תפריט סגור

הדברת צרעות

הדרך המהירה, היעילה, המקצועית והמשתלמת ביותר להדברת צרעות!

דבר ראשון נפתח באזהרה > אין לנסות לחסל קן צרעות באמצעים ביתיים!
צרעות, בניגוד לדבורים, מסוגלות לעקוץ מספר רב של פעמים ומעבירות הרבה יותר ארס מהדבורים הקטנות. עקיצות מרובות עלולות לגרום לפציעות קשות ואף למוות! הדברת צרעות היא עניין למקצוענים בגלל הסיכון הרב שבדבר והמורכבות בהסרת קן צרעות. צוות מדבירים נט מנוסה מאוד בהדברת צרעות וטיפל בהצלחה במקרים רבים. עלה בך חשד שהולך ונבנה לך קן צרעות בקרבת הבית? אנחנו מזמינים אותך לקבל כבר עכשיו הצעת מחיר קונקרטית ומשתלמת שתסיר את המטרד!

מדביר צרעות זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי צרעות מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 270 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר צרעות חייגו: 072-3341-454

הדברת צרעות

הדברת צרעות באמצעים ביתיים

טוב, לא באמת הדברה אלא יותר הרחקה מכיוון שצרעות הן חרקים עקשניים מאוד. ניתן להרחיק את הצרעות עד הגעת צוות מקצועי על ידי ריסוס מעט שמן WD40 על אזור המחיה של הצרעות כגון סדקים בקירות, משקופי הדלתות הפונים לחצר ושאר מקומות המסתור והחרכים שניתן לראות באיזור הבית. שיטה נוספת מצריכה מעט כישורי מלאכה והיא כוללת שקית חומה, ניירות עיתון וחוטים. קן הצרעות צבוע בחום ומזכיר מעט בלון בצורתו. על ידי חיקוי של קן כזה, ניתן לעבוד על הצרעות ולגרום להן לחשוב שישנו קן אצלך ובכך להרחיק אותן. כל מה שצריך לעשות הוא למלא את השקית החומה בשקיות ולקשור את הקצה שלה בחוט. לאחר מכן יש לעצב מעט את השקית כך שתדמה לקן צרעות ולתלות את השקית בחצר.

כיצד מתבצעת הדברת צרעות?

צרעות חיות במבנה של קן ולכן גם להן ישנן מלכות אשר מחליטות על סדר היום של הקן. אצל הצרעות, עונת ההתפתחות של המלכות מתקיימת בחודש אוגוסט ולכן זהו החודש המועדף לסילוק קן הצרעות. מניעת התפתחות המלכות תעצור את התפתחות הקן ולבסוף תשמיד אותו. בישראל קיימים מספר זנים של צרעות שעל העיקריות בהן נדבר כאן.

 • הדברת הצרעה מזרחית
  הצרעה המזרחית מעדיפה לחיות בגינות וחצרות ופועלת בעיקר בשעות היום. בשעות הלילה הצרעות מתכנסות לתוך הקן כך שקל יותר להדביר אותן. על ידי פיזור אבקה מסביב לקן, הצרעות ינחתו ויעופו כשהן חייבות לגעת באבקה אשר תחסל אותן.
 • הדברת צרעת הפלך
  קיניה של הצרעה הספציפית הזו גלויים ולכן ניתן לחסל את הקן ישירות על ידי שימוש בחומר ריסוס שפועל כמו דבק. חומר זה יגרום לכנפיים של הצרעות להידבק וימנע מהן את היכולת לעוף. לאחר מכן מדביר צרעות יקח את הקן וירחיק אותו מהמקום.
 • הדברת הצרעה גרמנית
  צרעות אלו, בדומה לאחיותיהן, פועלות בשעות היום, ובשעות הלילה הן מתרכזות בקן. התנהגות זו מאפשרת למדביר צרעות גרמניות לטפל בקן בנוחות יחסית. כדי לוודא שהקן מחוסל, מדביר צרעות יאטום את כל פתחי הקן וירסס אל תוך הקן כדי לגרום לצרעות להיכלא בתוך הקן. לאחר הריסוס יסיר המדביר את הקן והמטרד יורחק לאלתר.
 • הדברת צרעות על ידי פיזור פתיונות מורעלים
  לעיתים קן הצרעות איננו גלוי, דבר המקשה על עבודת ההדברה. כדי להתגבר על אתגר זה, כמו בשיטת הדברה של נמלים, מדביר צרעות יפזר פיתיון בשר מורעל אשר ימשוך את הצרעות לתוך מלכודות ויחסל אותן.

כמה עולה הדברת צרעות?

המחיר הבסיסי של הדברת צרעות הוא 270 ש"ח, יחד עם זאת הוא נגזר מגודל הקן וממורכבות הביצוע של ההדברה ולכן אין מחיר שהוא אחיד להדברת צרעות.
צוות מדבירים נט מזמין אותך לשיחת חינם במהלכה נבין את חומרת הבעיה ונציע לך פתרונות מהירים ויעילים לסילוק הקן.

שירותי הדברת צרעות 24 שעות ביממה לשירותכם ע"י צוות המדבירים נט

להזמנת מדביר צרעות חייגו: 072-3341-454

שאלות נפוצות

icon

הצרעות נוהגות לחיות באזורים עם צמחייה ועצים ולכן בבתים שנמצאים בסמיכות להם הן נוהגות להכנס דרך חלונות או להקים את הקן בצמוד לקירות הבית ולמשקופים.

icon

כמו נמלים, כך גם הצרעות חיות בקן משותף. לכן השיטה היעילה ביותר היא באמצעות פיתיון מורעל שאותו לוקחת הצרעה אל הקן ושם הוא ישפיע על שאר הצרעות.

icon

כן. בדומה לדבורים גם צרעות יכולות לעקוץ ואף יש להן ארס והעקיצה שלהן יכולה להיות צורבת ומאוד כואבת. בניגוד לדבורים, צרעות לא מתות לאחר העקיצה ויכולות לעקוץ מספר פעמים.

icon

לא. יש מגוון של מזיקים ולא כל טיפול או הדברה יכולים להתאים לכולם באופן כללי. יש מזיקים שנדרש טיפול מיוחד עבורם ממדביר שמתמחה בכך ויש לו ניסיון. כך גם עם צרעות ויש צורך ליצור קשר רק עם מדביר שעושה שימוש בהדברה ייעודית עבור צרעות.

שירותי הדברת צרעות

צריך עזרה?
דילוג לתוכן