תפריט סגור

הדברת מזיקים

הדברת מזיקים מקצועית עושים רק עם מומחים!
מזיקים ביתיים לעיתים נותנים את ההרגשה שהאמצעים ביתיים יספיקו כדי להסיר אותם, דבר שברוב הפעמים לא מצליח וזה במקרה הטוב. במקרה הפחות טוב הדברה ביתית לא מקצועית עלולה לסכן אותך, את המשפחה שלך ואת בעלי החיים שלך. הדברת מזיקים ע"י המומחים להדברה היא הפתרון לחיסול סופי של המזיקים האלו. הדברה מקצועית תכלול ניתוח של המזיקים, סביבת ההדברה ובחירת חומרי ההדברה הנכונים. לעיתים הדברת מזיקים מקצועית יכולה להימשך אל מעבר למפגש אחד בגלל סוג המזיקים וחומרת המצב. צוות מדבירים נט זמין עבורך בכל שעות היממה, בכל יום בשבוע לביצוע הדברת מזיקים לכל סוגי התוקפים ובכל סוגי המבנים.

מדביר מזיקים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי מזיקים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר מזיקים חייגו: 072-3341-454

הדברת מזיקים

הדרכים הנפוצות להדברת מזיקים

מדביר מזיקים מקצועי ידע להעניק לך פתרון הדברה מלא אשר ישתנה לפי אופי המזיק, סוג המבנה אותו מדבירים וגודל המבנה. הדברה היא לא רק ריסוס! כדי להכניס אותך קצת לעולם ההדברת המקצועי, פירטנו עבורך את השיטות בהן מדביר מזיקים מומחה משתמש כדי לחסל את כל המזיקים הקיימים בישראל.

לכידה – חלק מההדברות לא מחסלות את המזיק, אלא לוכדות אותו (לדוגמא לכידה של נחשים), וזאת מכמה סיבות. לפעמים המזיק הוא בעל חיים מוגן אשר המשרד להגנת הסביבה אוסר לחסל. סיבה שנייה היא בריאותית. חיסול של עכבר במלכודת יכולה להפיץ ריח לא נעים, להפיץ מחלות ואף להזמין מזיקים נוספים.

פיתיונות – חומרים אלו תוכננו במיוחד לחיסול מזיקים אשר חיים בקנים. לרוב, קנים מנוהלים על ידי מלכה אחת ששולטת על כל הקן. על מנת להגיע אליה, פותחו פתיונות ג'ל אותם המזיקים הרגילים נושאים למלכה ומאכילים אותה. ברגע שהמלכה מחוסלת, הקן יתפזר והמטרד יוסר. שימוש בפתיונות מסוג זה נפוץ כאמצעי להדברת נמלים.

הדברה אורגניתהדברה זו נחשבת לירוקה במיוחד מכיוון שאיננה כוללת רעלים. למרות זאת, הדברה זו נחשבת ליעילה מאוד נגד מזיקים מסויימים ולכן מומלצת על ידי המדבירים.

הדברה ביולוגית – בהדברה זו ישתמש המדביר בשיטה העתיקה ביותר, שרשרת המזון. לכל מזיק בטבע יש טורף טבעי ופיזור מבוקר של טורפים בסביבת המזיקים תחסל אותם ותסיר את המטרד בדרך היעילה והירוקה ביותר. מצד שני, הדברה זו לא תמיד מתאפשרת אך מדביר מזיקים מקצועי יוכל למצוא לך פתרון בכל סיטואציה.

הרחקה – ישנם מזיקים או בעלי חיים שונים שלא ניתן לחסל הן מבחינת צער בעלי חיים והן בגלל הגודל שלהם. מדביר מזיקים מקצועי ירחיק את בעלי החיים האלו בשלל אמצעים כגון דוקרנים, גלי קול, לייזרים, רשתות צפופות ועוד שלל שיטות הרחקה מוצלחות. ניתן לפגוש את שיטת ההרחקה כדרך נפוצה להיפטר מיונים למשל.

כמה עולה הדברת מזיקים מקצועית?

הדברת מזיקים הוא מושג רחב מכיוון שהדברה כזו כוללת בעצם את כלל המזיקים הקיימים בישראל, בכל מבנה, בכל שטח. כשניגשים לקבל הצעת מחיר להדברת מזיקים בסביבת המגורים שלך, יש להבין באיזה סוג מזיק מדובר, האם הבית שלכם הותקף בפרעושים, טרמיטים, עכבישים או בסוג מזיק אחר, ומה סדר גודל ההדברה שיש לבצע. בשיחת הטלפון אלינו נבין ממך את כל הפרטים הנ"ל ונגבש יחד איתך הצעת מחיר תפורה אישית לגודל בעיית המזיקים. לנוחיותך הכנו טבלה בה כתבנו סדרי גודל של סוגי הדברות שונים על מנת שיהיה לך קנה מידה לגבי השירותים המקצועיים של צוות מדבירים נט.

סוג השירות

מחיר הדברת מזיקים מקצועית

הדברה נגד חרקים
תיקנים, נמלים, פרעושים, טרמיטים, פשפשים, פסוקאים ועוד


250-880 ₪

הרחקת בעלי בחיים
הרחקת יונים, עטלפים, לכידת עכברים וחולדות ועוד


250-550 ₪

הערכת מצב על ידי מדביר
ניתן להזמין מדביר מזיקים מקצועי שיגיע לדירה ויעריך את חומרת המצב על מנת לקבל קנה מידה לטיפול ומיגור הבעיה.


250-320 ₪

לשיחת ייעוץ לשירות הדברת מזיקים מקצועי ולקבלת הצעת מחיר משתלמת והוגנת צרו קשר עם צוות המדבירים נט 24 שעות ביממה

להזמנת מדביר מזיקים חייגו: 072-3341-454

שאלות נפוצות

icon

בעלי חיים שמהווים מטרד או כאלה שאינם רצויים בביתנו נקראים מזיקים. זה יכול להיות חרקים, מכרסמים, יונים או זוחלים.

icon

טיפול במזיקים יכול להיות באמצעות הדברה, הרחקה פיזית שלהם מהמקום מבלי לפגוע בהם או מניעה מראש של ההגעה שלהם לשטחנו. זה תלוי בסוג המזיקים ולכן יש להתייעץ עם מדביר מקצועי.

icon

המחיר תלוי בסוג המזיקים, סוג ההדברה הנדרשת ועוד פרמטרים. מחיר הדברת מזיקים מתחיל ב-250 ש"ח. כדי לדעת מחיר מדויק יותר יש להתייעץ עם מדביר מזיקים מקצועי.

icon

מכיוון שהדברה מצריכה לעתים שימוש בחומרים מסוכנים, יש ליצור קשר אך ורק עם מדביר מקצועי, ותיק ומוסמך המוכר על ידי המשרד להגנת הסביבה. אם יש בעלי חיים וילדים בבית יש לוודא שקיימת אפשרות להדברה ירוקה ואם למזיק יש התמחות וניסיון עם סוגי מזיקים שונים.

הדברת כל סוגי המזיקים

צריך עזרה?
דילוג לתוכן