תפריט סגור

הדברת פשפשים

פשפשים הם מטרד רציני ויכולים להפוך לסיוט אם לא מטפלים בהם בזמן. פשפשים חיים בכל מיני מקומות שונים כגון צמחיה בגינה, במקורות מים, בשטחים חקלאיים ועוד. הפשפשים חודרים לבתים דרך הצמחייה בגינה ולכן יש לוודא שהיא מטופלת ומודברת מעת לעת. הפשפש המטריד ביותר הוא פשפש המיטה אשר פועל בלילה ויוצא לעקוץ את איזור הרגליים.

הדברת פשפשים חייבת להיות מקצועית, יעילה ובעלת תוצאה אחת: 100% הצלחה. הדברת פשפשים בצורה חובבנית יכולה להחמיר את הבעיה ולהפוך את החיים שלך לבלתי נסבלים. צוות מדבירים נט מנוסה מאוד בתחום הדברת פשפשים ומציע לך הדברה מסביב לשעון כי לפטור אותך מהמטרד הזה. אנחנו מזמינים אותך לקבל כבר עכשיו הצעת מחיר להדברה של פשפשים מכל סוג ולשים סוף לעקיצות ולגירודים!

מדביר פשפשים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי פשפשים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 320 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר פשפשים חייגו: 072-3341-454

הדברת פשפשים

איך מבצעים הדברת פשפשים בבית?

פשפשים נדירים מאוד בנוף הביתי וככל הנראה שאם חדר פשפש אל הבית שלך הוא יהיה מסוג פשפש המיטה. פשפש זה חי במקומות מסתור חשוכים ויוצא רק בשעות הלילה. פשפש זה עוקץ באיזור הרגליים ויכול להיות מעצבן מאוד ולהפוך את השינה לבלתי נסבלת. במידה והתעוררת עם עקיצות מוזרות באיזור הרגליים, אלו הדברים שיש לעשות לפני הזמנת הדברת פשפשים:

 • פשפשי מיטה חיים בכלי המיטה שלך ולכן יש לשאוב את כולם בצורה יסודית ולוודא ששום כלי מיטה, מצעים או אפילו בגדים עוזבים את החדר הנגוע.
 • יש לכבס את כל המצעים שבאו במגע עם המיטה ב-60 מעלות לפחות על מנת לחסל את הפשפשים. לאחר מכן יש לתלות את המצעים בשמש כדי לוודא שכל הפשפשים חוסלו.

איך מתבצע ריסוס פשפש מיטה בבית

פשפשים ידועים ביכולת שלהם להיטמע בסביבה ולכן קשה מאוד להדביר אותם בעזרת ריסוס. כשניגשים לדבר עם מדביר פשפש מיטה יש להציף את הנושא בפניו כדי ליישר קו לגבי תהליך הריסוס. מכיוון שהפשפש נמשך לאיזורי שינה, צריך להיזהר מאוד עם פיזור רעלים מכיוון שכשהגוף ישן הוא חשוף יותר לרעלים מהסוג הזה ולכן יש לנהוג בחומרי ההדברה בזהירות. מדביר פשפש מיטה מקצועי יציע לך מגוון פתרונות אשר מתאימים לסוג הבית שלך ולשגרה שלך. במידה ומדביר לא מסוגל להציע לך שיטות הדברה אחרות או אפילו שילוב של מספר שיטות קיימות, ככל הנראה שהבעיה לא תעלם אלא יסופק לך פתרון פלסטר שבמקרה הטוב יחזיר את הבעיה ובמקרה הרע יחריף אותה.

הדברת פשפשים אחת ולתמיד!

הדברת פשפש מיטה בשיטה הביולוגית

זיהית פשפשים בגינה שלך? אין שום בעיה. את השיטה המומלצת והירוקה ביותר המציא הטבע והיא נקראת הדברה בעזרת טורפים טבעיים. כדי להדביר פשפש מיטה בגינה שלך, המדביר יפזר פשפשים טורפים אשר ניזונים מהפשפשים הקיימים ואינם מזיקים לבני האדם. יחד עם זאת, יש לוודא שבעלי החיים שברשותך לא מסתובבים בגינה וחוזרים הביתה מכיוון שפשפשים אלו יכולים לתפוס עליהם טרמפ ולחדור לביתך. אמנם הם לא מזיקים לבני אדם, אך אף אחד לא מחפש להחליף צרה בצרה.

כמה עולה הדברת פשפשים?

כמו בתמחור הדברה של כל מזיק אחר, מחיר ההדברה הסופי יקבע לפי חומרת ההתקפה, איזור ההתקפה וגודל שטח האיזור שיש להדביר. צוות מדבירים נט בעל ניסיון בהדברת פשפשים ולכן יכול להציע לך הצעת מחיר אטרקטיבית להדברה יעילה ומקצועית שתסיר את הפשפשים מביתך ומהגינה שלך. כדי להעשיר את הידע שלך, פירטנו מטה את הסיבות לתמחורים השונים:

 • איזה סוג פשפשים תקף אותך?
  למרות שנראה שכולם אותו הדבר, יש כ-700 סוגים שונים של פשפשים בישראל ולכן יש לברר איזה סוג תקף אותך כדי להתאים לו תכנית פעולה קונרקטית.
 • מהו איזור התקיפה?
  פשפשים אשר תוקפים באיזורים חקלאיים (הנקראים פשפש הברונזה) מצריכים שיטת הדברה שונה מפשפש המיטה אשר תוקף בבתים, בבתי מלון ובאכסניות.
 • מהו היקף הבעיה?
  זיהוי מוקדם של הפשפשים יעזור מאוד להדברה שלהם מכיוון שהם מתרבים בקצב מאוד גבוה וכל רגע אשר חולף מבלי להזעיק מדביר פשפש מיטה מחריף את הבעיה ומקשה על ההדברה.

מחירה של הדברת פשפשים בסיסית מתחיל ב-320 ₪ ומשם מסתעף לפי הסעיפים שכתבנו מעלה. מכיוון שלא ניתן לדעת מתי הפשפשים יתקפו, צוות מדבירים נט זמין עבורך עשרים וארבע שעות מסביב לשעון כך שאין טעם אפילו לחכות לבוקר כדי להזמין אותנו. אנחנו מתחייבים למקסימום יעילות במינימום הוצאה ומזמינים אותך לקבל הצעת מחיר כבר עכשיו!

להזמנת מדביר פשפשים חייגו: 072-3341-454

שאלות נפוצות

icon

מדובר בבעלי חיים קטנים מאוד שלרוב גם לא מבחינים בהם והם נוטים להסתתר בבדים, מזרנים וארונות בגדים

icon

פשפש המיטה נחשב למטרד עקב כך שהוא ניזון מדם ועוקץ. בבית שבו קיימים פשפשים הם עשויים לעקוץ ולגרום לגירודים וגירויים בעור.

icon

הדברה של פשפשים נעשית באמצעות ריסוס, אך היא מורכבת ויש לעשות אותה בזהירות יתרה מכיוון שמקום המחיה של הפשפשים נמצא בחדרי השינה, במיטה, בבדים ובארונות בגדים.

icon

ניקיון ותחזוקה שוטפת יכולים למנוע חזרה של פשפשי המיטה. החלפת מצעים בתדירות גבוהה, כיבוס וייבוש של בגדים שנמצאים יותר מדי זמן בארון ולהפטר ממיטה שהייתה נגועה בפשפשים.

הדברת פשפשים נפוצים

צריך עזרה?
דילוג לתוכן