תפריט סגור

הדברה בעכו

הדברה בעכו 24 שעות ביממה
בעכו שירותי הדברה מבוקשים מאוד בגלל שנים ארוכות של התקפות יתושים ומכרסמים בעיר. צוות מדבירים נט מנוסה מאוד בתחום ההדברה ופועל מזה שנים בהצלחה רבה. אנחנו יכולים להתחייב ל-100% הצלחה בביצועי הדברה בעכו. אנחנו עובדים במתכונת מלאה 24/7 בכל יום בשבוע (כולל סופי שבוע וחגים) על מנת להיות התחנה הסופית שלך לכלל שירותי הדברה בעכו. אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית כבר עכשיו!

מדביר בעכו זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בעכו חייגו: 072-3341-454

הדברה בעכו

מה כוללת הדברה בעכו? איך בוחרים מדביר מקצועי? הכל במדריך!

שוק המדבירים מלא במתחרים אשר מבטיחים הדברות מקצועיות אשר ישימו סוף לבעיית המזיקים שלך. כשנמצאים תחת מתקפה כזו, קשה מאוד להפעיל שיקול דעת שיאפשר לך לבחור את המדביר הנכון למשימה. כדי לעזור לך להבין יותר איך פועלת הדברה בעכו, אנו מציגים לך טבלה המסכמת את המזיקים הנפוצים ודרכי הטיפול בהם. מדביר בעכו שהינו מקצועי יעריך את חומרת הבעיה וידע להתאים לה את שיטת ההדברה המדויקת עבורה עם מינימום פגיעה בשגרה ומקסימום יעילות. לכן ידע זה יעזור לך להחליט האם המדביר מולך הוא באמת מדביר מקצועי כפי שהובטח לך.

תהליכי הדברה בעכו

זן המזיק

דרכי פעולתו של מדביר בעכו

הדברת נמלים בעכו

מ-250 ₪

הדברת נמלי אש בעכו

מ-270 ₪

נמלים חודרות למרחבים הפרטיים שלנו בחיפושן אחרי מזון, אותו הן לוקחות לקן כדי להאכיל את הרימות ואת המלכה. ההדברה הטובה ביותר של נמלים היא על ידי פיזור פתיונות ג'ל. פיתיונות אלו נראים כמו מזון רגיל ולכן הנמלים לוקחים אותם ומאכילים את המלכה שמחוסלת. היות והקן תלוי במלכה, ברגע שהיא מחוסלת הקן יתפזר והבעיה תעלם. מדביר המנוסה בהדברת נמלי אש יפעל באותה הדרך עם הרחבה קטנה – הדברת הצמחייה הקרובה לביתך כדי למנוע מנמלים נוספות לחדור לביתך.

הדברת ג'וקים בעכו

מ-250 ₪

תיקנים הם יצורים אשר פעילים בעיקר בעונות החמות ובוחרים לחיות בסביבות חשוכות ולחות כמו ביוב, חדרי אשפה, חדרי מדרגות, מרתפים ומקלטים. ישנן מספר שיטות להדביר ג'וקים, החל מהשיטה הקלאסית (ריסוס כימי), שיטת ההדברה הירוקה (פיזור פתיונות ג'ל) ושיטת ההדברה האלקטרונית (מכשירים אשר משדרים גלי קול בתדר גבוה ומשבשים את כושר ההתמצאות של הג'וקים). מדביר ג'וקים יציע לך את כל השיטות ולעיתים ישלב ביניהן כדי לחסל את המטרד. היות והעירייה אחראית על פתחי הביוב הציבוריים, כדאי לבדוק עם מוקד העירייה מתי התבצע ריסוס בפעם האחרונה.

הדברת צרעות בעכו

מ-270 ₪

צרעות הן מטרד רציני מאוד ואף מסוכן לאנשים אשר רגישים אלרגית. הצרעות יבחרו לבנות את הקנים שלהן בפינות חשוכות ולחות כמו תעלות מזגן, מנועים של תריסים חשמליים, עצים וכו'. דבר ראשון, מדביר צרעות ינסה לאתר את הקן. במידה והקן גלוי, המדביר יגיע בשעות החשכה (השעות בהן הצרעות חוזרות לקן) ויתיז חומר אשר מדביק את הכנפיים שלהן ומונע מהן לעוף. לאחר מכן המדביר יסיר את הקן פיזית ויחזיר אותך לשגרה.
במידה והקן חבוי, יפזר המדביר מלכודות אשר ימשכו את הצרעות ויחסלו אותן.

לכידת חולדות בעכו
לכידת עכברים בעכו

מ-250 ₪

המכרסמים האלה הם מפגע תברואתי אחד גדול מכמה סיבות:
  • הם יכולים לנשוך ולהעביר מחלות
  • הם מפזרים גללים על מוצרי מזון שונים ולכן מזהמים אותם

בגלל שהם חיים בביוב, המכרסמים האלו נושאים על גבם מחלות רבות.
לוכד עכברים מוסמך כלל לא יפעל כדי לחסל את העכברים אלא ינסה ללכוד אותם על ידי מלכודות לכידה. יש שתי סיבות עיקריות לכך והן:

  • העדפה לשימוש בחומרי הדברה ירוקים ולא ברעלים. בגלל שעכברים וחולדות נמצאים בתנועה כל הזמן, קשה להבין היכן הם נמצאים בכל רגע נתון מה שמחייב את המדביר לפזר רעלים במספר מוקדים. רעלים אלו עלולים לסכן ילדים קטנים ובעלי חיים.
  • המכרסמים עלולים לאכול מהפתיונות המורעלים, אך לא למות על המקום אלא להגיע לפינות נסתרות ונידחות ולהתפגר שם. הדבר הזה עלול לגרום להעלאת ריח רע של ריקבון מחד ולמשוך מזיקים נוספים שיגרמו לנזק נוסף.

לאחר הלכידה הלוכד ישחרר את המכרסמים במקומות רחוקים מהעיר. לוכד חולדות יפעל באותו האופן רק עם מלכודות לחולדות.

הדברת פרעושים בעכו

מ-320 ₪

פרעושים חיים בסביבת צמחייה ומתעוררים לחיים בעונות החמות. הפרעושים עוקצים ועלולים להעביר מחלות לבעלי החיים ולבני האדם. בגלל שפרעושים חודרים לבתים שלנו דרך בעלי החיים, מדביר פרעושים מקצועי יפעל לרסס את הצמחייה הנמצאת ליד הבית השלך כדי למנוע כניסה של פרעושים חדשים לאחר ההדברה אצלך בבית. בתוך הבית המדביר יפזר חומרי הדברה בעלי רעילות נמוכה על המקומות האהובים על חיות המחמד שלך וישאב אותם כדי לוודא שלא נשאר שום פרעוש מאחור. בגלל שפרעושים אוהבים להתחפר עמוק בריפודים, ייתכנו מספר סבבי הדברה כדי להשלים את הטיפול.

הדברת פשפשים בעכו

מ-520 ₪

פשפש מיטה הוא מזיק אשר נחשב למאתגר במיוחד מכיוון שהוא פועל רק בלילה ויודע להתחפר היטב בכלי מיטה ובסדקים בבית. הדברת פשפש מיטה היא תהליך מורכב אשר מצריך גם את עזרתך. מדביר פשפש מיטה ינחה אותך לכבס בשישים מעלות את המצעים והבגדים שלך ולייבש אותם בשמש ישירה כדי לחסל את הפשפשים שעליהם. לאחר מכן, המדביר ישתמש בקיטור ואבקת הדברה מיוחדים אשר נועדים לחסל את הפשפשים שעל כלי המיטה והמזרן. לבסוף, המדביר ירסס את כל הסדקים והפתחים שבבית שלך כדי לוודא שהפשפשים חוסלו. גם כאן ייתכנו מספר טיפולי הדברה כדי להשלים את ההדברה.

הדברת יתושים בעכו

מ-270 ₪

יתושים מתרבים באזורים עם מים עומדים כשהיתושה משמשת ציידת מזון על ידי עקיצת בני אדם ובעלי חיים. מדביר יתושים יגיע בשעות הבוקר המוקדמות כדי לבצע את ההדברה וישתמש בערפול ובאיבוק כדי לחסל את היתושים הבוגרים. אך זו לא הבעיה. כדי להשמיד את היתושים לחלוטין יש לייבש את מקורות המים או לשתול בהם צמחים טורפים אשר ניזונים מזחלי וביצי היתושים.

הדברת טרמיטים בעכו

מ-250 ₪

טרמיטים פועלים במבנה של קן ומתחפרים כדי לבנות אותו מתחת לאדמה. אם זיהית תעלות בוץ בגינה או בחצר שלך, כדאי לך להתקשר למדביר במהירות כי הטרמיטים מתפשטים וזורעים הרס במהירות רבה! בגלל שטרמיטים בונים את הקנים שלהם מתחת לאדמה, מדביר טרמיטים ככל הנראה יצטרך לקדוח חורים ברצפה שלך על מנת להחדיר חומרי הדברה שיחסלו את הקן. במקביל, המדביר יפזר פתיונות אשר ימשכו את הטרמיטים לצאת מהעץ ויחסלו אותם. כדי להשמיד את הטרמיטים שלא יצאו מהעץ, ישתמש המדביר באיוד בגז אשר חודר עמוק יותר מכל חומר הדברה.

הדברת עשים בעכו

מ-270 ₪

ישנם שני סוגים עיקריים של עשים – עש הבדים ועש המזון. את עש הבדים ניתן למצוא בעיקר בארונות בגדים ואילו את עש המזון נמצא באריזות מזון פתוחות. מדביר עשים ישתמש בשיטת ההדברה הירוקה כדי לא לפגוע בשגרה שלך. בשיטה זו יפזר המדביר קפסולות קטנות אשר מושכות אליהן את העשים, נדבקות אליהם ולבסוף מחסלות אותם. הקפסולות ידידותיות לסביבה ולכן לא מצריכות שום הכנה מוקדמת.

כמה עולה שירותי הדברה בעכו?

כפי שהבנת מהכתוב מחיר הדברה בעכו נקבע לפי מספר פרמטרים כגון סוג המזיק אותו יש להדביר, סוג המבנה או השטח אותם יש להדביר, זמן ההדברה וכמובן מורכבות ההדברה. כפי שהכרת, ישנם סוגי מזיקים המצריכים מספר ביקורי הדברה ולכן אין מחיר אחיד להדברה. אגב, למרות שנדמה לפעמים שאנחנו בעיצומה של מתקפת מזיקים, יכול מאוד להיות שלא צריך הדברה כלל וכלל! לכן אנחנו ממליצים לך להתקשר אלינו 24/7 בכל יום ובכל שעה כדי שנבין יחד איתך את חומרת הבעיה ונדע להתאים לה טיפול שיסיר את המטרד במהירות וביעילות!

שירותי הדברה בעכו עם צוות מדבירים נט 24 שעות ביממה לשירותכם.

להזמנת מדביר בעכו חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שאלות נפוצות

icon

הדברה בעכו עולה החל מ-250 ש"ח. המחיר הסופי עשוי להשתנות ונקבע על פי סוג המזיקים, סוג חומרי ההדברה שבהם נעשה שימוש וגודל השטח שבו יש לטפל.

icon

למרות הפחד הקיים מהם, רובם הגדול של העכבישים בארץ אינם ארסיים. יש מספר עכבישים שהם ארסיים ומסוכנים ולכן לא כדאי לקחת סיכון ולבצע הדברה בבית.

icon

יש לשטוף מיד והיטב את האזור שבא במגע עם חומר ההדברה וליצור קשר עם המדביר כדי לוודא באיזה חומר מדובר. גם לפני ההדברה יש לוודא עם המדביר לגבי סוג החומר שבו נעשה שימוש וכיצד יש לנהוג.

icon

ישנן שיטות הדברה שונות וניתן לעשות גם שימוש בחומרי הדברה ירוקים והדברה שאינה מסוכנת לבני אדם או חיות מחמד בבית. יש להתייעץ לגבי האפשרות הזו עם מדביר מוסמך לפני ההדברה.

שירותים בקרבת מקום: מדבירים בנהריה | הדברה בכרמיאל | מדביר מומלץ בחיפה | שירותי הדברה בקריות

צריך עזרה?
דילוג לתוכן