תפריט סגור

לוכד מכרסמים

צוות מדבירים נט מחזירים אותך לשגרה, ומהר!
זיהית פעולות חשודות בבית כמו חוטי חשמל מכורסמים או שאריות מזון מפוזרות ברחבי הבית? כנראה שהגיעו להתארח אצלך מכרסמים. ביצוע הרחקת מכרסמים היא הכרחית כדי להרחיק את המזיקים האלו מהבית שלך. צוות מדבירים נט מכיר את כל השיטות הקיימות להרחקת מכרסמים וישים סוף לפלישה במהירות, ביעילות ובמחיר אטרקטיבי! אנחנו מזמינים אותך להתקשר עכשיו ולקבל ייעוץ והכוונה והצעת מחיר קונקרטית, הוגנת ומשתלמת.

לוכד מכרסמים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא לוכדי מכרסמים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הרחקה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת לוכד מכרסמים חייגו: 072-3341-454

לוכד מכרסמים

סוגי מכרסמים בישראל

בישראל ישנם 3 סוגי מכרסמים: עכברים, חולדות (עכברושים) וחולד. השניים הראשונים עירוניים יותר ואילו החולד תוקף יותר בשדות חקלאיים. זה נראה שבזמן האחרון תקיפות של חולדות ועכברים הפכו שכיחות יותר ויש לזה סיבה. תנופת הבנייה בישראל גורמת לאדמה לרעוד, מה שמעלה את החולדות והעכברים אל הקרקע ומשם לבתי המגורים השונים. הסיבה שהמכרסמים נקראים כך היא פיזיולוגית – השיניים של היונקים האלו גדלות כל הזמן ולכן הם צריכים לכרסם ללא הפסקה כדי לשחוק את השיניים לגודלן הרצוי. כדי לעזור לך להבין באילו אויבים אנחנו נלחמים, כתבנו לך טבלה אשר מפרטת קצת יותר אודות המכרסמים ואילו נזקים הם גורמים.

סוג המכרסם

תיאור המכרסם והנזק שעלול לגרום לאדם

חולדה

חולדה, או בכינוי העממי שלה "עכברוש", היא מכרסם חכם מאוד שנשען על חושי השמיעה והריח המתקדמים שלו. החולדה חיה באזורים חשוכים, לחים ומלאי מזון כמו ביוב.
מכיוון שחולדות מתגוררות בביוב, הן הופכות לקרקע פוריה עבור חיידקים אשר בתורם עוברים לבני האדם ולבעלי החיים על ידי נשיכה, הפרשות וזיהום מקורות מזון.

עכבר

אחיה הקטן של החולדה מאופיין בצבע אפור וזנב ארוך. העכבר פחות אגרסיבי ומפותח מהחולדה, אבל בהחלט מסוגל לנשוך.
בדיוק כמו החולדה, גם העכבר מעביר מחלות וחיידקים דרך גופו, נשיכותיו והפרשותיו.

חולד

נוטים להתבלבל בין החולד לבין חפרפרת ולכן נעשה סדר בדברים, בישראל לא קיימות חפרפרות אלא רק חולד אשר לו גוף מאורך ללא זנב.
חולד תוקף שדות חקלאיים וגורם נזק לגידולים עצמם ולשדה מכיוון שהוא נוהג להתחפר.

כל מה שצריך לדעת על הרחקת מכרסמים

ישנה שיטה עיקרית להרחקה וללכידה מכרסמים –

  • מלכודות
    שיטה זו לוכדת את החולדות והעכברים ולא הורגת אותם מכמה סיבות: ריח רע שעלול לעלות מהפגרים ומשיכה של מזיקים אחרים שיגיעו בעקבות הריח. שיטה זו איטית אך מהווה פתרון הומאני ונקי יותר להרחקת מכרסמים.

כמה עולה לכידת מכרסמים?

אין מספר מדויק לכמות המכרסמים בעת ההתקפה שלהם ולכן מחיר לכידת מכרסמים משתנה לפי מורכבות העבודה, גודל השטח שיש לסרוק כדי לאמוד את מימדי ההתקפה והשיטה (או השיטות) אשר יהיו דרושות להשלמת המשימה. מחיר הרחקה בסיסי של מכרסמים הוא 250 ₪ אך כמובן שצוות הדברה נט יבין את המקרה הספציפי שלך ויתאים לך הצעת מחיר קונקרטית שתרחיק את המטרד שתקף את סביבת מגוריך.

שירותי לכידת מכרסמים 24 שעות ביממה לשירותכם.

להזמנת מרחיק מכרסמים חייגו: 072-3341-454

שאלות נפוצות

icon

שיטת ההרחקה של מכרסמים היא באמצעות מלכודות שאינן פוגעות בהם. היתרון הוא גם בכך שלא נשאר לאחר ההרחקה פגר בבית שגורם לריח רע ומשיכה של מזיקים נוספים.

icon

בבית יכולות להופיע חולדות ובנוסף גם עכברים והם המזיקים הנפוצים והמוכרים יותר ממשפחת המכרסמים. גם החולד הוא ממשפחת המכרסמים, אך נמצא בעיקר בשטחים חקלאיים וגם בגינות בתים.

icon

עכברים וחולדות עשויים לנשוך ולהעביר מחלות לבני האדם. מעבר לכך גם ההפרשות שלהם מהוות סיכון תברואתי. החולדות נוהגות להימצא במערכות ביוב ולכן נושאות איתן חיידקים וזיהומים שהן עשויות להעביר אלינו לבית ולמזון שלנו כשהן באות איתו במגע.

icon

יש לוודא שללוכד יש יכולת וניסיון בשימוש בשיטות הרחקה השונות הקיימות עבור מכרסמים, שהוא מקצועי, מוסמך ומוכר על ידי המשרד להגנת הסביבה ועם זמינות גבוהה במידת הצורך.

שירותי הרחקת מכרסמים

צריך עזרה?
דילוג לתוכן