תפריט סגור

הרחקת עכברים

עכברים נוטים להתרבות בקצב מסחרר ולכן מומלץ מאוד להזמין שירות של הרחקת עכברים ממדביר מוסמך ברגע שזיהית אפילו רק עכבר אחד. עכברים פועלים בעונות החמות ולכן קשה מאוד להדביר אותם בתקופה זו. התקופה המומלצת להרחקת עכברים היא העונות הקרות, דהיינו האביב והחורף בהן העכברים מתחילים לחפש מקומות חמימים כדי להתרבות. התחלת לזהות סימני כירסום על חוטים, אריזות מזון וכבלים חשמליים? כנראה שאורחים לא קרואים עם שיניים חדות הגיעו להתארח אצלך וכדאי לך לבצע הרחקת עכברים בהקדם האפשרי!

מרחיק עכברים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מרחיקי עכברים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הרחקה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר עכברים חייגו: 072-3341-454

הרחקת עכברים

כיצד מתבצע תהליך של הרחקת עכברים?

בראש ובראשונה, מדביר עכברים יפעל להבין את תמונת המצב המלאה והאם העכבר הסורר הגיע לבדו או שמא הוא חלק ממתקפה רחבה היקף. הרחקת עכברים הינה שונה בין בתים פרטיים לבין עסקים מכיוון שבית פרטי יכול לאפשר גמישות מלאה בהרחקה מבחינת הזמנים, לעומת זאת הדברה מקיפה של עסקים, לרבות מסעדות ובתי מלון פחות גמישה מבחינת זמני הפעילות, לכן יש צורך לבצע הרחקת עכברים מחוץ לשעות פעילות העסק. ברוב המקרים, לוכד עכברים מצוות מדבירים נט יעדיף להשתמש במלכודות לכידה. המטרה היא ללכוד את העכבר ולשחרר אותו רחוק מאזורי מגורים. חיסול של עכבר בביתך או בעסק שלך יגרור ריח רע ועלול למשוך מזיקים נוספים ולהחמיר את הבעיה.

בנוסף יש להבדיל בין סוגי העכברים העירוניים לעכבר השדה. הרחקת עכברי שדה שונה בתכלית מכיוון שתוואי השטח החקלאי איננו דומה לג'ונגל האורבני שאנחנו חיים בו. צוות מדבירים נט מנוסה מאוד גם בתחום הרחקת עכברי השדה ומזמין אותך ליצור קשר בהקדם כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

הרחקת עכברים בשיטות ביתיות

ברגע שעכברים הגיעו לביתך, יהיה לך קשה מאוד להרחיק אותם בכוחות עצמך. אלו יצורים חמקמקים שפועלים בעיקר בלילות ומתרבים בהמוניהם. עכברים עלולים גם לנשוך ובכך להעביר לך מחלות וזיהומים ולכן פעולות ההרחקה המפורטות פה יעזרו לך להרחיק את העכברים זמנית עד הגעת לוכד עכברים מקצועי.

 • יש לאטום את כל החריצים והסדקים בקירות המטבח והמקלחת. בדרך כלל עכברים יחדרו לבית שלך דרך ארון האשפה הנמצא לרוב תחת כיור המטבח.
 • יש להקפיד על חצר / גינה נקיים ממזון כזה או אחר.
 • חשוב מאוד לטפל בדליפות מים מכל מקור.
 • במידה ויש לך גינה או חצר, יש לוודא שהגינה מטופחת והדשא או העשבים מטופלים על ידי גנן שיכסח אותם.
 • מומלץ לאטום את כל הקופסאות, הארגזים, המזוודות שברשותך ונמצאים בבית. עכברים מאוד אוהבים לקנן בפיסות הנדל"ן האלה ולכן אם הם יאטמו, לא יהיה להם היכן להתגורר.
 • ניתן לרכוש מלכודות מסוגים שונים בחנויות מקצועיות לחומרי בניין. המלכודות שאנחנו ממליצים לך לרכוש הן מלכודות ללא רעלים אשר לוכדות את העכברים ולא מחסלות אותם. פגר של עכבר עלול להעלות ריח רע ולמשוך מזיקים נוספים למקום. יש לשים לב שהמלכודות שרכשת מתאימות לעכברים ולא לחולדות. אלו מלכודות שונות מכיוון שחולדות גדולות חכמות וערמומיות יותר מעכברים.

הרחקת עכברים ירוקה באמצעים ביתיים

ניתן להכין מלכודת לכידה ידידותית לסביבה מחומרים הנמצאים בכל בית. חשוב לציין שהמלכודות האלו יכולות להיות יעילות אבל יש לזכור שאלו לא מלכודות מקצועיות ויכול להיות שהן לא יעבדו כמו שצריך.

החומרים:
גבינה צהובה, עיתונים, גליל מגבות נייר ריק, חמאת בוטנים, כפפות רב פעמיות, פח אשפה ודבק נייר.

מה צריך לעשות?

 1. מקמטים מספר ניירות עיתון ומניחים אותן בפח האשפה.
 2. מניחים את גליל המגבות הריק על קצה השולחן כשרוב הגליל על השולחן והיתר (בערך שליש) נמצא באוויר בדיוק מעל לפח האשפה.
  כדי שגליל הקרטון לא יזוז, מדביקים אותו עם דבק נייר לשולחן.
 3. מורחים חמאת בוטנים בקצה גליל הקרטון אשר נמצא מעל לפח וזורקים כמה חתיכות גבינה לפח עצמו. כלל חשוב! יש למרוח את חמאת הבוטנים ולפזר את הגבינה תוך שימוש בכפפות מכיוון שעכברים רגישים מאוד לריחות ואם יריחו מגיע יד אדם בחמאת הבוטנים או בגבינה הם לא יתקרבו למלכודת!
 4. להמתין בסבלנות לבואו של העכבר.

העכבר יגיע לטעום מחמאת הבוטנים ויפול לתוך הפח שהכנת מבעוד מועד. יש להוציא את הפח מהבית ולשחרר את העכבר כמה שיותר רחוק משכונת המגורים שלך. יש להיזהר לא לנסות לגעת בעכבר עם הידיים מכיוון שהוא עלול לנשוך ולהעביר לך מחלות וזיהומים.

לאחר לכידת עכבר באמצעים ביתיים, אנחנו בכל זאת ממליצים לך ליצור קשר עם מרחיק עכברים כדי לוודא שהעכבר שחדר לביתך הינו בודד ולא חלק ממשהו גדול יותר. לכן גם אם המלכודת הצליחה ולכדת את העכבר, כדאי להתקשר אלינו כדי לוודא שהאיום הוסר או שמא העכבר הזה הוא רק חלק ממתקפת עכברים גדולה יותר.

כמה עולה הרחקת עכברים?

הצוות שלנו מומחה ומנוסה בשירותי הדברה שונים ומציעים לכם שירותי הרחקת עכברים במחיר של 250 ש"ח ומעלה. המחיר ישתנה בהתאם לגודל המתקפה בביתכם ובהתאם למורכבות הביצוע. צוות מדבירים נט פועל במתכונת מלאה בכל שעות היממה וערוך גם לבצע הרחקת עכברים מיידית, מעכשיו לעכשיו. כל מומחה הדברה בצוות פועל ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומחזיק בציוד וחומרים אשר מאושרים ומפוקחים על ידי המשרד. המדבירים שלנו עוברים השתלמויות ומקפידים לחזק ולהרחיב את הידע בנושא ההדברה ופועלים תמיד בשיטות הרחקה מתקדמות כדי להעניק לך פתרון מלא ושלם לכל בעיית מכרסמים שתתקל בה. הצוות פועל במגזר הפרטי ובמגזר העסקי ובעל הצלחות מוכחות בתחום.

אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר על מנת ליהנות משיחת ייעוץ והכוונה בחינם אשר במהלכה אנחנו נבין את תמונת המצב ונעניק לך תוכנית פעולה יעילה ללכידת עכברים.

שירותי הדברת עכברים 24 שעות ביממה לשירותכם.

להזמנת מדביר עכברים חייגו: 072-3341-454

שאלות נפוצות

icon

אם מזהים סימנים של כרסום באזור מסויים או מקומות שונים בבית על אריזות מזון, כבלים חשמליים או שאר חפצים. גם סימני גללים קטנים מאוד מעידים על הימצאות של עכברים בבית.

icon

ישנן מלכודות שבאמצעותן ניתן לפתות את העכברים להגיע אליהן וללכוד את העכבר חי מבלי לפגוע בו ולאחר מכן לשחררו הרחק מהבית.

icon

הסיכון הקיים הוא נזק לחפצים בבית מכיוון שעכברים אוהבים לכרסם אותם. העכברים מגיעים לאוכל שאנחנו אוכלים ועלולים להעביר אליו חיידקים וזיהומים.

icon

כאשר רואים עכברים או מזהים את אחד הסימנים להימצאותם, יש לקרוא למרחיק עכברים מוסמך ומקצועי.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן