תפריט סגור

חיטוי קורונה

חיטוי קורונה מעכשיו לעכשיו! חיטוי נגד קורונה עושים רק עם צוות מדבירים נט!

נגיף הקורונה אשר משתולל בעולם גורם להיסטריה וכנראה שבצדק. מצד אחד הנגיף מדבק מאוד ומצד שני התסמינים מופיעים לאחר זמן יחסית רב לכן קשה לדעת מי נושא את הנגיף ומי לא. הדבר היחידי שאפשר לעשות הוא להזמין חיטוי Covid-19 אשר יחטא את הסביבה שלך. חיטוי קורונה בעזרת Simexin X (סימקסין X) למקרה שבו היה חולה קורונה או חשש למקרה קורונה בסביבה שלך. רוצה לשמוע עוד? הצוות זמין עבורך 24/7 במוקד הטלפוני עם תשובות לכל השאלות!

שירות חיטוי קורונה זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים המבצעים חיטוי נגד קורונה במחירים ללא תחרות החל מ 3 שקלים למ"ר!
חיטוי קורונה בטוח מבוצע על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת שירות חיטוי קורונה חייגו: 072-3341-454

חיטוי קורונה

*** יש לציין שלא הוכח שחיטוי קורונה משמיד אותו ב100% מכיוון שחסרים מחקרים בתחום אך עם זאת חומר סימקסין X נמצא יעיל נגד וירוסים בכללי.

כל הסיבות לבחור חיטוי קורונה באמצעות צוות מדבירים נט!

 • חיטוי מהרגע להרגע, 24 שעות ביממה, בכל הארץ

 • חיטוי נגד קורונה לעסקים, חנויות, משרדים ומפעלים

 • מחירים משתלמים במיוחד

 • חיטוי דירות אחרי בידוד

 • חיטוי בטוח – לפי הוראות משרד הבריאות והסוכנות להגנת הסביבה האמריקאית

הולכים על בטוח ומזמינים חיטוי קורונה מצוות מדבירים נט

חיטוי באמצעים ביתיים כמו אלכוהול או אקונומיקה, יכול לעזור נקודתית ולחטא דברים ספציפיים. כדי לוודא שהדירה, העסק או החנות שלך נקיים לגמרי מנגיף הקורונה כדאי להיעזר בחברה מקצועית שתגיע עם ציוד ייעודי לחיטוי נגד קורונה. צוות מדבירים נט פועל ברישיון המשרד להגנת הסביבה ולכן בקיא בכל תהליך החיטוי. דבר זה חשוב במיוחד מכיוון שחומרי החיטוי מרוכזים מאוד ושימוש לא מקצועי בהם עלול לסכן אותך ואת הסביבה שלך.
הציוד של צוות מדבירים נט עומד בכל התקנים של המשרד להגנת הסביבה ויכול להבטיח שהחיטוי יהיה יעיל מחד ובטוח עבורך מאידך.

חיטוי דירות אחרי בידוד

מחקרים רבים מצאו שנגיף הקורונה יכול לשרוד פרקי זמן ארוכים על משטחים שונים.
חלק מהתוצאות מראות שהנגיף יכול לשרוד 17 יום ואף 28 יום, בהתחשב בטמפרטורות שונות. משטחים יכולים להיות כל חומר החל משולחנות, קירות, בגדים, מקלדות, שלטים של הטלוויזיה וכו' ולכן קשה מאוד עד בלתי אפשרי לחטא את הדירה באמצעים ביתיים לאחר הבידוד. הבעיה האמיתית היא שאם המשטחים האלו עדיין נגועים, זה יכול ליצור מצב שסיימת את הבידוד אך נגעת במשטח מזוהם ולמעשה הופך את הבידוד ללא אפקטיבי. אגב, חיטוי קורונה אחרי בידוד תקף רק אם הבית נשאר סטרילי ולא הגיעו אנשים חדשים או חומרים חדשים לדירה ולכן מומלץ לא לצאת החוצה ולא להזמין אנשים לאחר החיטוי.

מתי כדאי להזמין חיטוי קורונה?

בגלל אופיו המדבק של הנגיף וזמן הדגירה הממושך שלו בגוף הנשא, קשה מאוד להבין האם הדירה או העסק שלך צריכים חיטוי נגד קורונה. יכול להיות שהיו אצלך אנשים לפני כשבועיים אשר נראו לך בריאים לחלוטין ולאחר השבועיים האלו התחילו לפתח תסמינים שונים ולך אין בכלל מושג מזה. לכן, כדי לעזור לך להבין האם גם לך דרוש חיטוי קורונה, כתבנו רשימה של מקרים בהם כדאי לך להזמין חיטוי במהרה:

 • אירוח אנשים
  ביקור תמים יכול להסתיים בהדבקה, גם אם האדם היה רחוק ממך ולא לחצת לו ידיים. הסיבה לכך היא המעבר של הנגיף למשטחים שונים. יכול להיות שהאדם הזה נגע במשהו בדירה שלך והעביר אליו את הנגיף ולכן כדאי ללכת על בטוח ולחטא את הבית.
 • שהות באזור בו נמצאו חולים מאומתים
  מעת לעת משרד הבריאות מפרסם מסלולי חולים מאומתים בקורונה. אם יצא לך להיות באזור בו הסתובב חולה קורונה, יכול מאוד להיות שהנגיף נמצא על הדברים שלך כמו בגדים, ארנק, תיקים וכו'.
 • חיטוי לאחר אבחנה
  אחד מבני הבית שלך או מהעובדים שלך נבדק ונמצא נשא של הנגיף? היכולת של הנגיף לשרוד על משטחים עלולה להדביק גם אותך.

כמה עולה חיטוי קורונה?

צוות מדבירים נט מודע למצב ורגיש אליו ולכן מתחייב לספק לך הצעת מחיר משתלמת והוגנת. הצעת המחיר לחיטוי נגד קורונה תיגזר ממספר גורמים כגון: גודל הדירה, העסק, המפעל וכו', שעת הזמנת החיטוי והמורכבות הכרוכה בחיטוי הספציפי שלך. יחד עם זאת, צוות מדבירים נט מבטיח להעניק לך הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת שתחסל את הנגיף בהצלחה ובבטיחות. אנחנו מחכים לך עם כל הפרטים במוקד ההזמנות שלנו.

חדש: ניתן גם להזמין שירות חיטוי קורונה לרכבים אשר חולים מאומתים נסעו בהם.

שירותי חיטוי קורונה 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט.

להזמנת שירות חיטוי נגד קורונה חייגו: 072-3341-454

שירותי חיטוי קורונה

צריך עזרה?
דילוג לתוכן