תפריט סגור

הדברת מכרסמים

צוות מדבירים נט מחזירים אותך לשגרה, ומהר!
זיהית פעולות חשודות בבית כמו חוטי חשמל מכורסמים או שאריות מזון מפוזרות ברחבי הבית? כנראה שהגיעו להתארח אצלך מכרסמים. ביצוע הדברת מכרסמים היא הכרחית כדי להרחיק את המזיקים האלו מהבית שלך. צוות מדבירים נט מכיר את כל השיטות הקיימות להרחקת מכרסמים וישים סוף לפלישה במהירות, ביעילות ובמחיר אטרקטיבי! אנחנו מזמינים אותך להתקשר עכשיו ולקבל ייעוץ והכוונה והצעת מחיר קונקרטית, הוגנת ומשתלמת.

מדביר מכרסמים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי מכרסמים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר מכרסמים חייגו: 072-3341-454

הדברת מכרסמים

סוגי מכרסמים בישראל

בישראל ישנם 3 סוגי מכרסמים: עכברים, חולדות (עכברושים) וחולד. השניים הראשונים עירוניים יותר ואילו החולד תוקף יותר בשדות חקלאיים. זה נראה שבזמן האחרון תקיפות של חולדות ועכברים הפכו שכיחות יותר ויש לזה סיבה. תנופת הבנייה בישראל גורמת לאדמה לרעוד, מה שמעלה את החולדות והעכברים אל הקרקע ומשם לבתי המגורים השונים. הסיבה שהמכרסמים נקראים כך היא פיזיולוגית – השיניים של היונקים האלו גדלות כל הזמן ולכן הם צריכים לכרסם ללא הפסקה כדי לשחוק את השיניים לגודלן הרצוי. כדי לעזור לך להבין באילו אויבים אנחנו נלחמים, כתבנו לך טבלה אשר מפרטת קצת יותר אודות המכרסמים ואילו נזקים הם גורמים.

סוג המכרסם

תיאור המכרסם והנזק שעלול לגרום לאדם

חולדה

חולדה, או בכינוי העממי שלה "עכברוש", היא מכרסם חכם מאוד שנשען על חושי השמיעה והריח המתקדמים שלו. החולדה חיה באזורים חשוכים, לחים ומלאי מזון כמו ביוב.
מכיוון שחולדות מתגוררות בביוב, הן הופכות לקרקע פוריה עבור חיידקים אשר בתורם עוברים לבני האדם ולבעלי החיים על ידי נשיכה, הפרשות וזיהום מקורות מזון.

עכבר

אחיה הקטן של החולדה מאופיין בצבע אפור וזנב ארוך. העכבר פחות אגרסיבי ומפותח מהחולדה, אבל בהחלט מסוגל לנשוך.
בדיוק כמו החולדה, גם העכבר מעביר מחלות וחיידקים דרך גופו, נשיכותיו והפרשותיו.

חולד

נוטים להתבלבל בין החולד לבין חפרפרת ולכן נעשה סדר בדברים, בישראל לא קיימות חפרפרות אלא רק חולד אשר לו גוף מאורך ללא זנב.
חולד תוקף שדות חקלאיים וגורם נזק לגידולים עצמם ולשדה מכיוון שהוא נוהג להתחפר.

כל מה שצריך לדעת על הדברת מכרסמים

ישנן 3 שיטות עיקריות להרחקה ולהדברת מכרסמים ונרחיב עליהן כאן:

  • מלכודות
    שיטה זו לוכדת את החולדות והעכברים ולא הורגת אותם מכמה סיבות: ריח רע שעלול לעלות מהפגרים ומשיכה של מזיקים אחרים שיגיעו בעקבות הריח. שיטה זו איטית יותר אך מהווה פתרון הומאני ונקי יותר להדברת מכרסמים.
  • פיזור רעל
    מכרסמים ידועים ברצון שלהם לנגוס בכל דבר שזז ולכן פיזור פתיונות מורעלים יגרום להם לכרסם ולהתחסל. הבעיות בשימוש בשיטה זו הן פגיעה פוטנציאלית בבעלי חיים, פגרי מכרסמים במקומות מסתור בבית והעלאת ריח רע וכמובן שיטה זו איננה הומאנית ותדרוש גם הזמנת שירותי פינוי פגרים על מנת להיפטר מהם ומהריח. מדביר מכרסמים מקצועי ישתמש בשיטה הזו רק כשאין ברירה.
  • ריסוסים
    בדומה לריסוס הכימי מעולם המזיקים השונים, שיטה זו יכולה להגיע לכל המקומות הנסתרים של המכרסמים ולהדביר אותם שם. שימוש בריסוס כימי הוא גם מפלט אחרון ולכן מומחה להדברת עכברים וחולדות יעדיף להשתמש בחומרי ריסוס אשר מרחיקים את המכרסמים ולא קוטלים אותם.

כמה עולה הדברת מכרסמים?

אין מספר מדויק לכמות המכרסמים בעת ההתקפה שלהם ולכן מחיר הדברת מכרסמים משתנה לפי מורכבות העבודה, גודל השטח שיש לסרוק כדי לאמוד את מימדי ההתקפה והשיטה (או השיטות) אשר יהיו דרושות להשלמת המשימה. מחיר הדברה בסיסי של מכרסמים הוא 250 ₪ אך כמובן שצוות הדברה נט יבין את המקרה הספציפי שלך ויתאים לך הצעת מחיר קונקרטית שתחסל את המטרד שתקף את סביבת מגוריך.

שירותי הדברת מכרסמים 24 שעות ביממה לשירותכם.

להזמנת מדביר מכרסמים חייגו: 072-3341-454

שאלות נפוצות

icon

אחד משיטות ההרחקה של מכרסמים היא באמצעות מלכודות שאינן פוגעות בהם. היתרון הוא גם בכך שלא נשאר לאחר ההדברה פגר בבית שגורם לריח רע ומשיכה של מזיקים נוספים.

icon

בבית יכולות להופיע חולדות ובנוסף גם עכברים והם המזיקים הנפוצים והמוכרים יותר ממשפחת המכרסמים. גם החולד הוא ממשפחת המכרסמים, אך נמצא בעיקר בשטחים חקלאיים וגם בגינות בתים.

icon

עכברים וחולדות עשויים לנשוך ולהעביר מחלות לבני האדם. מעבר לכך גם ההפרשות שלהם מהוות סיכון תברואתי. החולדות נוהגות להימצא במערכות ביוב ולכן נושאות איתן חיידקים וזיהומים שהן עשויות להעביר אלינו לבית ולמזון שלנו כשהן באות איתו במגע.

icon

יש לוודא שלמדביר יש יכולת וניסיון בשימוש בשיטות ההדברה השונות הקיימות עבור מכרסמים, שהוא מקצועי, מוסמך ומוכר על ידי המשרד להגנת הסביבה ועם זמינות גבוהה במידת הצורך.

שירותי הדברת מכרסמים

צריך עזרה?