תפריט סגור

לוכד חולדות

לוכד חולדות לפרטיים ולעסקים, בכל זמן!
חולדה או בשמה המוכר יותר, עכברוש, היא מזיק מתוחכם בעל אינטליגנציה גבוהה וחושים מפותחים המהווה אתגר רציני למדבירים השונים. חולדה יוצאת מהמחבוא שלה בלילה ולכן מומלץ להזמין שירותים של לוכד חולדות שזמין עבורך גם בלילות כדי לתפוס אותה בשעת מעשה. צוות מדבירים נט מחזיק את הציוד החדשני ביותר לטיפול ולכידת חולדות ולכן יכול להגיע תוך זמן קצר וללא התראה מוקדמת ללכוד את החולדות ולהחזיר את החיים שלך לשגרה.

לוכד חולדות זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא לוכדי חולדות מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
לכידה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

לוכד חולדות

 

מתי להזמין לוכד חולדות לבית או לעסק?

כמו שכתבנו, חולדה הוא יצור מאוד מתוחכם ויקח זמן עד שהיא תסגיר את הנוכחות שלה אצלך בבית. כדי לעזור לך לזהות את הפלישה שלה, יצרנו רשימה מסודרת שיכולים להעיד על הימצאות חולדה אצלך בבית.

 • גללים ברחבי הבית
  חולדה פולשת לבתים ולעסקים בחיפושיה אחרי מזון ואם היא תמצא כזה, ככל הנראה היא תשאיר שאריות שלו באזור. הגללים בערך באותו הגודל של גרגר אורז, הם כהים ואליפטיים כך שקשה מאוד לפספס אותם.
 • רעש מוזר בלילות
  חולדות פעילות בשעות החשיכה, כשכל הבית ישן, מה שמעניק לחולדה ביטחון לצאת ולחפש מזון. מצד שני, זהו זמן מצוין לנסות ולהבין אם חדרה לבית שלך חולדה כי אין רעשי רקע שיסתירו את הרעשים של החולדה. אם התחלת לשמוע רעשים של חפצים נחבטים, או מן צקצוקים כאלו של כרסום, מומלץ להתקשר אלינו ללא כל התחייבות ולהתייעץ איתנו לגבי המצב.
 • חפצים ואריזות מזון מכורסמים
  השיניים החדות של החולדות מאפשרות להן לחדור אריזות מזון שונות כדי להגיע למזון עצמו. כדי להשחיז את השיניים, החולדות יכרסמו כבלים חשמליים כך שאם זיהית סימנים כאלו ברחבי הבית יש להזמין מיד לוכד חולדות שיפטור אותך מהמטרד המסוכן הזה.

פלישה של חולדה למרחב הפרטי שלך עלולה להיות מסוכנת מכיוון שחולדות חיות בביוב ועלולות לשאת על גביהן חיידקים רבים שיכולים לפגוע בך, בבני משפחתך ובבעלי החיים שלך. את החיידקים האלה החולדות מפזרות על ידי נשיכות (מה שהופך אותן למסוכנות ביותר בבית עם ילדים, בעלי חיים וקשישים) ובאמצעות פיזור הגללים שלהן במזון.

לכן במידה וזיהית אפילו חלק מהתסמינים האלו, אנחנו ממליצים לך להתקשר אלינו מיד כדי שנשלח אליך לוכד חולדות ללא עיכובים מיותרים.

שלבי העבודה של לוכד חולדות

לוכד חולדות ותיק ומנוסה תמיד יעדיף ללכוד את החולדות ולא להרעיל אותן מכמה סיבות:

 1. חולדות יכולות לזהות מלכודות ובמיוחד רעלים. ראינו כמה וכמה מקרים בהם החולדות זיהו שמדובר בפיתיונות רעילים מכיוון שלידם שכבו מספר פגרים של חולדות והן נמנעו מלהתקרב לאזור.
 2. חולדות תמיד יעדיפו מקומות מסתור חשוכים ולחים. ברגע שנפזר פיתיונות מורעלים, אנחנו מסתכנים בכך שהחולדות יאכלו מהפיתיון ויחזרו למקומות המסתור האלו ויתפגרו שם. לרוב אלה יהיו עליות גג, חריצים שונים בבית ואפילו בתוך קירות גבס, זאת אומרת מקומות שקשה להגיע אליהם. לאחר מספר ימים הפגרים של החולדות יתחילו להדיף ריח נוראי של ריקבון, מה שעלול למשוך מזיקים נוספים למקום ולהפוך את הבית שלך למפגע תברואתי אחד גדול והמצב ייאלץ אותך להזמין בנוסף שירותי פינוי פגרים.

מהסיבות הנ"ל, כשלוכד חולדות יגיע אליך הוא יפזר מלכודות לכידה שיפתו את החולדות להיכנס אליהן ולא יתנו להן אפשרות לצאת. מלכודות אלה הוכיחו את עצמן כיעילות וידידותיות יותר לסביבה ולכן תמיד נעדיף לעבוד איתן. לוכד חולדות, כמו גם לוכד עכברים, יפזר את המלכודות בסמוך לקירות ולמקורות מזון כדי לקצר את התהליך ולעזור לחולדה להגיע למלכודת.

כמה עולה שירות לכידת חולדות?

חולדות עלולות להמליט מספר פרטים כך שאם לא מגלים אותה בזמן, הבית שלך עלול להפוך לחממת גידול של חולדות. יש הבדל בין בתים שונים ועסקים שונים כמו למשל איתור חולדות במחסן מלא חפצים או במסעדה גדולה, מה שמקשה על יצירת מחיר קבוע ללכידת חולדות ולכן הדבר הראשון שנעשה יהיה לנטר, לאתר ולזהות את סוג החולדה ולהתאים לה תכנית פעולה ייחודית לסוג החולדה ולסוג הבית או העסק שלך. מחיר שירותיו של לוכד חולדות מתחיל ב 250 ש"ח ומשתנה בהתאם למורכבות הבעיה. בזכות הניסיון הרב שיש לצוות מדבירים נט בנושא, נוכל להבטיח לך עבודה יעילה, מהירה ומקצועית של לכידת מכרסמים מכל סוג שתנקה את הבית / העסק שלך!

שירותי לכידת חולדות 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

שאלות נפוצות

icon

עלות לכידת חולדות היא החל מ-250 ש"ח ועשויה להשתנות בהתאם למורכבות הבעיה.

icon

כן, ניתן לבצע לכידה במקום הדברה של מזיקים מסוגים שונים כמו עכברים, חתולים, נחשים, ועוד וגם הרחקה שלהם מבלי לפגוע בהם.

icon

החולדות נוהגות לחיות בתוך מערכות ביוב ומשם דרך הצנרת להגיע לתוך הבית ולכן יש לסגור פתחי צנרת. לחולדות יש יכולת גם לטפס על קירות חיצוניים של בתים ולכן יש לסגור פתחים וחלונות על מנת למנוע מהן להכנס לתוך הבית.

icon

אם מזהים סימנים של כרסום באזור מסויים או מקומות שונים בבית על אריזות מזון, כבלים חשמליים או שאר חפצים. גם סימני גללים קטנים מאוד מעידים על הימצאות של עכברים בבית.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן