תפריט סגור

הדברת טרמיטים

טרמיטים אוכלים לך את הרהיטים? צוות מדבירים נט כאן בשבילך!
זיהית נמלים חיוורות בצבע בז' שמסתובבות קרוב לרהיטים, משקופים ועצים? ככל הנראה מדובר בטרמיטים ושעון החול כבר התחיל לזלוג. הטרמיטים מתרבים יחסית במהירות ולא יודעים שובע ולכן הם עלולים לגרום לנזקים משמעותיים לריהוט שלך ואפילו לסכנת חיים! טרמיטים שיכרסמו פרגולה יכולים לגרום להתמוטטות שלה על יושביה מבלי שהם יודעים מתי זה יגיע.

צוות מדבירים נט מתמחה בהדברת טרמיטים מזה זמן רב ויודע להעניק מענה מלא, מהיר ויעיל נגדם. כלל מומחי ההדברה שלנו פועלים ברישיון המשרד להגנת הסביבה וכל חומרי ההדברה שברשותנו מפוקחים ומאושרים על ידי המשרד כך שאין לך מה לדאוג מהפן הבריאותי. אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו 24/7 ולקבל מענה מלא לבעיית טרמיטים.

מדביר טרמיטים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי טרמיטים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר טרמיטים חייגו: 072-3341-454

הדברת טרמיטים

מהם סוגי הטרמיטים השכיחים בישראל?

בכל העולם ידועים כ-3000 מינים שונים של טרמיטים. החדשות הטובות הן שבישראל חיים רק 8 סוגים שמתוכם רק 3 נחשבים לשכיחים יותר וכאלו שיכולים לעשות את הנזק הרב ביותר לאדם. העניין החמור יותר בטרמיטים הוא יכולות ההתרבות וההתחפרות שלהם אשר הופכים אותם למזיקים קשים מאוד להדברה  והרחקה. לכן גילוי מוקדם שלהם יכול לקצר ולהוזיל משמעותית את תהליך ההדברה.

סוגי הטרמיטים

מאפייני המזיק והמזון שלו

הדברת טרמיטים
ננסיים

מזון המזיק: כל סוגי העץ הקיימים כולל עצים רגילים וריהוט עשוי עץ.
טרמיט זה בונה את הקן שלו עמוק באדמה ולכן קשה לאתר אותו. מדביר טרמיטים ננסיים מנוסה יפזר פתיונות ג'ל אותם יקחו הטרמיטים לקן שלהם ויחסלו את המלכה. במקביל, יבצע המדביר איוד בגז על מנת להגיע למקומות הנסתרים ביותר בעץ הנגוע. לבסוף המדביר ישפוך חומר הדברה לתוך קן הטרמיטים ויחסל אותו סופית.

הדברת טרמיטים
מרושתים

מזון המזיק: שורשי עצים ועץ מעובד אשר אפשר למצוא ברהיטים שונים.
טרמיטים אלה ניזונים מעצים רגילים ולכן יעדיפו לקנן שם. אך יחד עם זאת, הם יכולים לחדור לבתים ולכן יש להתייחס אליהם כמו לטרמיטים ננסיים.

הדברת טרמיטים
סיניים

מזון המזיק: עץ יבש.
טרמיט סיני מקנן בעיקר לאורך מישור החוף, בהיר יותר משני אחיו המוזכרים שם ומופיע בעונת הסתיו.

הדברת טרמיטים בריסוס ביתי

טרמיטים הם יצורים חכמים אשר פועלים בצורה הישרדותית מרשימה. ברגע שבו הטרמיטים מזהים שמנסים לחסל אותם, הם מתחפרים עמוק יותר באדמה ובונים קן עמוק יותר! זו הסיבה שאין דרכי ריסוס או תכשירי ריסוס ביתיים לטרמיטים מכיוון שהם יכולים להוביל לתוצאה הפוכה ולהחריף את הבעיה. מדביר טרמיטים משתמש במספר שיטות לחיסולם ולכן נכון יותר שהוא יבצע את ההדברה. ניתן לעזור לתהליך ההדברה על ידי פינוי הארונות ממזון ובגדים ובמקביל להרחיק ריהוט אשר נמצא קרוב לקירות השונים בבית.

