תפריט סגור

לוכד עכברים

לוכד עכברים מקצועי מסביב לשעון
היצורים האפורים והשעירים האלו נחשבים לחכמים במיוחד ובעלי חושים מחודדים למזון ולתחושת סכנה באופן כללי. תהליך הלכידה שלהם כולל המון מלאכת מחושבת ולכן דרוש לך לוכד עכברים מנוסה שמכיר את הניואנסים הקטנים שיעזרו לו ללכוד את העכברים במהירות. צוות מדבירים נט עתיר ניסיון בלכידת עכברים ויכול להגיע אליך בהתראה קצרה, לכל מקום בארץ ובכל זמן!

לוכד עכברים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא לוכדי עכברים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
העבודה מבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

לוכד עכברים

אילו עכברים נפוצים בישראל?

עכברים נפוצים בכל רחבי הגלובוס והם ידועים בפגיעה שלהם בחקלאות וגם בבני אדם בסביבה אורבנית. העכברים מסוגלים לכרסם כבלי חשמל, קירות גבס ולהמליט גורים שיהפכו את הבית שלך לבית שלהם. גודלם של העכברים הינו כ 200 מ"מ (100 מ"מ מתוכם הם רק זנב!), צבעם נע בין שחור לחום בהיר והאוזניים שלהם מעוגלות.

זן העכבר והמקום בו ניתן למצוא אותו

אזורי המסתור העיקריים של העכבר

עכבר מצוי
כשמו כן הוא, העכבר המצוי נמצא הן באזורים אורבניים וגם באזורים כפריים יותר

עכבר מצוי אוהב סביבה חשוכה ולכן אם הוא יפלוש לבית שלך הוא יסתתר במקומות מסתור ויצא לחפש מזון

עכבר השדה
בעיקר בשטחים חקלאיים

בניגוד לעכבר העיר, עכברי השדה חיים בתוך מחילות שהם חופרים לעצמם בשדות

הזמינו לוכד עכברים ומנעו העברת מחלות עכברים

עכברים חיים בביוב ובאזורים מטונפים, מה שהופך אותם למלאי חיידקים אותם הם יכולים להעביר על ידי הפרשת צואה במזון, נשיכה וע"י פיזור פרעושים שנמצאים עליו. זו הסיבה האמיתית שבגינה צריך להזמין מיד לוכד מכרסמים ברגע שרואים אפילו עכבר אחד.

סוג המחלה ותסמיניה

איך נדבקים בה

עכברת
מחלה קשה מאוד שמתחילה בתסמינים דומים לשפעת כגון כאבי ראש, הקאה, צמרמורות אך עלולה להתדרדר לצהבת, אי ספיקת כליות, דימומים ואפילו מוות!

החיידק נמצא בצואת העכברים ולכן אפשר להידבק במחלה אם שותים מים או מזון מזוהמים

טיפוס המעיים
מחלת מעיים נוראית שגורמת לכאבי בטן, שלשולים, הקאות וחום. אם לא מטפלים במחלה הזו בזמן עלולים להתייבש ואף למות

עקיצה של פרעוש הנושא עליו את החיידק

דבר
פגיעה בבלוטות הלימפה, עור וריאות, וגם היא עלולה להתדרדר למוות

עקיצה של פרעוש הנושא עליו את החיידק

טיפוס מוריני
בניגוד לטיפוס המעיים, טיפוס מוריני לא תוקף את המעיים והתסמינים שלו הם כאבים בגוף, חום, חולשה, צמרמורות וכאבי ראש

עקיצה של פרעוש הנושא עליו את החיידק

כיצד צוות מדבירים נט לוכד עכברים?

היות והעכבר נחשב ליצור אינטליגנטי במיוחד, ישנם ארבעה שלבים הדרושים ללכוד אותו. פירטנו לך אותם כאן כדי לעזור לך לבחור בלוכד עכברים מקצועי שישים סוף למטרד הזה.

 • התחקות אחרי מסלול העכבר
  העכברים יוצאים לחפש מזון בשעות הלילה ובכך חושפים את המסלול שלהם. כשהעכבר יגיע למזון, הוא יאכל ממנו ובאופן טבעי יפריש צואה. עכברים ידועים בהליכה צמודה אל הקיר לכן אפשר להניח שהעכבר הלך בצמוד לקירות הקרובים למזון ויש לרכז את המאמצים באזורים האלה. שיטה נוספת היא לפזר טלק בצמוד לקירות כך שבבוקר ניתן יהיה לראות את העקבות של העכבר.
 • בחירת מלכודות
  ישנן המון מלכודות בשוק כשלכל אחת יש את היתרונות והחסרונות שלה. צוות מדבירים נט תמיד יעדיף להשתמש במלכודות לכידה שלא מחסלות אלא לוכדות את העכברים (וגם לוכדות את חולדות), כדי למנוע מהם להתפגר באזורים נסתרים שקשה להגיע אליהם.
 • פיזור המלכודות ברחבי הבית
  כפי שלמדת, העכברים נעים בצמוד לקירות וזהו מקום מצוין למקם את המלכודות. אפשר לפזר מעט מזון ליד המלכודות כדי למשוך אליהן את העכברים.
 • איטום פתחים וחריצים
  עכברים חודרים לבתים באמצעות פתחים וחריצים שונים ולכן הדרך היעילה ביותר למנוע מהם לפלוש אליך היא פשוט לאתר ולסתום אותם אחת ולתמיד.

כמה עולה שירות של לוכד עכברים?

הדבר הראשון שלוכד עכברים יעשה הוא הערכת מצב של כמות העכברים אצלך בבית. אם זיהית את העכברים מוקדם, לפני שהם הספיקו להמליט, המצב מצוין ולכידת העכברים תהיה מהירה וקלה. ברגע שנזהה המלטות, אנחנו נאלץ להתמודד עם עכברים נוספים שיהפכו את התהליך לארוך ויקר יותר. מחיר שירות של לוכד עכברים מתחיל ב 250 ש"ח ומשתנה כמובן בהתאם לחומרת הבעיה. לצד זאת, צוות מדבירים נט מנוסה עם לכידת עכברים ולכן יכול להבטיח לך טיפול יעיל, מהיר ומקצועי שירחיק את העכברים מהבית שלך לתמיד במחירים משתלמים במיוחד!

שירותי לכידת עכברים 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

שאלות נפוצות

icon

אם מזהים סימנים של כרסום באזור מסויים או מקומות שונים בבית על אריזות מזון, כבלים חשמליים או שאר חפצים. גם סימני גללים קטנים מאוד מעידים על הימצאות של עכברים בבית.

icon

הסיכון הקיים הוא נזק לחפצים בבית מכיוון שעכברים אוהבים לכרסם אותם. העכברים מגיעים לאוכל שאנחנו אוכלים ועלולים להעביר אליו חיידקים וזיהומים.

icon

ראשית המדביר יזהה את האזורים בבית שבהם נמצאים וחיים העכברים ובהתאם לכך יפזר את המלכודות עם הפתיונות ברחבי הבית כדי להביא ללכידה של העכברים.

icon

יש לבצע סגירה ואיטום של פתחים לבית כמו פתחי ביוב וצנרת, סגירה של רווחים בין הדלתות לרצפה שמאפשרים מעבר של עכברים. לעכברים יש גם יכולת טיפוס טובה ולכן חשוב גם לסגור חלונות כדי למנוע כניסה של העברים לבית ובנוסף לא להשאיר מזון במקומות שאינם סגורים.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן