תפריט סגור

איוד בגז

אז מה זה בעצם איוד בגז?

לעומת חומרי הדברה מסורתיים כמו ריסוסים ופיזור רעל מסוגי שונים גז, מטבעו, הוא חומר מנדף אשר יכול לחדור למקומות הכי עמוקים שיש. מדביר מקצועי ישתמש באיוד בגז כשמדובר במזיקים אשר נוהגים להתחפר ולהתחבא במקומות מוסתרים ועמוקים כמו למשל טרמיטים, חרקי מזון למיניהם, נמלים, תולעי עץ וכו'. צוות מדבירים נט מוסמך להדביר בשיטת איוד בגז ועושה זאת בהצלחה בבתים פרטיים, דירות, בתי עסק, מסעדות ומלונות. במידה וגילית מזיקים אשר התחפרו עמוק, צוות מדבירים נט יגיע מיד להיפטר מהם בעזרת איוד גז. צוות מדבירים נט זמין עבורך לכל אורך היממה כולל בסופ"שים ובחגים ומזמין אותך להתקשר כבר עכשיו כדי לקבל הצעת מחיר עבור הדברה בהתאם לבעיית המזיקים שלכם.

איוד בגז על ידי מדביר מוסמך זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 420 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד לאיכות הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

לשירות איוד בגז על ידי מדביר מוסמך חייגו: 072-3341-454

איוד בגז

מתי מדביר מקצועי ישתמש בשיטת איוד בגז?

כפי שכתבנו מעלה, מדביר מקצועי ישתמש באיוד בגז כשמדובר במזיקים מתחפרים. מעבר לטרמיטים ומזיקי עץ, גם נמלים שחורות ונמלי אש עלולות לבנות קן עמוק אליו לא יגיעו אמצעי הריסוס המסורתיים. בנוסף, איוד בגז מאפשר חיסול של ביצים אותם הטילו המזיקים בתוך הרהיטים השונים.

מזיקים שונים אוהבים להתחפר במוצרי מזון שאותם מטבע הדברים אי אפשר לרסס מכיוון שהם משמשים למאכל והמשרד להגנת הסביבה מאוד נוקשה במצבים אלו ובצדק. איוד בגז מאפשר למדביר מקצועי להדביר מזיקים במחסנים, בתי אריזה, רשתות קמעונאיות, מפעלי מזון וטחנות קמח. היתרון הנוסף של הדברת איוד בגז היא היכולת של הגז להגיע גם לזחלים ולביצים של המזיקים השונים וקטילתם במהירות על ידי חדירה יעילה למערכות הנשימה שלהם.

איך פועלת הדברת איוד בגז?

איוד בגז היא שיטת פעולה מומלצת במקרי התחפרות של מזיקים אך היא חייבת להיעשות על ידי מדביר מקצועי בלבד. שימוש לא נכון בגז זה עלול להזיק לבני האדם וליצור פעולה הפוכה מזו הרצויה. כשניגשים לבחור מדביר איוד בגז רצוי מאוד לבקש ממנו רישיון הדברה בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה ולבדוק האם החומרים שהוא משתמש בהם מאושרים גם הם על ידי המשרד. כדי להכין אותך להדברת איוד בגז, פירטנו עבורך את השלבים השונים בהדברה זו.
צוות מדבירים נט זמין עבורך לכל התייעצות ושאלות נוספות אשר יעלו לך לאחר קריאת המדריך הבא.

שלבי תהליך איוד בגז

איך מבצעים את האיוד בגז בפועל

איטום המשטחים הנגועים

מדביר מקצועי יאטום את המשטחים הנגועים בניילון. פעולה זו הכרחית על מנת למנוע מצב בו גז האיוד בורח מהמשטח ומסכן לחינם את יושבי הבית.

בחירת סוג הגז ואיוד המזיקים

מדביר מקצועי ינתח את מצב המזיקים, סוגם וכמה עמוק הם התחפרו. לאחר האיבחון, המדביר המקצועי יבחר את סוג הגז המתאים ביותר למשימה ויחל להזרים אותו אל המשטחים הנגועים.

פתיחת השטח הנגוע לכניסה אויר

הגז בו משתמש מדביר מקצועי הוא גז מתנדף אשר נעלם במהירות לאחר ההדברה. אך כן יש לפתוח את החדר בו בוצע איוד בגז על מנת לאוורר אותו ולשחרר את הגז מאיזור ההדברה.

כמה עולה איוד בגז?

איוד בגז לא נחשבת הדברה יקרה ומחירה מתחיל ב-420 ₪. הדבר כמובן תלוי בסוג המזיק, גודל המבנה אותו יש להדביר וחומרת המצב. צוות מדבירים נט מנוסה מאוד בשיטת ההדברה הזו וערוך עם כל הידע והניסיון לבצע איוד בגז אצלך בעסק או בדירה בקריאה מעכשיו לעכשיו. זהו יתרון משמעותי מכיוון שתקיפות של מזיקים לא קורות בתהליך ולא לפי הלו"ז שלך ולכן במידה וזיהית התקפת נמלים בבית או טרמיטים, כדאי מאוד להתקשר אלינו כדי שנגיע ונגדע את התפשטות המזיקים לאיזור אחרים בבית או בעסק שלך. צוות מדבירים נט לא ממליץ לך להשתמש בחומרי הדברה ביתיים על מנת לנסות להדביר מזיקים אשר התחפרו עמוק ברהיטים או בנו קנים עמוקים. שיטות אלו לא יעילות ויכולות להבריח את המזיקים לאיזורים אחרים בבית או בעסק ולהגדיל את חומרת ההתקפה ולכן צוות מדבירים נט זמין עבורך לכל שאלה והתייעצות בחינם!

צוות מדבירים נט פועל כולו ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמש אך ורק בחומרים המאושרים לשימוש על ידי המשרד. הצוות זמין עבורך גם בסופי שבוע ובחגים על מנת לבצע הדברה במוסדות אשר פעילים באמצע השבוע ולא ניתנים לפינוי.

לשירות איוד בגז על ידי מדביר מוסמך חייגו: 072-3341-454

שאלות נפוצות

icon

איוד בגז הוא שימוש בחומר מנדף אשר חודר למקומות עמוקים שבהם מסתתרים מזיקים, כמו מוצרי עץ, מזרנים ועוד ושחומרי הדברה אחרים אינם מגיעים אליהם.

icon

ישנם מזיקים שנוהגים להתחפר ולהסתתר במקומות שקשה להגיע אליהם כמו טרמיטים בתוך משקופי דלתות, תולעי עץ בתוך רהיטים, נמלים, חרקי מזון ועוד.

icon

המחיר של הדברה באמצעות איוד בגז הוא החל מ-420 ש"ח והמחיר תלוי בסוג המזיק, מידת ההתפשטות שלו והיקף הטיפול הנדרש.

icon

כמו כל הדברה, חשוב לוודא שמדובר במדביר מקצועי, מוסמך ומוכר מטעם המשרד להגנת הסביבה. כמו כן לוודא שיש למדביר ניסיון בהדברה מסוג זה של איוד בגז.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן