תפריט סגור

ריסוס

כל מה שלא ידעת על ריסוס
ריסוס הוא שם גנרי לפעולת הדברה מסוימת כמו ריסוס נגד נמלים, ריסוס נגד חרקים, ריסוס נגד פרעושים וכו'. יחד עם זאת, זה לא אומר שהריסוס הוא בהכרח כימי מכיוון שקיימים גם ריסוס אורגני וריסוס ירוק אשר לא מכילים חומרי הדברה בעלי רעילות כלל. ריסוס היא פעולה שמחייבת שליטה במינונים של חומרי ההדברה השונים, דיוק התזת החומר למקומות המיועדים ושימוש בציוד תקין. המומחיות של צוות מדבירים נט מאפשרת לנו להעניק לך ריסוס מקצועי וזול שיפתור את בעיית המזיקים שלך בצורה יעילה, אפקטיבית ומשתלמת במיוחד!

שירותי ריסוס זמינים 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא שירותי ריסוס מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

ריסוס

הכנת חומרי ריסוס ביתיים

אם בעיית המזיקים שלך לא חמורה, ניתן לפתור אותה על ידי הכנת חומרי ריסוס ביתיים בצורה פשוטה ובטוחה, שבחלק מהמקרים יכולה אפילו לדחות הזמנת ריסוס!

סוג המזיק שיש לרסס

איך מכינים את הריסוס?

חרקים וזחלים

חרקים וזחלים מסתמכים מאוד על חוש הריח שלהם ולכן שיבוב שלו על ידי תמיסה מיוחדת ימנע מהם להיכנס לבית שלך. כל מה שצריך לעשות זה לחתוך ראש שום ובצל ולהכניס לסיר המכיל כף סבון, כף פלפל חריף וליטר וחצי של מים. לאחר הכנסת כל החומרים יש לבשל אותם כחצי שעה, להכניס למקרר ולהמתין עד שהתמיסה תתקרר. כשהתמיסה קרה, יש להוסיף 2 כפות תמיסה לליטר מים ולהכניס לבקבוק תרסיס.

נמלים

נמלים רגישות במיוחד לריחות של לימון ולכן ניתן להכין תמיסה המורכבת מלימון כדי להרחיק אותן. הוראות ההכנה פשוטות וכוללות הכנסה של חצאי לימון לתוך סיר עם מים ולהרתיח. לאחר שהתמיסה תתקרר יש להעביר אותה לבקבוק תרסיס ולרסס את האזורים מהם הנמלים חודרות לבית שלך.

יתושים

יתושים ומעופפים בכללי גם הם רגישים לריחות וניתן לנצל את זה לטובת הרחקתם על ידי הכנת תרסיס מיוחד המורכב משתי טיפות של החומרים הבאים:
  • שמן בזיליקום
  • שמן ציפורן
  • שמן לבנדר
  • שמן ציטרונלה
  • שמן אקליפטוס
  • שמן עשב לימון

לאחר הוספת השמנים השונים יש להוסיף חצי כפית מלח ו-100 מ"ל מים ולערבב היטב. לאחר שהתמיסה תתייצב אפשר להעביר אותה לבקבוק תרסיס ולרסס את הבית בדגש על אזור החלונות.

מה כולל ריסוס מקצועי?

ריסוס לכשעצמו הוא פעולת התזה של חומרי הדברה כימיים ואורגניים ישירות על מקורות מסתור של מזיקים כדי למנוע מהם לשגשג ולהמשיך להשריץ מזיקים נוספים.

כשמדובר בריסוס כימי, יש לנקוט בכל אמצעי הזהירות הקיימים כדי למנוע פגיעה בבריאותך ובבריאות המשפחה שלך. דבר ראשון יש לוודא שחומרי ההדברה בהם המדביר ישתמש בריסוס מוכרים למשרד להגנת הסביבה ומאושרים על ידו וכוללים תווי תקן מוכרים. לפני ההדברה עצמה יש להכין את הבית להדברה על ידי סידור החפצים שעל הרצפה, הזזת רהיטים כבדים מהקירות ופינוי מזון וכלי הגשה שונים מהבית וכמובן לרוקן את הארונות בהם התגלו מזיקים. אם הזמנת שירות מסוג ריסוס מזיקים, יש לעשות סדר בבוידעם ובעליית הגג אם קיימים. במהלך הריסוס הכימי על הבית להיות ריק מבני אדם ובעלי חיים בדגש על אוכלוסיות רגישות כמו תינוקות וקשישים. במידה והמדביר בחר להשתמש בריסוס אורגני, אפשר להירגע מכיוון שהחומרים האלה מבוססים על חומרים טבעיים וידידותיים לסביבה, לך ולמשפחה שלך.

איך מתבצע ריסוס נמלים?

נמלים פולשות לבתים שלנו כי הן מחפשות מזון להאכיל בו את המלכה ואת הרימות בקן. לרוב הנמלים יכנסו מחריצים ספציפיים וילכו בשבילים קבועים מהקן ועד למקור המזון. המידע הזה עוזר למדביר לטפל בנמלים מכיוון שהשבילים האלה מסגירים את מיקומו של הקן. עם התפתחות עולם ההדברה, מדביר מקצועי לא ירוץ לטפל בנמלים על ידי ריסוס אלא רק אחרי הדברה בג'ל כדי לוודא שלא נשארה אף נמלה בקן עצמו.

איך מדבירים פרעושים באמצעות ריסוס?

פרעושים מתעוררים בעונות החמות וחיים בצמחייה גבוהה שנמצאת במקומות מוצלים בעיקר ולכן "חוסכים" למדביר צורך לרסס את כל הגינה שלך, אלא לבחור רק את המקומות הנסתרים ולרסס אותם. החומרים בהם ישתמש המדביר הם חומרים מעכבי גדילה שמונעים מהפרעושים להתפתח ובכך קוטעים את הדורות הבאים.

כמה עולה ריסוס?

כאמור, ריסוס היא מילה רחבה הנוגעת למספר סוגי הדברות ומזיקים שונים כך שאין מחיר אחיד לריסוס. לרוב מחיר הריסוס יתחיל אצלנו ב 250 ש"ח וישתנה בהתאם לגודל השטח / הדירה שיש לרסס, סוג המזיקים ועוד. כפי שניתן להבין, הדרך הטובה ביותר לברר במדוייק כמה עולה ריסוס לבית / לגינה שלך היא להבין קודם מהי בעיית המזיקים בסביבתך ואיך המדביר מתכנן לטפל בה. לדוגמא – פשפש מיטה חדר לבית שלך והתמקם בו. כדי להדביר את פשפש המיטה, המדביר יבצע כל מיני פעולות שלא קשורות לריסוס עצמו אך לבסוף ירסס את מקומות המסתור של הפשפש כך שאחוז הריסוס מסך כל ההדברה הוא מזערי. במיוחד היום, עם העלייה במודעות לאורח חיים בריא, לקוחות ומדבירים רבים מעדיפים להימנע ככל הניתן מריסוס כימי כדי לא לפגוע בשגרת הבית ובבריאות תושביו, כך שהחלק של הריסוס הוקטן עוד יותר.

אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי לקבל ייעוץ והכוונה בחינם מאחד ממומחי ההדברה שלנו שיבין את בעיית המזיקים שלך ויבנה לך תוכנית הדברה זולה, איכותית ואפקטיבית שתחסל את המזיקים עם מינימום של פגיעה בשגרת היום שלך ובמחירים ללא תחרות!

שירותי הדברה באמצעות ריסוס 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

שאלות נפוצות

icon

כן. יש מגוון שיטות ריסוס שמותאמים למזיקים שונים ולסביבות שונות.

icon

ריסוס אורגני הוא שימוש בחומרים טבעיים בלבד שאינם מכילים רעלים. ישנם חומרים טבעיים אשר יכולים להרחיק מזיקים מסויימים, כמו לימון נגד נמלים, קינמון נגד מזיקים מסויימים ועוד. כיום מדבירים עושים שימוש בחומרים אורגנים כדי להימנע משימוש בחומרים רעילים שהם מסוכנים ומזיקים לסביבה.

icon

כאשר המדביר מגיע לבית, הוא בונה את תמונת המצב שעל פיה יוחלט כיצד יתבצע הריסוס, באיזה חומר, כמויות ואזורים בבית בהתאם לסוג המדבירים, מידת ההתפשטות שלהם, האזורים המסויימים בבית ועוד.

icon

הדברת פרעושים בניגוד להדברה של מזיקים אחרים מתבצעת בשלבים. מחיר הדברה של פרעושים היא החל מ-320 ש"ח

icon

ישנן מלכודות שבאמצעותן ניתן לפתות את העכברים להגיע אליהן וללכוד את העכבר חי מבלי לפגוע בו ולאחר מכן לשחררו הרחק מהבית.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן