תפריט סגור

הדברת פרעושים

הדברת פרעושים מקצועית תשים קץ לפרעושים ולביצי פרעושים!
הדברת פרעושים מתחילה מחוץ לבית שלך. פרעושים חיים בצמחיה נמוכה ואורבים לבעלי חיים שונים הנקרים בדרכם. בעלי חיים אלה יכולים להיות חתולי רחוב, עכברים, חולדות וכלבים. אם סביבת המגורים שלכם הותקפה ואתם זקוקים בדחיפות להדברת פרעושים, צוות מדבירים נט יגיע אליך במהירות עם הציוד החדשני ביותר, החומרים האיכותיים ביותר וידע וניסיון של שנים רבות. הדברת פרעושים היא עניין מורכב ולכן יש להזעיק שירותי הדברה מקצועיים ברגע שעולה חשש שמא קרתה הדבקה והפרעושים מתחילים להתאסף בביתך. צוות מדבירים נט זמין עבורך 24/7 ומסוגל להעניק שירותי הדברת פרעושים בכל רגע נתון עד לחיסול המטרד באופן מלא!

מדביר פרעושים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי פרעושים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 320 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר פרעושים חייגו: 072-3341-454

הדברת פרעושים

השלב הראשון: הדברת פרעושים מחוץ לבית

בישראל קיימים כ-40 סוגי פרעושים שונים כשהנפוצים הם זני פרעוש הדבר, פרעוש האדם ופרעוש החתול. פרעושים, בדומה לקרציות, ניזונים מדם ולכן עלולים להעביר מחלות שונות ותגובות אלרגיות. ישנם מקרים בהם פרעושים נדבקים לבני אדם ולכן יש לשים לב טוב מה קורה באיזור הרגליים כשנכנסים לצמחיה בסביבת הבית או בגינה. אורך פרעוש הוא בין 1-3 מ"מ, צבעם אדום-שחור, אין להם כנפיים והראש שלהם קטן יחסית לגוף שלהם. כפי שכתבנו, הדברת פרעושים חייבת להתחיל מחוץ לבית על מנת לחסל את הסיכוי שהפרעושים שוב יכנסו אליך הביתה אחרי הדברה בביתך. את החלק הזה ניתן להתחיל לבד לפני הגעת המדביר כדי להאיץ את תהליך ההדברה ולהכין את הקרקע לבואו של המדביר.

  • אם ניתן, כדאי לחסום את הכניסה לגינה או לחצר החשודים כנגועים. בצורה הזו הפרעושים לא ידבקו לבעלי חיים נוספים וישארו בתחום המבודד בו מדביר פרעושים יטפל.
  • פרעושים חיים בשכבה העליונה של הקרקע ולכן מומלץ בחום לגרוף את הקרקע הזו כדי לנקות אותה מהפרעושים.
  • הפרעושים לא מגיבים טוב לרטיבות ולחות ולכן כדאי להרטיב את הקרקע לאחר הגריפה.

לאחר ההכנה שלך, יגיע מדביר פרעושים ויטפל בגינה או בחצר. יש לציין שאך ורק מדביר בעל רישיון הדברה מהמשרד להגנת הסביבה רשאי לטפל בשטחים פתוחים! במידה והטיפול יהיה מרושל עלולים להיפגע בעלי חיים שונים ואף ילדים קטנים.

השלב השני: הדברת פרעושים בתוך הבית

תהליך הדברת פרעושים בבית מורכב משני שלבים אשר כל תכליתם להפוך את ההדברה ליעילה, מהירה ובטוחה. מדביר פרעושים יפרט בפניך את תכנית ההדברה הזו ויפעל לפיה, עם שינויים קלים בהתחשב בשטח הנגוע ובמורכבות שלו.

השלב הראשון
פרעושים אוהבים להסתתר במקומות עמוקים כגון ריפודים ולכן אופן הטיפול בהם יהיה דומה לטיפול בבעיית פשפש המיטה. בשלב הראשון ישאב מדביר פרעושים את המקומות האהובים על בעלי החיים שלך. השאיבה תתבצע בעזרת שקיות ואקום אשר כולאות את הפרעושים בתוכן. מעבר לכך, המדביר ישאב מקומות מסתור אחרים אשר ימצאו בקרבת מקום ולאחר מכן יוציא את מה שניתן להוציא החוצה לשמש.

השלב השני
שאיבת הפרעושים תדלל משמעותית את אוכלוסיית הפרעושים שתקפה את הבית שלך ולכן הפעולה הבאה תהיה ריסוס יסודי של המקומות הנגועים. אל דאגה, חומרי ההדברה מכילים כמות מזערית של רעל ולא יפגעו בבעלי החיים שלך, בך ובמשפחה שלך. חומרי ההדברה כוללים חומר אשר ימנע התפתחות של ביצי פרעושים וכך ניתן לוודא שההדברה מוחלטת.

לאחר הדברת פרעושים

בתום הריסוס ישנן 2 פעולות שניתן לבצע על מנת להבטיח שהפרעושים לא יחזרו והן טיפול בצמחיית הגינה ולקיחת בעל החיים שלך לוטרינר על מנת לעבור טיפול נגד פרעושים. כאן המקום לציין שקרו מקרים בהם נדרש טיפול משלים לאחר זמן מה, אך אל דאגה, צוות מדבירים נט זמין עבורך לכל שאלה והתייעצות ויגיע לפתור כל בעיה אם תקרה.

כמה עולה הדברת פרעושים?

בוודאי תהית כמה יעלה לך להיפטר מהפרעושים בביתך… כדאי לדעת שמחיר הדברת פרעושים בסיסית מתחיל ב 320 ₪ אך חשוב לציין שמחיר ההדברה הסופי בעצם מתומחר לפי גודלו של השטח הנגוע וחומרת המצב. צוות מדבירים נט מנוסה מאוד בהדברת פרעושים ולכן יכול להבטיח לך טיפול מהיר, יעיל ומשתלם לבעיית הפרעושים בביתך. אנחנו מקווים שהצלחנו לעזור לך להבין ולו במעט את הנושא. כפי שהבנת, מספר פעולות פשוטות שלך יכולות למנוע מפח נפש והתפשטות של הפרעושים במרחב האישי. במידה ויש לך חשש שמא הבית שלך נדבק בפרעושים, צוות מדבירים נט מזמין אותך להתקשר למוקד עשרים וארבע שעות ביממה על מנת לקבל מענה מהיר ואבחון דרך הטלפון. פרעושים עלולים להתפשט במהירות ולכן חשוב מאוד לעצור אותם בזמן!

להזמנת מדביר פרעושים חייגו: 072-3341-454

שאלות נפוצות

icon

כן, בעיקר כשמדובר על בית פרטי או בקרבת גינה שכן הפרעושים נוהגים לחיות על הקרקע ובאדמה ומשם להגיע לגינות ולבתים שלנו.

icon

חומרי ההדברה שבהם נעשה שימוש לצורך הדברת פרעושים מכילים כמות קטנה מאוד של חומר רעיל ואינם גורמים לנזק לבעלי הבית ולחיות המחמד.

icon

הדברת פרעושים בניגוד להדברה של מזיקים אחרים מתבצעת בשלבים. מחיר הדברה של פרעושים היא החל מ-320 ש"ח

icon

הפרעושים נוהגים לקפוץ, לכן אם מזהים חרק קטן מאוד שמקפץ יש להניח שמדובר בפרעוש. אבל לא תמיד נבחין בהם משום שהם מאוד קטנים ויכולים להתחבא בין חריצים ופינות נסתרות בבית. אם חיות המחמד שלנו מתגרדות או שאנחנו עצמנו מרגישים גירוד הדבר יכול להעיד על המצאות של פרעושים בבית.

שירותי הדברת פרעושים : הדברת פרעוש החתול

צריך עזרה?
דילוג לתוכן