תפריט סגור

לוכד נחשים

זיהית נחש מסתובב בחצר שלך? כדאי לך להתקשר מיד למדבירים נט!
ישנם המון סוגים של נחשים ולא תמיד ניתן להבחין האם הם ארסיים או לא. במקרה של נחש בחצר או בבית יש לנקוט משנה זהירות ולהזמין מיד לוכד נחשים. צוות מדבירים נט מנוסה עם לכידת נחשים ויכול להגיע אליך במהירות כדי להסיר את האיום.

לוכד נחשים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא לוכדי נחשים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 470 שקלים!
לכידה בטוחה המבוצעת על ידי לוכד נחשים מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית הנחשים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת לוכד נחשים חייגו: 072-3341-454

לוכד נחשים

נחשים מהם כדאי להיזהר ולהזעיק לוכד נחשים

המדינה הקטנה שלנו שופעת נחשים וכיום ישנם 41 מיני נחשים שונים המזדחלים להם בארצנו. לא כולם מסוכנים אך כפי שכתבנו למעלה, כדאי ללכת על בטוח ולהזמין לוכד נחשים מקצועי שיגיע אליך במהירות וילכוד אותו. כדי לעזור לך להבין טוב יותר מאילו סוגי נחשים יש להיזהר יותר, כתבנו טבלה המרכזת את מיני הנחשים היותר מסוכנים בישראל.

שם מין הנחש ורמת המסוכנות שלו

תיאור הנחש ואזור המחיה שלו

לכידת צפע מצוי
הכשה של צפע מסוכנת מאוד ועלולה להסתיים במוות!

הצפע המצוי מתהדר בצבעים חום אפרפר / שחור ובעל מעוינים על גבו. הראש שלו בולט וגדול יותר מגופו. גודלו 135 ס"מ. הצפע המצוי נמצא באזור באר שבע

לכידת נחש ארבע-קו מובהק
הכשת נחש ארבע קו מובהק לא מסוכנת אך גורמת לנפיחות מקומית

נחש זה ארוך ודק. אורכו נע בין 80 – 140 ס"מ. הוא מפוספס בצבעים חום בהיר, חום כהה ושחור. ניתן למצוא את נחש ארבע-קו מובהק בכל הארץ

לכידת נחש אפעה
נחש אפעה מסוכן מאוד והכשה שלו עלולה לגרום למוות!

נחש זה נמצא על ספקטרום הצבעים אדום וחום. הוא בעל ראש משולש וניתן לזהות על גבו כתמים בהירים. גודלו כ 30 – 90 ס"מ. האפעה אוהב אזורים המאופיינים במדבר ולכן ניתן למצוא אותו בגלבוע, בבקעה וגם בדרום

לכידת נחש עין-חתול חברבר
איננו מסוכן אך הכשתו כן גורמת לנפיחות

גודלו עד 60 ס"מ. ראש אפור וצבעו חום / אפור ועל גבו מופיעים כתמים שחורים והוא נפוץ בכל הארץ

לכידת נחש צפע חרמון
נחש זה נחשב ארסי אך ההכשה שלו איננה קטלנית לאדם

ראשו משולש, גודלו כ 60-75 ס"מ. גופו צבוע חום / אפור ועל גבו מופיעים סימנים בצבעים כהים. נחש זה מצוי אך ורק בהר החרמון ועל כן שמו

לכידת נחש עכן גדול
הכשתו איננה קטלנית אך היא בהחלט חמורה מכיוון שהיא יכולה לגרום לנמק

צבעיו מאופיינים בגווני חום. גודלו כ 75 ס"מ. הראש שלו דומה לשאר הנחשים ובעל מבנה משולש. ניתן לזהות אותו על ידי הזחילה הצידית שלו. נחש זה חי בכל אזור הערבה

לכידת נחש פתן
נחש זה נחשב לארסי
אך הכשה שלו לא תסתיים במוות

נחש פתן שחור צבוע כולו בשחור וראשו גדול מגופו. אורכו כ 120 ס"מ. מצוי בדרום הארץ ומזרחה עד ים המלח כולל. במידה והנכם צריכים ללכוד נחש מסוג זה – מומלץ להיעזר במדביר מוסמך באזור הדרום אשר מכיר וטיפל בעבר בנחשים אלה ויספק לכם מענה מקצועי.
לכידת נחש
לכידת נחש – צוות המדבירים נט בפעולה

כך ניתן להימנע ממפגש עם נחשים

נחשים הם בעלי דם קר ולכן אינם פעילים בחורף ויוצאים חזרה לפעילות בקיץ. כחלק מההכנה לעונה החמה כדאי להתחיל לשים לב להימצאות נחשים בסביבה הקרובה אליך. במידה ונתקלת בנחש הזעק מייד לוכד נחשים.

  • נחשים אוהבים להסתובב ליד שיחים, עצים וברזיות. יש לשים דגש מיוחד כשמסתובבים באזורים אלו.
  • נחשים חודרים לבתים דרך חריצים שונים ולכן יש לוודא שהבית אטום.
  • בשום פנים ואופן לא לנסות ללכוד נחש בעצמך!
  • נחש קטן לא אומר שהוא פחות ארסי אלא רוב הפעמים זה עובד להיפך אז לא לזלזל בנחשים אלה.
  • נחשים חודרים לבתים בזוגות ולכן אם זיהית נחש אחד ככל הנראה שמסתתר לו נחש נוסף. במקרה זה יש להזעיק לוכד נחשים מיידית ולא לחכות רגע!

כמה עולה שירות של לוכד נחשים?

מחיר לכידת נחש משתנה בהתאם למורכבות הלכידה. במידה והנחש מסתתר בחדר סגור וידוע לכידתו תתומחר ב-470 ₪. איתור ולכידת נחש הינה מורכבת יותר ולכן תתומחר גבוה יותר וכן הלאה. צוות מדבירים נט מקצועי מאוד בלכידת נחשים ויאתר וילכוד את הנחש שחדר לבית או לחצר שלך במהירות, ביעילות ובמינימום הוצאה!

להזמנת לוכד נחשים חייגו: 072-3341-454

שאלות נפוצות

icon

כמובן. ראשית רוב האנשים לא ידעו להבחין בין נחש ארסי לכזה שאינו ולהבדיל בין סוגי הנחשים ולכן חייב בכל מקרה לקרוא ללוכד נחשים מקצועי. בנוסף גם אם נחש אינו ארסי הוא עשוי להיות תוקפני כשמנסים ללכוד אותו ולנשוך והנשיכה עשויה מאוד להכאיב. מעבר לכך נחשים הם מאוד חמקמקים ולעתים קשה ללכוד אותם ולכן גם מהסיבה הזו יש צורך לקרוא ללוכד נחשים מקצועי עם ניסיון.

icon

יש לשמור מרחק מהנחש ובמקביל לנסות ולשמור על קשר עין עם הנחש על מנת לוודא שאינו בורח לאזור אחר של הבית. אם ניתן לצלם מרחוק את הנחש עם הטלפון הנייד ולשלוח ללוכד זה גם יכול לסייע.

icon

נחש הוא חיה מוגנת ולכן יש צורך ללכוד אותו חי ולאחר מכן להשיבו לטבע רחוק מאזור מאוכלס. לכן לכידה של נחשים מתבצעת בעזרת ציוד מיוחד שמאפשר ללוכד לתפוס את הנחש חי ולשמור על מרחק בטוח ממנו.

icon

נחשים אוהבים להסתתר במרבית הזמן ולכן אם יש לנו גינה או חצר יש לוודא שאין חפצים שתחתם ובתוכם יכול להתחבא נחש. לקראת הקיץ יש לגזום ולדלל צמחיה שבחסותה יכולים להסתתר נחשים. בנוסף יש לאטום פתחים שדרכם יכולים להכנס נחשים לתוך הבית.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן