תפריט סגור

הרחקת חולדות

הרחקת חולדות בכל רגע נתון
חולדות נחשבות לבעל חיים חכם, ערמומי ועקשן ולכן לכידת חולדות היא עניין למקצוענים בלבד. חולדות עלולות להעביר מחלות דרך הפרשות ונשיכות של בני אדם ובעלי חיים ולכן כדאי מאוד להזמין שירותי הרחקת חולדות ברגע שמזהים חולדה! מעבר לסכנות הבריאותיות, חולדה עלולה לגרום נזק לכבלי חשמל, פחים, אריזות מזון ורהיטים. צוות מדבירים נט זמין עבורך 24/7 ויגיע תוך זמן קצר לבצע הרחקת חולדות מקצועית ויעילה במחיר משתלם במיוחד!

הרחקת חולדות שירות 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מרחיקי חולדות מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הרחקה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת לוכד חולדות חייגו: 072-3341-454

לכידת חולדות

הרחקת חולדות בשיטת עשה זאת בעצמך

בזמן האחרון התקפות של חולדות הופכות נפוצות יותר ויותר בגלל תנופת הבנייה אשר מרעידה את האדמה ומוציאה אותן מתעלות הביוב בחיפוש אחר אוכל. לחולדות יש חוש ריח מפותח מאוד ובעקבותיו הן מגיעות לדירה / לעסק שלך.

כדי לעזור לך להבין האם התגנבה לבית שלך חולדה סוררת או שמא היא חלק ממתקפה רחבת היקף אשר דורשת הרחקת מכרסמים רחבה בביתך, הכנו לך מדריך קצר המכיל שיטות ביתיות להרחקת חולדות. חשוב לציין שהשיטות האלו לא יעילות כמו לכידה של חולדות על ידי מומחים ולכן יש לקחת אותן בעירבון מוגבל. יש לציין שחולדות בעלות אינטליגנציה מפותחת במיוחד ויכולות להבין שמנסים ללכוד אותן.

  • מלכודת מסוג דלת
    חולדות חודרות למרחב הפרטי שלנו על מנת להשיג מזון. אפשר לנצל את החולשה הזו ולהשתמש בה כדי ללכוד את החולדות הסוררות. כל מה שצריך לעשות הוא לקפוץ לחנות לחומרי בניין ולרכוש מלכודת דלת. לאחר החזרה לבית, צריך להבין איפה החולדות מטיילות בו. לאחר התחקות אחרי נתיבי ההליכה של החולדות יש להציב את המלכודת באחד מהנתיבים האלו ולהניח בתוכן פיתיון. ערבוב של חמאת בוטנים וגבינה צהובה יכול להיות פיתיון מעולה. לאחר שהחולדה תיכנס למלכודת ותמשוך את הפיתיון, הדלת תסגר והחולדה תילכד בתוכה.
  • מלכודת מסוג קפיץ
    זהו סוג נוסף של מלכודת אשר מתפקד כמעט אותו הדבר כמו מלכודת דלת. ההבדל במלכודת הזו הוא שהפיתיון מונח על הקפיץ וברגע שהחולדה מושכת אותו קפיץ נמתח והיא נלכדת. באמצעי זה ניתן כמובן גם לבצע לכידה של עכברים.

הרחקת חולדות באמצעים טכנולוגיים

שיטה חדשנית יותר שהתפתחה בעת האחרונה היא הרחקת חולדות אלקטרונית. הרחקה זו עושה שימוש במערכות אולטרה סוניות אשר משדרות גלי קול בתדר גבוה אשר רגיש אצל חולדות וגורם להן להתרחק מהמקום ולא לחזור אליו. שיטה זו ידידותית לסביבה ולא מזיקה בשום צורה ודרך לבני אדם ולבעלי חיים ולכן מומלצת במיוחד. יתרון נוסף של שיטה זו הוא היכולת שלה להרחיק את כל החולדות שבאזור ולא חולדה אחת בכל כמו בשיטת המלכודות. גלי הקול עוברים את כל סוגי המשטחים (קירות גבס, קירות כפולים, רעפים וכו').

כמה עולה הרחקת חולדות?

הרחקה זו, בדומה לשאר עבודות ההדברה, מושפעת באופן ישיר מגודל המתקפה, אזור ההרחקה, מורכבות ההרחקה, שיטת ההרחקה ומשך הזמן שידרש על מנת להשלים את ההרחקה. כל מקרה לגופו הוא ולכן דבר ראשון שנעשה הוא לקבל ממך את כל המידע הנחוץ כדי לבנות תמונת מצב מלאה של הבעיה הספציפית שלך. לאחר מכן נוכל לבנות תכנית פעולה ראשונית אשר תעניק לך קנה מידה לגבי עלות ההרחקה. לאחר הגעת מומחי ההדברה לביתך או לעסק שלך נוכל להעריך בדיוק את מחיר הרחקת החולדות ולהתחיל מיד בעבודה.

למה לבחור בצוות מדבירים נט לביצוע הרחקת חולדות?

אין הנחתום מעיד על עיסתו ולכן אנחנו מזמינים אותך לבדוק את ההמלצות שקיבלנו מלקוחותינו המרוצים. מעבר לכך, כל מומחה הדברות מצוות מדבירים נט פועל ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמש בחומרים אשר מאושרים ומפוקחים על ידו.

לצערנו, אי אפשר לתזמן התקפת חולדות והן פועלות לפי הצרכים שלהן. כדי להעניק לך מענה מלא ומיידי, צוות זמין עבורך 24/7 במתכונת מלאה גם בסופי שבוע וחגים ומזמין אותך להתקשר כבר עכשיו כדי לקבל שיחת ייעוץ והכוונה בחינם! בשיחה זו נבין ממך מה חומרת הבעיה ונמליץ לך על דרכים מהירות, יעילות ומשתלמות להרחיק את החולדות אחת ולתמיד!

אנו מעניקים שירותי הרחקת חולדות 24 שעות ביממה לשירותכם

להזמנת מרחיק חולדות חייגו: 072-3341-454

שאלות נפוצות

icon

יש אפשרות להציב מלכודות ולתפוס את החולדות מבלי לפגוע בהן ויש גם שיטה חדשנית של הרחקת חולדות באמצעים טכנולוגיים על ידי שידור גלי קול שהחולדות רגישות אליהם.

icon

החולדות נוהגות לחיות בתוך מערכות ביוב ומשם דרך הצנרת להגיע לתוך הבית ולכן יש לסגור פתחי צנרת. לחולדות יש יכולת גם לטפס על קירות חיצוניים של בתים ולכן יש לסגור פתחים וחלונות על מנת למנוע מהן להכנס לתוך הבית.

icon

החולדה הרבה יותר גדולה מהעכבר וגם סימני הימצאותה כמו גללים וסימני כרסום הם הרבה יותר גדולים ובולטים לעומת עכברים.

icon

מחיר הרחקת חולדות הוא החל מ-250 ש"ח והוא תלוי בחומרת הבעיה, שיטת ההרחקה / לכידה וגודל השטח שבו יש לטפל.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן