תפריט סגור

הדברת חולדות

הדברת חולדות בכל רגע נתון
חולדות נחשבות לבעל חיים חכם, ערמומי ועקשן ולכן הדברת חולדות היא עניין למקצוענים בלבד. חולדות עלולות להעביר מחלות דרך הפרשות ונשיכות של בני אדם ובעלי חיים ולכן כדאי מאוד להזמין שירותי הדברת חולדות ברגע שמזהים חולדה! מעבר לסכנות הבריאותיות, חולדה עלולה לגרום נזק לכבלי חשמל, פחים, אריזות מזון ורהיטים. צוות מדבירים נט זמין עבורך 24/7 ויגיע תוך זמן קצר לבצע הדברת חולדות מקצועית ויעילה במחיר משתלם במיוחד!

מדביר חולדות זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי חולדות מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר חולדות חייגו: 072-3341-454

הדברת חולדות

הדברת חולדות בשיטת עשה זאת בעצמך

בזמן האחרון התקפות של חולדות הופכות נפוצות יותר ויותר בגלל תנופת הבנייה אשר מרעידה את האדמה ומוציאה אותן מתעלות הביוב בחיפוש אחר אוכל. לחולדות יש חוש ריח מפותח מאוד ובעקבותיו הן מגיעות לדירה / לעסק שלך.

כדי לעזור לך להבין האם התגנבה לבית שלך חולדה סוררת או שמא היא חלק ממתקפה רחבת היקף אשר דורשת הדברת מכרסמים רחבה בביתך, הכנו לך מדריך קצר המכיל שיטות ביתיות להדברת חולדות. חשוב לציין שהשיטות האלו לא יעילות כמו הדברת חולדות על ידי מומחים ולכן יש לקחת אותן בעירבון מוגבל. יש לציין שחולדות בעלות אינטליגנציה מפותחת במיוחד ויכולות להבין שמנסים ללכוד אותן. אם החולדה תבין שהיא טעתה או תזהה שחולדה אחרת אכלה מהפיתיון המורעל ומתה, היא לא תחזור על הטעות ותמשיך לזרוע הרס בביתך או בעסק שלך.

  • מלכודת מסוג דלת
    חולדות חודרות למרחב הפרטי שלנו על מנת להשיג מזון. אפשר לנצל את החולשה הזו ולהשתמש בה כדי ללכוד את החולדות הסוררות. כל מה שצריך לעשות הוא לקפוץ לחנות לחומרי בניין ולרכוש מלכודת דלת. לאחר החזרה לבית, צריך להבין איפה החולדות מטיילות בו. לאחר התחקות אחרי נתיבי ההליכה של החולדות יש להציב את המלכודת באחד מהנתיבים האלו ולהניח בתוכן פיתיון. ערבוב של חמאת בוטנים וגבינה צהובה יכול להיות פיתיון מעולה. לאחר שהחולדה תיכנס למלכודת ותמשוך את הפיתיון, הדלת תסגר והחולדה תילכד בתוכה.
  • מלכודת מסוג קפיץ
    זהו סוג נוסף של מלכודת אשר מתפקד כמעט אותו הדבר כמו מלכודת דלת. ההבדל במלכודת הזו הוא שהפיתיון מונח על הקפיץ וברגע שהחולדה מושכת אותו קפיץ נמתח והיא נלכדת. באמצעי זה ניתן כמובן גם לבצע לכידה של עכברים.
  • חומרים אנטי קואגולנטים
    לפעמים לא ניתן להגיע למקומות מסויימים בבית כגון גגות רעפים, בוידעם, מרפסות שירות וכו' ואי אפשר להשתמש במלכודות הלוכדות שפירטנו מעלה. כדי לבצע הדברת חולדות באזורים אלו ניתן להשתמש בפיתיונות בהם מעורבים חומרים אנטי קואגולנטים. חומרים אלה משבשים את מנגנוני קרישת הדם של החולדות ולבסוף מחסלים אותן. שיטה זו פחות מומלצת מכיוון שלעיתים החולדות מסתתרות באזורים נסתרים אשר הגישה אליהם מאוד מוגבלת, כך שהחולדות יכולות לאכול מהפיתיונות ולסיים את חייהן במקומות אלו ולהעלות ריח נוראי של ריקבון ואף למשוך מזיקים נוספים לאזור.

הדברת חולדות באמצעות ריסוס

מלכודות ללכידת חולדות הן פתרון בעל יעילות נמוכה מהסיבה אותה הזכרנו קודם, שהחולדות עצמן הם יצורים חכמים מאוד ובעלי חוש ריח מפותח שיכול לזהות מגע יד אדם ולהתרחק מהמקום. הדברת חולדות באמצעות ריסוס מאפשרת למדביר חולדות להגיע למקומות בהם לא ניתן להתקין מלכודות ולפעול גם שם. מדביר חולדות מקצועי ידע את כמויות הריסוס המדויקות כדי להגיע לתוצאות הרצויות מצד אחד ולשמור על בני הבית מפני הרעלת ריסוס מהצד השני.

הדברת חולדות באמצעים טכנולוגיים

הדברה חדשנית יותר שהתפתחה בעת האחרונה היא הדברת חולדות אלקטרונית. הדברה זו עושה שימוש במערכות אולטרה סוניות אשר משדרות גלי קול בתדר גבוה אשר רגיש אצל חולדות וגורם להן להתרחק מהמקום ולא לחזור אליו. שיטה זו ידידותית לסביבה ולא מזיקה בשום צורה ודרך לבני אדם ולבעלי חיים ולכן מומלצת במיוחד. יתרון נוסף של שיטה זו הוא היכולת שלה להרחיק את כל החולדות שבאזור ולא חולדה אחת בכל כמו בשיטת המלכודות. גלי הקול עוברים את כל סוגי המשטחים (קירות גבס, קירות כפולים, רעפים וכו') ולכן עדיפים גם על שיטת הריסוס.

כמה עולה הדברת חולדות?

הדברה זו, בדומה לשאר עבודות ההדברה, מושפעת באופן ישיר מגודל המתקפה, אזור ההדברה, מורכבות ההדברה, שיטת ההדברה ומשך הזמן שידרש על מנת להשלים את ההדברה. כל מקרה לגופו הוא ולכן דבר ראשון שנעשה הוא לקבל ממך את כל המידע הנחוץ כדי לבנות תמונת מצב מלאה של הבעיה הספציפית שלך. לאחר מכן נוכל לבנות תכנית פעולה ראשונית אשר תעניק לך קנה מידה לגבי עלות ההדברה. לאחר הגעת מומחי ההדברה לביתך או לעסק שלך נוכל להעריך בדיוק את מחיר הדברת החולדות ולהתחיל מיד בעבודה.

למה לבחור בצוות מדבירים נט לביצוע הדברת חולדות?

אין הנחתום מעיד על עיסתו ולכן אנחנו מזמינים אותך לבדוק את ההמלצות שקיבלנו מלקוחותינו המרוצים. מעבר לכך, כל מומחה הדברות מצוות מדבירים נט פועל ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמש בחומרים אשר מאושרים ומפוקחים על ידו.

לצערנו, אי אפשר לתזמן התקפת חולדות והן פועלות לפי הצרכים שלהן. כדי להעניק לך מענה מלא ומיידי, צוות זמין עבורך 24/7 במתכונת מלאה גם בסופי שבוע וחגים ומזמין אותך להתקשר כבר עכשיו כדי לקבל שיחת ייעוץ והכוונה בחינם! בשיחה זו נבין ממך מה חומרת הבעיה ונמליץ לך על דרכים מהירות, יעילות ומשתלמות להרחיק את החולדות אחת ולתמיד!

אנו מעניקיפ שירותי הדברת חולדות 24 שעות ביממה לשירותכם

להזמנת מדביר חולדות חייגו: 072-3341-454

שאלות נפוצות

icon

יש אפשרות לבצע הדברה באמצעות ריסוס, יש אפשרות להציב מלכודות ולתפוס את החולדות מבלי לפגוע בהן ויש גם שיטה חדשנית של הרחקת חולדות באמצעים טכנולוגיים על ידי שידור גלי קול שהחולדות רגישות אליהם.

icon

החולדות נוהגות לחיות בתוך מערכות ביוב ומשם דרך הצנרת להגיע לתוך הבית ולכן יש לסגור פתחי צנרת. לחולדות יש יכולת גם לטפס על קירות חיצוניים של בתים ולכן יש לסגור פתחים וחלונות על מנת למנוע מהן להכנס לתוך הבית.

icon

החולדה הרבה יותר גדולה מהעכבר וגם סימני הימצאותה כמו גללים וסימני כרסום הם הרבה יותר גדולים ובולטים לעומת עכברים.

icon

מחיר הדברת חולדות הוא החל מ-250 ש"ח והוא תלוי בחומרת הבעיה, שיטת ההדברה וגודל השטח שבו יש לטפל.
צריך עזרה?