תפריט סגור

פינוי פגרים

הרחת ריח מוזר וחריף? כנראה שדרוש לך פינוי פגרים מיידי!
ריח של פגר הוא ריח כל כך נוראי שהוא לא מותיר מקום לספקות על קיומו. לרוב אלו יהיו פגרים של עכברים, חולדות ואפילו יונים. מעבר לריח הנוראי של הפגרים, הם יכולים למשוך מזיקים נוספים שיהפכו את כל האזור למפגע תברואתי קשה במיוחד. במידה וזיהית ריח רע במיוחד, העולה מהמרתף, עליית הגג או מכל סביבה אחרת בקרבתך יש להזמין מיד שירותי פינוי פגרים כדי להסיר את המטרד במהירות המירבית!

פינוי פגרים 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מומחים לפינוי פגרים מקצועיים במחירים ללא תחרות – פינוי פגר מחיר החל מ 250 שקלים!
הפינוי מבוצע על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת שירות פינוי פגרים חייגו: 072-3341-454

פינוי פגרים

המקומות בהם מתבצע שירות פינוי פגרים

צוות מדבירים נט מנוסה בתחום פינוי פגרים ולכן יזהה מיד את המקומות המועדים לפורענות ויתחיל בתהליך הפינוי.

פגרים בתקרות גבס
התקרות הנמוכות מזמינות אליהן בעיקר חתולות המגיעות לשם על מנת להמליט. מקום המסתור הזה מספק לחתולות הגנה וקרקע בטוחה להמלטה. במידה וקורה משהו לאם או לאחד הגורים כשהם נמצאים בתקרות הגבס, הם ישארו שם ויתחילו להדיף ריח רע אשר יסגיר את מיקומם.

פגרים בקירות גבס
מכיוון שקירות הגבס דקים אך חלולים, לרוב ישתחלו לשם עכברים. גודלם הפיזי מאפשר להם להיכנס למרווחים השונים בקירות הגבס ולהמליט שם. במידה וביצעת הרחקת עכברים, לא אמורים להישאר שם צאצאים מכיוון שבהדברה עצמה יפזר המדביר חומר עם ריח חזק במיוחד כדי להבריח אותם מהקירות. במידה והמדביר לא ביצע את החדרת הריח אך תפס את העכברים הבוגרים, ככל הנראה שיגיע היום לבצע פינוי פגרים. כאן המקום לציין שפינוי פגרים בקירות גבס כרוך בחירור קיר הגבס עצמו.

פגרים בעליות גג
עליית גג היא גן עדן למכרסמים ולכן אם חווית התקפת עכברים או התקפת חולדות, כדאי להזמין מראש פינוי פגרים. שימוש בריסוס או בפיזור פתיונות מורעלים בהדברת חולדות ועכברים לא הורג אותם על המקום ולעיתים קרובות המכרסמים מצליחים להגיע למקום מבטחים (כמו עליית הגג למשל) לאחר החשיפה לרעל ולמות שם. פינוי הפגרים במקרה זה יהיה מהיר ויעיל מכיוון שכל מה שהדביר יצטרך לעשות הוא לשאול אותך היכן פיזרו את הרעל ולהתחקות אחרי ריח הריקבון.

פגרים בתעלות מזגן
בעלי חיים שונים מגיעים לתעלות המזגן כדי ליהנות ממחסה אך לעיתים קרובות לא מוצאים את הדרך החוצה, מתים ומתחילים להדיף ריח רע. אם הדלקת את המזגן ולפתע התחלת להריח ריח של ריקבון, ככל הנראה דרוש לך פינוי פגרים. בפינוי זה המדביר יבדוק את כל התריסים והפתחים של תעלות המזגן וישלוף את הפגר החוצה ללא צורך בפירוק או שבירה של התעלות.

פגרים במרפסות שירות
ישנם שני מצבים בהם נדרש פינוי פגרים ממרפסות שירות. במידה וישנן רשתות מותקנות, הן לרוב יצליחו להרחיק ציפורים אך לפעמים הן נתקעות בהן, לא מצליחות להשתחרר ומתגלות רק לאחר שהריח הרע מתחיל להשתלט על הסביבה. מצב שני הוא גוזלים שננטשו בקן וקיפחו את חייהם במרפסת השירות שלך. בשני המקרים פינוי הפגרים יתבצע עם הדברה של כיני יונים כדי למנוע מצב בו הכינים ידביקו את תושבי הבית.

כמה עולה פינוי פגרים?

מחיר של פינוי פגר משתנה בהתאם לסוג הפגר, גודלו / משקלו, כמות הפגרים ומורכבות הגעת הצוות אליו לצורך הפינוי. לפניכם מספר דוגמאות למחירי פינוי פגרים נפוצים:

סוגי פגרים

עלות משוערת לפינוי הפגרים

פינוי פגר של כלב

מ-370 ₪

פינוי פגר של עכבר או חולדה

מ-250 ₪

פינוי פגר של חתול

מ-270 ₪

פינוי פגר של יונה

מ-250 ₪

פינוי פגרים בכל מקום בארץ

מעבר לפינוי הפגרים עצמם, שירות זה כולל בתוכו חיטוי והדברה של מזיקים אחרים אשר עלולים להגיע בעקבות הריח ולכן מספק לך מענה מלא ומקיף למטרד הפגרים. צוות מדבירים נט זמין עבורך 24/7 ומסוגל לבצע פינוי פגרים בכל שעה נתונה מהיום כולל בחגים ובסופ"שים בכל חלקי הארץ! כל מומחי ההדברה בצוות מדבירים נט פועל ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמש בחומרים תקינים ומאושרים לשימוש על ידי המשרד כך שהעבודה שלנו היא 100% מקצועית, בטוחה ויעילה. במידה ויש לך שאלות נוספות, נשמח להעניק לך ייעוץ והכוונה בנוגע לפינוי פגרים בפרט ולנושא ההדברות בכלל בשיחת ייעוץ חינם!

שירותי פינוי פגרים ע"י צוות המדבירים 24 שעות ביממה לשירותכם.

להזמנת שירות פינוי פגרים חייגו: 072-3341-454

שאלות נפוצות

icon

האינדיקציה העיקרית היא ריח חריף ולא נעים ולעתים אפילו צורב שיכול להעיד על הימצאות של פגר בבית או בסביבה. גם המשכות של מזיקים אחרים כמו חרקים, זבובים ואחרים יכולים להעיד על קיום של פגר בסביבה.

icon

בעיקר לפי הריח. פגרים יכולים להיות במקומות נסתרים לכן לפעמים לא נמצא אותם. זה יכול להיות בתעלות מיזוג, מאחורי קירות גבס, בתוך צנרת. לכן יש לקרוא למדביר מוסמך ובעל ניסיון שיידע לאתר את מיקום הפגר.

icon

בדרך כל מדובר על יונקים גדולים או קטנים כמו כלבים, חתולים, חולדות ועכברים. אך יכולים להיות בבית ובסביבתו גם פגרים של ציפורים ויונים שגורמים לריחות רעים ועלולים להוות סיכון תברואתי.

icon

המחיר של פינוי פגר מתחיל מ-250 ש"ח והוא תלוי בסוג בעל החיים המת, גודל, משקל ועוד.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן