש על בעלי החיים עצמם וגם לסביבה בה היא גרים (הבית שלך). פיזור של האבקה במקומות הרביצה שלהם תעזור לך לקטול אותם.
 • פיזור חומצה בורית ברחבי הבית. חומצה בורית היא חומר לא רעיל אשר ניתן לפזר אותו ברחבי הבית.

עשים

הדברה ירוקה של עש

היצור דמוי הפרפר הזה נמשך לאור ולכן חודר לבתים שלנו. ישנה שיטה טבעית אחד שיכולה לעזור לך למנוע ממנו להיכנס אליך הביתה:

 • ריסוס הבית בשמנים מסוג נים ותפוזים. הריח החזק שלהם יוצר מעין מעבר גבול אותו העש לא יוכל לעבור.

כמה עולה הדברה ירוקה?

הדברה ירוקה, ככל ההדברות תלויה בשני משתנים: סוג המזיקים וגודל השטח אותו יש להדביר. מחיר הדברה ירוקה מתחיל מ-250 שקלים ולכן על מנת להעניק לך הצעת מחיר ייחודית לך, נשמח לשוחח איתך בטלפון על מנת להבין את הפרטים המלאים של בעיית המזיקים שלך.

שירותי הדברה ירוקה 24 שעות ביממה לשירותכם

להזמנת הדברה ירוקה חייגו: 072-3341-454

שאלות נפוצות

icon

כאשר לקוח שואל אותנו מהיא הדברה ירוקה, סוג הדברה זה בעיקר מדבר על הדברה שהיא ידידותית לסביבה ביחס לסוגי הדברות אחרות.

icon

המחירים משתנים בין סוגי משטחי ההדברה,לרב המחיר ההתחלתי הינו 250 שקלים ומשתנה בהתאם לאופי העבודה

icon

הזמן המשוער לביצוע של הדברה ירוקה בין 15 דקות ל35 דקות, תלוי בגודל הבית וכמות החדרים

icon

כמובן, אך יש להוציא את החייה מהאזור המודבר מינימום 12 שעות מהבית
צריך עזרה?
דילוג לתוכן