תפריט סגור

הדברת עש

עשים יכולים להיות סיוט ברגע שהם מתרבים ומתחילים לכלות בגדים ומזון ולכן מומלץ להזמין שירות של הדברת עשים ברגע שמזהים אותם. צוות מדבירים נט עובד מסביב לשעון במתכונת מלאה ומסוגל לבצע הדברת עשים תוך זמן קצר מרגע שיחת הטלפון אלינו! היות ומדובר בבגדים ובמזון, חשוב לציין שצוות מדבירים נט פועל ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמש בחומרי הדברה ירוקה מאושרים לשימוש על ידי המשרד, כך שההדברה תהיה יעילה, מהירה וחשוב מהכל – בריאה לך ולמשפחה שלך.

מדביר עש זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי עש מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 270 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

הדברת עש

הדברת עש מכל הסוגים

כך אפשר לזהות את עש הבגדים
עש הבגדים לא עושה נזק למזון ומשתמש בבדים שהוא אוכל כדי לטוות נרתיקים לזחלים שלו. ניתן לזהות את הפעילות של עש הבדים על ידי הסימנים הבאים:

  • חורים קטנטנים על הבגדים בארון
  • הופיעו גלמים או זחלים בארון הבגדים
  • גילית פקעות, נשלים או קורים על הבגדים שלך או בתוך הארון

במידה וזיהית חלק מהסימנים האלו, אנחנו ממליצים לפעול מהר ולכבס את כל הבגדים שבארון בטמפרטורה של לפחות 50 מעלות כדי להשמיד את הזחלים והגלמים שהתפשטו בהם ולהתקשר אלינו כדי שננחה אותך איך להתקדם בטיפול בעש הבגדים.

מה גורם לעש המזון להתאהב במטבח שלך?
עש המזון נמשך לסוגי מזונות ספציפיים כגון דגנים, קמח, זרעים שונים, קטניות, תבלינים, פירות יבשים ואף מזונות לבעלי חיים. עש המזון מתרבה במהירות ויכול להדביק את כל המזווה שלך במהירות גבוהה יחסית ולכן ברגע שזיהית אותו במזווה שלך, יש לזרוק את המזון הנגוע ולהזמין הדברת עש שתמנע ממנו להתפשט למקומות אחרים בבית. כטיפול מנע, מומלץ להחזיק את המזון סגור בקופסאות אטומות ולפזר עלי דפנה אשר הריח שלהם דוחה את העש.

איך מתבצעת הדברת עש?

החלק החיובי בסיפור של הדברת עש הוא דרך הפעולה הננקטת על מנת לחסל אותו. מדביר מקצועי יעדיף להשתמש בשיטת ההדברה האורגנית אשר ידידותית לסביבה ולא פוגעת בבני אדם ובבעלי חיים מכיוון שמדובר במזון ובארון הבגדים שלך. הדברת עש בשיטת ההדברה הירוקה מתבצעת על ידי פיזור קפסולות קטנות אשר מכילות פירומון שמושך אליהן את העשים. לאחר מכן העשים נדבקים לקפסולות ומתים כתוצאה מחומרי ההדברה הירוקים שנמצאים בה.

כך אפשר להרחיק עשים באמצעים ביתיים

עשים רגישים מאוד לריח ולכן השיטה הטובה ביותר להרחיק אותם היא לרכוש שקיות רשת ולהכניס אליהן עלים שונים כגון קורנית, ציפורן, לבנדר ורוזמרין. את השקיות מומלץ לפזר בארונות הבגדים והמזון וכך להפוך אותם ללא רלוונטיים לעשים. כמובן שיש לרענן את תכולת השקיות כדי לשמור על ההגנה בתוקף. כדי לוודא שעש הבדים לא התנחל בארון הבגדים שלך, כדאי להפקיד ללבוש את כל הבגדים שנמצאים בארון כך שתהיה תחלופה גבוהה הכוללת כביסה וחשיפה לשמש. כאן המקום לציין שהרחקת העשים יעילה רק במידה והעשים לא הטילו ביצים במזון או בארון הבגדים שלך ולכן אם זיהית זחלים או גלמים מומלץ מאוד להזמין הדברת עש לפני שהמצב יתדרדר ויהפוך למורכב ויקר.

כמה עולה הדברת עש?

אם לא מזהים את הפלישה בזמן, שני סוגי העשים עלולים להפוך למפגע רציני ומעצבן שכולל פירוק ארונות שלמים מהתכולה שלהם וזריקה מאסיבית של מזון. אם יש לך חשש שאחד מסוגי העשים פלש לבית שלך, אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי לקבל שיחת יעוץ והכוונה בחינם במהלכה נבין את תמונת המצב המלאה ונייעץ לך איך להתקדם בנושא. אנחנו נעשה הכל כדי לספק לך הצעת מחיר להדברה של עש שתהיה משתלמת, יעילה ותחסל את המזיקים במהירות, במקצועיות ובמינימום הוצאות!

שירותי הדברת עש 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

שאלות נפוצות

icon

המחיר של הדברת עש מתחיל מ-270 ש"ח וכמו הדברת מזיקים אחרים, המחיר הסופי יכול להשתנות והוא תלוי בחומרת הבעיה והיקף הטיפול הנדרש כדי להדביר לחלוטין את העש מהבית.

icon

העש עושה שימוש בבדים כדי להכין גלמים לזחלים שלו. לכן סימנים של קורים בארונות ועל הבגדים הם סימנים לכך שקיים עש בבית. בנוסף חורים קטנים בבגדים ובדים, או גלמים וזחלים שמופיעים בארון הם סימנים לבעיית עש בבית ויש צורך להזמין הדברת עש.

icon

העש אינו עוקץ או מסוכן לבני האדם, אך הוא גורם לנזקים לבגדים ובדים בבית. כמו כן העש נמשך לדגנים ותבלינים וכשהוא מגיע אליהם הוא מתרבה במהירות והימצאות של עש על המזון שלנו היא בעיה תברואתית ויש להפטר ממזונות שהיו חשופים לעש.

icon

כמו כל הדברה של מזיקים אחרים, גם במקרה של עש יש לוודא שמדובר במדביר מנוסה, מקצועי, מוסמך ומוכר על ידי המשרד להגנת הסביבה. כמו כן יש לוודא שלמדביר יש ניסיון עם טיפול והדברה של עש הבדים והוא עושה שימוש בחומרי הדברה מתאימים לסביבת מגורים וחדרי שינה.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן