תפריט סגור

הדברה בנהריה

הדברה בנהריה מסביב לשעון!
דבר אחד שאנחנו לא יכולים לעשות הוא לחזות מתי תפרוץ אצלך מתקפת מזיקים. אך ברגע שהיא פרצה, מוות מדבירים נט זמין עשרים וארבע שעות ביממה, כולל שבתות וחגים לבצע הדברה בנהריה שתסיר לחלוטין את המטרד ותחזיר אותך לשגרה בצורה בטוחה ובריאה. הסיבה לכך היא שכל מומחה הדברה מטעם הצוות שלנו מחזיק ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמש אך ורק בחומרי הדברה מאושרים ומוכרים. המזיקים השתלטו לך על הבית? אין טעם לחכות! אנחנו מחכים לך עם פתרונות להדברת כלל המזיקים בישראל תוך זמן קצר!

מדביר בנהריה זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בנהריה חייגו: 072-3341-454

הדברה בנהריה

הדברה בנהריה – הזמנת מדביר מקצועי

הדברת מזיקים היא עסק למקצוענים מכיוון שמעורבים כאן מזיקים שחלקם מסוכנים לבני אדם וחומרי הדברה בעלי רעילות נמוכה ובינונית שמסוכנים גם הם. דבר ראשון שיש לבדוק אצל מדביר בנהריה הוא קיומו של רישיון הדברה בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה. רישיון זה מעיד על המדביר שהוא פועל לפי החוק ומעבר לכך, עובר השתלמויות תקופתיות בהן הוא מתעדכן בנעשה בתחום ההדברה ומרחיב את הידע ואת היכולות שלו. ישנן דרכים נוספות בהן ניתן לוודא שהמדביר מקצועי ואותן נפרט בהמשך.

הטרנד החם בעולם ההדברה – הדברה ירוקה

העלייה במודעות לאורח חיים בריא הגיעה גם לעולם ההדברות וכיום יותר ויותר לקוחות דורשים פתרונות הדברה ידידותיים לסביבה. הביקוש הגובר חייב את המדבירים ללמוד את התחום ולהשתפר בשיטת ההדברה הירוקה אך מהצד השני גרם למדבירים לא מוסמכים להצהיר שהם מדבירים בשיטה הירוקה אך בפועל משתמשים בריסוס כימי. כדי לדעת בוודאות שהמדביר שבחרת באמת מוסמך להדביר בשיטת ההדברה הירוקה ניתן לבדוק את הדברים הבאים:
הדברה ירוקה הינה שיטת הדברה המוכרת במשרד להגנת הסביבה ולכן כל מדביר שרוצה לעבור הסמכה בשיטת ההדברה הזו חייב לעבור קורס בנושא ולהבחן עליו. לאחר השלמת הקורס המדביר רשאי להחזיק רישיון מדביר ירוק אותו הוא צריך להציג בפניך.
חומרי ההדברה בשיטת ההדברה הירוקה לא מכילים חומרים רעילים. ניתן לבדוק את התוויות של חומרי ההדברה האלה לוודא שהם באמת ירוקים.
הדברה ירוקה לא מכילה חומרים רעילים ולכן אין סיבה למדביר לעטות מסיכה בזמן ביצוע ההדברה ולכן אם המדביר בכל זאת עוטה מסכה בזמן ההדברה זוהי נורה אדומה.

כיצד המקצוענים מעניקים שירותי הדברה בנהריה?

שיטה נוספת לוודא שהמדביר בנהריה שהזמנת הוא מדביר מקצועי היא דרכי הפעולה שלו. מזיקים הם יצורים אשר מתפתחים אבולוציונית בקצבים גבוהים ומפתחים עמידות לחומרי הדברה שונים, מה שמחייב את המדביר להדביק את הקצב ולהשתדרג הן בחומרי ההדברה שהוא משתמש בהם והן דרכי הפעולה שלו. מדביר שיציע לך דרך פעולה אחת לטיפול בכל סוגי המזיקים הוא מדביר חובבן שעלול להחריף את הבעיה בתרחיש הטוב ולפגוע בבריאותך בתרחיש הרע. כדי לעזור לך להתמצא בעולם ההדברה, יצרנו טבלה אשר מרכזת את סוגי המזיקים הנפוצים בישראל ואת שיטות העבודה של צוות מדבירים נט לטיפול בהם. הטבלה הזו תעניק לך קנה מידה מקצועי לגבי הדברה בנהריה, כך שבשיחה שלך עם המדביר יהיה לך ידע שיעזור לך להבין האם המדביר באמת מקצועי או רק מנסה לייפות את המציאות.

סוג ההדברה

שיטות הפעולה של צוות מדבירים נט

לכידת חולדות בנהריה
לכידת עכברים בנהריה

מ-250 ₪

המכרסמים האלה נחשבים לחכמים במיוחד ויכולים להבין שמנסים לחסל אותם על ידי מלכודות ולהתעלם מהן. מכיוון שהמכרסמים האלו חמקמקים, לוכד עכברים ולוכד חולדות יעדיפו ללכוד אותם מאשר לחסל אותם כדי לא להגיע למצב שהם מתפגרים במקומות בעלי גישה מוגבלת כמו קירות גבס ותעלות מיזוג. הסיבה לכך היא שלאחר מספר ימים הפגרים יעלו ריח נוראי של ריקבון וימשכו מזיקים נוספים לאזור ויחריפו את הבעיה. במקרה כזה אתם תאלצו להיעזר בשירותי פינוי פגרים על מנת לפתור את הבעיה.

הדברת נמלים בנהריה

מ-250 ₪

הדברת נמלי אש בנהריה

מ-270 ₪

נמלים פעילות בכל השנה ועובדות כדי לאגור מזון הדרוש להמשך הקן. בניגוד לנמלים השחורות, נמלי האש מסוכנות לבני אדם בגלל האופי האגרסיבי שלהן וארס העקיצות שעלול לגרום לתגובות אלרגיות חריפות באנשים רגישים. מדביר נמלים יבדוק מהיכן הנמלים חודרות אל הבית ויפזר פתיונות ג'ל על שבילי ההליכה שלהן כדי שיקחו אותם לקן ויחסלו את המלכה. לאחר חיסול המלכה הקן יתפזר והמטרד יוסר, מדביר נמלים מקצועי ירסס את הקן כדי לוודא שאף נמלה לא נשארה מאחור. מדביר נמלי אש חייב להיות מומחה בתחום הזה מכיוון שהדברה לא נכונה שלהן עלולה להחריף את הבעיה!

הדברת פשפש מיטה בנהריה

מ-520 ₪

מזיק זה חמקמק מאוד ופעיל בשעות הלילה כשהוא יוצא מהמחבוא שלו (סדקים וחריצים שונים) ועוקץ את אזור הרגליים. פשפש מיטה נחשב לאחד המזיקים הקשים יותר להדברה מכיוון שקצב ההתרבות שלו גבוה והוא יודע לחדור עמוק לתוך חריצים וסדקים ולהסתתר שם. מדביר פשפש מיטה יבחר בשיטת הדברה משולבת הכוללת הדברה ירוקה (כביסת הבגדים והמצעים בחום גבוה + שימוש בקיטור על כלי המיטה) וריסוס כימי (חיסול קן הפשפשים) ובכך יבטיח חיסול מלא של המזיק. בגלל אופיו החמקמק של המזיק, ייתכנו מספר סבבי הדברה.

הדברת צרעות בנהריה

מ-270 ₪

צרעות, בניגוד לדבורים, מסוגלות לעקוץ מספר רב של פעמים ואף לגרום לתגובות אלרגיות באנשים רגישים ולכן נחשבות למסוכנות לבני האדם. מדביר צרעות יפעל לאתר את הקן ולאחר מכן יפעל באחת משתי דרכים:
  • קן גלוי
    במקרה זה המדביר יגיע בשעות החשכה בהן הצרעות מתכנסות לתוך הקן וירסס אותן בדבק מיוחד אשר מונע מהן לעוף. לאחר הריסוס המדביר יוכל להסיר את הקן בקלות ולהסיר את המטרד
  • קן חבוי
    כאן עבודת ההדברה תהיה מורכבת יותר מכיוון שלא ניתן לדעת כמה פרטים נמצאים בקן. כדי לחסל את הקן המדביר יפזר מלכודות עם פתיונות מורעלים אליהן הצרעות יוכלו להיכנס אך לא לצאת ולאחר זמן מה המדביר יחזור לאזור ויחליט האם הקן התרוקן מתושביו או שישנו צורך לפזר עוד מלכודות.

הדברת עשים בנהריה

מ-270 ₪

ישנם שני סוגים של עשים אשר חודרים לבתים וגורמים לנזק – עש הבדים ועש הקמח. העשים ניזונים מבדים וממזון ומתרבים בארונות הבגדים והמזווה ולכן הופכים למטרד רציני. חיסול העשים יתבצע על ידי פיזור קפסולות קטנות אשר מכילות פירומון שמושך את העשים אליהן ודבק שמדביק את העשים אליהן ומחסל אותן.

הדברת ג'וקים בנהריה

מ-250 ₪

לצערנו ג'וקים נחשבים לחרקים קשים מאוד להדברה מכיוון שהם יודעים לפתח עמידות לחומרי הדברה תוך דור אחד בלבד. מדביר ג'וקים יטפל במתקפה על ידי שילוב של שיטות הדברה שונות כגון פיזור פתיונות ג'ל (הדברה ירוקה), איטום פתחי הבית או העסק וריסוס מקומות המחיה של הג'וקים (ריסוס כימי).

הדברת טרמיטים בנהריה

מ-250 ₪

המזיקים האלו דומים לנמלים וצבעם לבן חיוור. הם ניזונים מכל סוגי העץ ומסוגלים להתחפר עמוק ולחסל רהיטים שלמים! האתגר בהדברת טרמיטים טמון באיתור וחשיפת הקן שלהם, אותו הם חופרים צמוד ליסודות הבניין. מדביר טרמיטים לא פעם ימצא את עצמו קודח ברצפה כדי להגיע אל הקן ולהשמיד אותו. לאחר מכן המדביר יפזר פתיונות ג'ל שיגרמו לטרמיטים לצאת מהעץ ולבסוף יאייד בגז את הטרמיטים שהתחפרו עמוק בעץ. גם כאן, בדומה להדברת פשפש מיטה, ייתכנו מספר סבבי הדברה כדי לוודא שהטרמיטים חוסלו.

כמה עולה הדברה בנהריה?

כפי שניתן לראות, כל הדברה היא ייחודית מכיוון שסוגי המזיקים שונים ואופי הטיפול בהם שונה ולכן אין מחיר קבוע להדברה בנהריה. מה שכן נוכל להבטיח הוא טיפול מקצועי, מהיר, אמין ויעיל בבעיית המזיקים בסביבתך במחירים אטרקטיביים במיוחד. הנכם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת.אנחנו מחכים לך עם תשובות לכל השאלות במוקד ההזמנות שלנו!

שירותי הדברה בנהריה 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

להזמנת מדביר בנהריה חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שירותים בקרבת מקום: מדביר מומלץ בעכו | מדבירים בכרמיאל | שירותי הדברה בחיפה | הדברה בקרית אתא

צריך עזרה?
דילוג לתוכן