הדברת טרמיטים ללא כנפיים

טרמיטים יודעים להתחבא ולהקשות על גילוי הקן שלהם ולכן כמעט תמיד נגלה אותם לאחר שהם התפשטו בבית כך שהכל תלוי בגילוי המוקדם.

הדבר הראשון שיעשה מדביר טרמיטים הוא לאתר את הקן כדי להבין את חומרת הבעיה. כדי לעשות זאת, יפזר המדביר פתיונות ג'ל שיגרמו להם לצאת מהקן ולחשוף את עצמם. לאחר מכן יש להזריק רעל בטווח בין קן הטרמיטים לבין הבית שלך ולפעול לחיסול הקן על ידי שפיכת חומר הדברה ישירות לתוכו. כאן ראוי לציין שחומרי ההדברה מתפרקים מטבעם לאחר כשנתיים והטרמיטים שלא הודברו עלולים לחזור ולכן אם זיהית תעלת בוץ בקרבת הבית שלך יש להזעיק מדביר מוסמך לטיפול שני. בנוסף, משקופים אשר נאכלים על ידי טרמיטים לרוב לא יוכלו להיות מודברים במאה אחוז ולכן ככל הנראה יהיה צורך להחליף אותם.

כמה עולה הדברת טרמיטים?

כפי שהבנת מקריאת המאמר, קיימים טרמיטים מסוגים שונים וברמות חומרה שונות. הדבר החשוב ביותר שעליך לזכור הוא ששירות הדברת טרמיטים עם צוות המדבירים נט זמין עבורך 24/7 ויכול לפתור עבורך את הבעיה במהירות וביעילות לפני שהיא תתפשט ותחמיר. מחיר הדברת טרמיטים מתחיל ב-250 ₪ להדברת משקוף ויכולה להגיע גם ל-2750 ₪ אם המדביר יהיה חייב לקדוח ולפזר חומרי הדברה בקירות וברצפה. צוות מדבירים נט יעשה הכל כדי לספק לך הצעת מחיר להדברה יעילה ומקצועית שתפתור את בעיית הטרמיטים שלך בהקדם האפשרי. מדבירים נט פועלים להדברת טרמיטים גם במוסדות עיסקיים כגון בתי מלון, מסעדות, הדברת מפעלים, נגריות ואתרי בנייה.

להזמנת מדביר טרמיטים חייגו: 072-3341-454

שאלות נפוצות

icon

מכיוון שבניגוד למזיקים אחרים הטרמיטים מתקיימים באזורים מוסתרים שקשה להגיע אליהם קשה גם להדביר אותם לצמיתות. אך הדבר אפשרי במידה ופונים למדביר מקצועי ומנוסה בתחום של הדברת טרמיטים.

icon

לא. חומרי הדברה ביתיים או כאלו שהם לא יעודיים לא יסייעו לטיפול בטרמיטים ואף יכולים להחמיר את הבעיה. יש לפנות למדביר מומחה שעובד עם חומרי הדברה יעודיים לטרמיטים על מנת לטפל בבעיה ביסודיות.

icon

עלות הדברת טרמיטים יכולה להתחיל מ-250 ש"ח עבור טיפול נקודתי ויותר מכך אם יש צורך בטיפול יותר נרחב או יותר יסודי. אצלנו תוכלו למצוא שירות הדברת טרמיטים החל מ-250 ש"ח.

icon

הטרמיטים חיים במחילות שהם יוצרים בתוך רהיטים ומוצרי עץ בבית ולכן לא תמיד נבחין בהם. סימנים של חול בפינות הבית או כרסום דק של עץ יעידו על המצאות טרמיטים. גם משקופי דלתות עם סימני חורים קטנים או עם עץ חלש וחלול יעידו על הימצאות טרמיטים.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן