תפריט סגור

הדברת דבורים

הדברת דבורים מיידית
דבורים נכנסו לרשימה העצובה של זנים בסכנת הכחדה ולכן חל איסור חמור לרסס דבורים או קני דבורים. מצד שני, קן דבורים ליד הבית יכול להפוך למטרד רציני ולכן כשעולה הצורך בהדברת דבורים מומלץ להזמין רק מדבירים מקצוענים. צוות מדבירים נט מורשה לבצע הדברת דבורים מטעם המשרד להגנת הסביבה ומשתמש בחומרים מפוקחים ושיטות הדברה מאושרות שלא מסכנים את הדבורים אך כן מסירים את הקן כך שיפסיק להפריע לך.

מדביר דבורים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי דבורים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 270 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

הדברת דבורים

שיטות ביתיות להדברת דבורים

בניגוד למעופפים שונים הדבורים לא מחפשות להתנכל לבני האדם ותוקפות רק כשהן מרגישות מאוימות ולכן השיטות שנביא לך כאן הן שיטות פסיביות שלא מכוונות נגד הדבורים אלא גורמות להן לעזוב מרצון.

 • דבורים יכולות לבחור להקים קן בחריצים שונים בבית ולכן מומלץ לאטום את כל החריצים והסדקים טוב טוב כדי למנוע מהן לבחור בהם כמיקום לקן הבא שלהן.
 • דבורים לא אוהבות קליפות מלפפונים ואת הריח של עשב הציטרונלה ולכן פיזור שלהם באזור הבית שלך בהחלט יעזור להרחיק אותן. גם שום יכול מאוד לעזור מכיוון שהריח החזק שלו לא אהוב במיוחד על הדבורים והן יעדיפו להתרחק מהמקום.

שיטות אלה יעילות רק במידה והדבורים עדיין לא תקפו והן תרופות מנע בלבד. במידה וכבר נבנה קן של דבורים בסמוך אליך, מומלץ להתקשר אלינו כדי שנגיע לבצע הדברת דבורים שתשמור עליך וגם על הדבורים עצמן.

היכן הדבורים מקננות בבתים פרטיים?

דבורים מחפשות חריצים או סדקים שונים בבית כדי לבנות עליהם את הקן שלהן. הדבורים לרוב יחדרו מפתחים קבועים בבית כמו חלונות, פתחי איוורור בשירותים, במטבח וכו', כך שסגירה ואיטום שלהם בהחלט ימנע מהן להיכנס אליך הביתה. לרוב הדבורים יעדיפו להקים את הקן שלהן בסמוך לפתחים כך שכדאי להיות עם האצבע על הדופק באזורים האלו.

הדברת דבורים באמצעות לכידה והרחקה

היות ואסור לבצע ריסוס ממוקד נגד דבורים, מדביר דבורים יבחר ללכוד את הדבורים ולשחרר אותן בטבע. הוא יעשה את זה על ידי שאיבה של הדבורים לתוך תיבה מיוחדת ששומרת על הדבורים ולא פוגעת בהן.
פינוי של קן דבורים מבית פרטי הוא סיפור מסובך יותר מכיוון שהדבורים עלולות להתנגד וחייבים לשים לב שכל הדבורים הוצאו מהבית כדי שלא ייבנה קן חדש באותו המיקום. אם הדבורים בחרו לבנות את הקן שלהן בתוך קירות, מדביר דבורים יצטרך לשבור חלק מהקיר וכדאי להתכונן לזה. תהליך הפינוי מתחיל בחשיפה של קן הדבורים ושאיבה של הדבורים עצמן כולל וידוא שגם המלכה נשאבה. לאחר מכן המדביר יפנה את הכוורת וינקה את המקום. חשוב לנקות את המקום משאריות הכוורת כדי שהדבש והדונג לא ימשכו מזיקים אחרים ויחריפו את הבעיה.

איך להתנהג כשמגלים קן דבורים?

דבורים לא מחרחרות מלחמה ועוקצות רק כשהן מרגישות איום ולכן בעזרת מספר צעדים בטוחים ניתן להימנע ממפגש לא נעים איתן.

 • שמירת מרחק
  דבורים מאוד קנאיות לקן שלהן ולמלכה שלהן ולכן לא יהססו לתקוף אם יחושו באיום, כך שהקפדה על מרחק מהקן תקטין את הסיכוי שלך להיעקץ. כאן המקום להזכיר שישנם אנשים שאלרגיים לעקיצות דבורים אשר עלולות לגרום לתגובות אלרגיות חריפות.
 • בשום פנים ואופן לא להשתמש בחומרי הדברה על הדבורים
  דבורים הן זן בסכנת הכחדה ולכן חל איסור להדביר אותן! אם גילית קן קרוב אליך יש להזמין איש מקצוע כדי שיטפל בקן בצורה בטוחה לדבורים ולסביבה.
 • ניקוי יסודי
  פינוי כוורת דבורים עלול להשאיר אחריו שאריות שונות של הכוורת עצמה ואף דבש שעלולים לפתות מזיקים אחרים להגיע לאזור ולכן מומלץ לנקות היטב את אזור הקינון ולאטום אותו.

כמה עולה הדברת דבורים?

עיקר הפעילות של מדביר דבורים היא לאתר את הקן ולנטר את כמות הדבורים הנמצאת בו. יכול להיות שהקן יהיה גלוי ויימצא במהרה ומצד שני הקן יכול להיות חבוי בתוך קיר בעליית גג מה שידרוש מהמדביר מאמצים נוספים ולכן מחיר הדברת דבורים נקבע לאחר שמבינים את כל התמונה. יחד עם זאת, מחיר הדברת דבורים מתחיל ב 270 שקלים כך שהצעת המחיר לרוב תהיה זולה ומשתלמת.
אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר בהקדם האפשרי כדי שנוכל להבין כמה חמורה בעיית הדבורים בסביבתך ולהתאים לך פתרון הדברה משתלם שיסלק את הדבורים אחת ולתמיד!

שירותי הדברת דבורים 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט.

*** צוות מדבירים נט מבצע הדברת דבורים אך ורק באישור מגן דבורים אדום ***

שאלות נפוצות

icon

השיטה היא בעצם להרחיק את הדבורים ולא לבצע הדברה שתפגע בהן. לכן המדביר יבצע שאיבה של הדבורים לתוך מיכל מבלי לפגוע בהן ולאחר מכן הן ישוחררו הרחק מבתי מגורים.

icon

יש לשמור מרחק כדי להימנע מעקיצות ולא לנסות לרסס את הקן או לפגוע בדבורים. יש ליצור קשר מיידי עם מדביר מקצועי ומוסמך בעל ניסיון בהרחקת דבורים.

icon

לאחר הרחקת הדבורים ופינוי הקן, עשויות להיות שאריות של הקן ושל דבש שעלולים למשוך מזיקים אחרים ולכן יש לנקות ביסודיות את האזור שבו היה הקן.

icon

יש לאטום סדקים וחריצים בבית שכן במקומות כאלה נוהגות להימצא הדבורים ולהקים את הקנים שלהן.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן