תפריט סגור

הדברת יתושים

יתושים נמשכים למים עומדים ומטילים בהם את הביצים שלהם. כולנו נעקצנו מיתוש בחיינו אך אסור לזלזל מכיוון שישנם מספר סוגי יתושים העלולים להעביר לאדם מחלות שונות. זיהית יותר מדי עקיצות? טלפון קטן אלינו ונצא אליך תוך זמן קצר לבצע הדברת יתושים בכל הארץ במהירות, ביעילות, בבטיחות וכמובן – במחירים סופר משתלמים!

מדביר יתושים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי יתושים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 270 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר יתושים חייגו: 072-3341-454

הדברת יתושים

הדברת יתושים – עושים סוף לעקיצות!

איך אפשר למנוע מהיתושים להטיל ביצים בקרבת הבית?

חיסול של יתושים בוגרים הוא רק חלק מפתרון של בעיה גדולה יותר מכיוון שכל עוד היתושים מטילים ביצים, הם יחזרו ויעקצו את כל תושבי הבית בכל פעם מחדש. אפשר להילחם בתופעה על ידי מספר פעולות פשוטות כגון:

  • איתור וייבוש מים עומדים בכל האזור
  • תיקון נזילות או ניקוז טוב יותר של נוזלים (מים ממזגן לדוגמא) למקומות בהם המים לא יצטברו
  • איטום מערכות הביוב כך שהיתושים לא יחדרו אליהן
  • פיזור צמחים טורפים או דגים שניזונים מהביצים והזחלים של היתושים

כך אפשר להרחיק יתושים באמצעים ביתיים

יתושים הם לא חרקים מורכבים מדי להרחקה ואפשר לגרום להם להיעלם די בקלות בעזרת כל מיני אביזרים הקיימים בכל בית.

  • הפעלת מזגן או מאוורר בחדר תגרום ליתושים לאי נוחות ותגרום להם לעזוב
  • נגמר לך האל-תוש? לא נורא. מריחה של שום ישירות על העור תדחה את היתושים ותמנע מהם לעקוץ אותך
  • ישנם נרות מיוחדים שהריחות שלהם דוחה יתושים
  • התקנת רשתות צפופות על החלונות ימנע מהיתושים לפלוש
  • צמחי מליסה ופלקטרנתוס ידועים כמרחיקי יתושים ולכן פיזור של עציצים על אדן החלון יוציא ליתושים את החשק לפלוש אליך הביתה

כאן המקום לציין שהדברת יתושים באמצעים ביתיים לא תמנע את הטלות הביצים והתפתחות זחלים ולכן אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כדי לקבל שיחת ייעוץ והכוונה בחינם במהלכה נבין את חומרת המצב ונעזור לך להגיע לפתרון המהיר, המקצועי והיעיל ביותר.

ככה צוות מדבירים נט מבצעים הדברת יתושים

הדברת יתושים כוללת הדברה של כל סוגי היתושים, כולל הדברת יתוש הנמר האסייתי, בכל מחזור חיים כולל ביצים, זחלים ובוגרים. לרוב, היתושים יתנחלו במקורות מים עומדים בשטחים ציבוריים אשר סמוכים לבנייני מגורים אך בהחלט יכולים להתמקם בגינה הפרטית שלך. כדי לסייע לך להבין האם תכנית הדברת יתושים שהציגו בפניך באמת מקיפה ותעניק לך פתרון מלא, יצרנו טבלה המרכזת את שיטות העבודה של צוות מדבירים נט. אנחנו מקווים שנעזור להעשיר את הידע שלך וגם אם לא, אנחנו תמיד זמינים להעניק לך שיחת ייעוץ והכוונה בחינם!

תכנית ההדברה מפורטת לפי שלבים

כך יתבצעו פעולות ההדברה

איתור מקומות הטלת הביצים

הדבר הראשון שמדביר יתושים יעשה הוא להבין מאיפה היתושים מגיעים ולכן יאתר את מקורות המים העומדים בהם היתושים מטילים את הביצים שלהם.

חיסול היתושים הבוגרים

יש כל מיני שיטות הדברה ליתושים בוגרים, החל ממלכודות אור דרך מלכודות דבק ואף ריסוס. כשהמדביר יגיע לאזור הוא יבין את השטח הספציפי בו הוא פועל ויתאים לו שיטת הדברה. שיטה אחת היא ריסוס אשר כוללת ריסוס ישיר של צמחים בהם היתושים דוגרים וריסוס ועירפול של היתושים הבוגרים בשעות הבוקר המוקדמות.

חיסול ביצי וזחלי היתושים

הדברת זחלי יתושים ביולוגית: היות והיתושים מטילים ביצים במקורות מים, ניתן להשתמש באויבים הטבעיים שלהם כגון דגי גמבוזיה, צמחי מים ואף חרקים אשר ניזונים מהביצים האלו כדי להשמיד אותם. שיטה נוספת היא שימוש בשמנים אשר חונקים את הביצים ולא מאפשרים להן לנשום. במידת הצורך, המדביר ירסס את האזור בחומרים בעלי רעילות נמוכה.

כמה עולה הדברת יתושים?

מחיר הדברת יתושים תלוי מאוד בחומרת הבעיה ובגודל השטח שיש להדביר. מכיוון שרוב הפעמים היתושים יתרבו במקומות ציבוריים, פעולת איתור מוקדי ההטלה תהיה מורכבת ולכן תגזול זמן עבודה רב. גם לשיטות ההדברה יש משקל בהצעת המחיר מכיוון שקיימות מספר שיטות אשר רק שילוב ביניהן יביא לך פתרון שלם ומקיף לבעיית היתושים. באותה נשימה, צוות מדבירים נט פועל בתחום ההדברה מזה זמן רב ובעל ניסיון בביצוע הדברת יתושים כך שלא משנה כמה הבעיה חמורה ומורכבות, הטיפול בבעיה יהיה מהיר, יעיל וסופר משתלם! בנוסף, כל מדביר מצוות מדבירים נט מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה ומשתמש בחומרים מאושרים ובטוחים כך שההדברה תהיה בטוחה לך ולמשפחה שלך.

שירותי הדברת יתושים 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט.

להזמנת מדביר יתושים חייגו: 072-3341-454

הדברת זני יתושים נוספים

צריך עזרה?
דילוג לתוכן