תפריט סגור

הדברה בחיפה

לצערנו אי אפשר לתזמן התקפת מזיקים. אבל כן אפשר לתכנן מערך הדברה שיעניק מענה מלא בכל יום ובכל שעה וזה בדיוק מה שצוות מדבירים נט מציע לך. הצוות פועל מסביב לשעון במתכונת מלאה ומוכן לבצע הדברה בחיפה בקריאה מיידית. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר בכל זמן כדי לקבל פתרון מקיף לבעיית המזיקים שלך וכמובן הצעת מחיר משתלמת להדברה בחיפה.

מדביר בחיפה זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בחיפה חייגו: 072-3341-454

הדברה בחיפה

רגע לפני שסגרת הדברה בחיפה, כדאי לך לדעת ש:

שוק ההדברה בחיפה ובכל אזורי הארץ מלא בנותני שירות. רובם מעולים, אך חלקם אינם מקצועיים ועלולים להחריף את בעיית המזיקים בסביבתך.
כדי לוודא שהמדביר בחיפה אותו הזמנת הוא מדביר מקצועי, חובה לבקש ממנו את הדברים הבאים –

 • תעודת רישיון מדביר בתוקף
  מדביר מקצועי חייב להציג לך רישיון מדביר בתוקף. את הרישיון הזה משיג המדביר מהמשרד להגנת הסביבה לאחר סדרת מבחנים הנערכים במשרד. ישנם מספר רישיונות, אשר תקפים לסוגים שונים של הדברות כגון: הדברה בדירות מאוכלסות, הדברה בדירות ריקות לפני מעבר דירה, הדברה במבנים ובשטח פתוח והדברה באיוד.
 • שימוש בחומרים מאושרים ומפוקחים
  חלק מחומרי ההדברה מכילים רעלים אשר עלולים להיות מסוכנים לבריאות יושבי הבית / העסק שלך ולכן חשוב מאוד להקפיד לבדוק האם החומרים האלו עברו תקינה של המשרד להגנת הסביבה.
 • מגוון שיטות הדברה
  שוק ההדברה גם הוא התפתח עם השנים והיום ניתן למצוא מספר שיטות הדברה ידידותיות הרבה יותר לסביבה ולא פחות יעילות מההדברה הכימית. מדביר מקצועי ידע לנתח את תמונת המצב ולספק לך פתרונות הדברה אשר יתאימו לסביבת ההדברה הספציפית שלך.

הכנת הבית לפני הדברה בחיפה

בניגוד לדעה הרווחת, הדברה תלויה מאוד גם בך. המדביר לא מכיר את הבית / העסק אליו הוא מגיע ולכן, בעזרת מספר פעולות פשוטות, ניתן לייעל את תהליך ההדברה ולתרום תרומה משמעותית להצלחה שלו.

 • סידור הבית טרם הגעת המדביר. נשמע טריוויאלי, אבל גם פינוי שטיחים, הזזת רהיטים והרמת כל החפצים מהרצפה מבעוד מועד תחסוך זמן עבודה יקר.
 • חלק מחומרי ההדברה מכילים חומרים בעלי רעילות נמוכה אשר עלולים להיות מסוכנים יותר לילדים ולבעלי חיים. במידה והמדביר עדכן אותך שהוא הולך להשתמש בחומרים כאלו, כדאי למצוא סידור לילדים ולבעלי החיים כדי שיהיו מחוץ לבית בזמן ההדברה ולאחריה.

איך מתנהלת הדברה בחיפה?

מגוון המזיקים בישראל גדול מאוד, דבר המחייב את המדבירים להיערך אליו בהתאם. כחלק מהתפתחות הענף, צוות מדבירים נט נמצא עם האצבע על הדופק ומקפיד להתעדכן בשיטות הדברה חדשות, חומרי הדברה מתקדמים וכמובן עובר השתלמויות תקופתיות במשרד להגנת הסביבה. הסיבות העיקריות לכך הן:

 1. פיתוח עמידות לחומרי הדברה אצל מזיקים
  גם מזיקים מתפתחים אבולוציונית ולעיתים מתחילים לפתח עמידות לחומרי הדברה מסויימים. דוגמא טובה (או לא טובה) ניתן למצוא אצל התיקנים. חוקרים מצאו כי תיקנים פיתחו עמידות לחומר הדברה תוך דור אחד בלבד! עניין זה מחייב את המדבירים להמציא שיטות הדברה חדשות וחומרי הדברה חדשים אשר יעמדו באתגרים האלו.
 2. בריאותך ובריאות משפחתך
  בתקופה האחרונה גדלה המודעות לחומרים מזיקים, מה שחייב את חברות ההדברה לייצר מוצרי הדברה ירוקים שאינם מזיקים לסביבה ולך. מוצרי ההדברה האלו כוללים תבלינים, שמנים אתריים ועוד. רבים נוטים לחשוב שבגלל שהחומרים האלו טבעיים, הם יעילים פחות אך לא כך הדבר ואפילו להיפך.

על מנת להפוך את ההדברה למהירה ויעילה יותר, הכנו טבלה המסכמת את סוגי המזיקים הנפוצים בישראל ואת דרכי הטיפול בהם. אנחנו מאמינים ששיתוף הידע הזה יעזור לך להבין טוב יותר את עולם ההדברה ולהתכונן אליו טוב יותר.

סוג המזיק אותו יש להדביר / להרחיק

איך תתבצע ההדברה בפועל?

הדברת נמלים בחיפה

מ-250 ₪

הדברת נמלי אש בחיפה

מ-270 ₪

נמלים נמשכות למזון אשר נמצא בשפע בבית / בעסק שלך. הן חודרות דרך פתחי הבית בשבילים מסוימים וחוזרות דרכם אל הקן. סוג אחד של נמלים מסוכן לבני האדם והוא נמלי האש. הנמלים האלה אגרסיביות ועוקצות כל פולש שמתקרב לקן שלהן. בראש קן הנמלים עומדת מלכה אחת אשר רק היא יכולה להתרבות וכל הקן מתגייס כדי לקיים אותה. ברגע שהמלכה מתה, הקן מתפזר והמטרד יוסר. כדי להרוג את המלכה, מדביר נמלים בחיפה יפזר פתיונות ג'ל אשר נראים לנמלים בדיוק כמו מזון רגיל. הנמלים יאכילו את המלכה שתחוסל והקן יתפזר. מדביר נמלי אש בחיפה יבצע את אותה ההדברה רק בתוספת של ריסוס בגינה הקרובה אליך, שם נמלי האש שורצות.

הדברת פשפש מיטה בחיפה

מ-520 ₪

נדיר מאוד להיתקל בהתקפת פשפש מיטה בבתים פרטיים, אך אם שמת לב לעקיצות מוזרות באזור הרגליים הקורות רק בלילות, כדאי לך להתייעץ עם איש מקצוע. פשפש מיטה דורש הדברה מורכבת הכוללת:
 1. כביסת מצעים ובגדים בשישים מעלות
 2. בידוד החדר הנגוע
 3. פיזור אבקה על כלי המיטה
 4. שאיבת כלי המיטה
 5. ריסוס מקומות המסתור של פשפש המיטה

יכול להיות מאוד להיות שידרשו מספר סבבי הדברה כדי להשלים את הטיפול במזיק הזה.

הדברת עשים בחיפה

מ-270 ₪

עש ניזון מבדים ולכן אוהב להתמקם בארונות הבגדים. מדביר עשים בחיפה ישתמש בהדברה ירוקה על מנת שתהליך ההדברה יהיה בריא ונוח. הדברת עשים בבתים פרטיים תתבצע על ידי פיזור מיקרו קפסולות אשר מכילות פרומון שמושך את העשים אליהן. העשים ידבקו למיקרו קפסולות ויחוסלו.

הדברת ג'וקים בחיפה

מ-250 ₪

ג'וקים עלולים להותיר הפרשות במזון בני האדם ובכך לסכן אותו במחלות זיהומיות. ג'וקים חיים בביובים, מתחת לכיורים, בחדרי אשפה ובמטבחים אשר כולם מלאים במזון. מדביר מומחה להדברת ג'וקים בחיפה יפעל בשיטה משולבת במהלכה הוא יפזר פתיונות ג'ל לחיסול הג'וקים בקן שלהם וירסס את מקומות המחיה שלהם.

הדברת יתושים בחיפה

מ-270 ₪

יתושים מתרבים במקורות מים עומדים ואילו היתושה יוצאת לצוד מזון אשר נמצא בדם של יונקים. מדביר בחיפה יפעל כדי לטפל בשורש הבעיה והוא התרבות היתושים. בעזרת שימוש בהדברה ביולוגית במקורות המים (פיזור טורפים טבעיים אשר ניזונים מזחלי וביצי היתושים) ערפול בשעות הבוקר המוקדמות, יכול מדביר היתושים להסיר את המטרד לתמיד. כמו כן, מומלץ להתקין רשתות צפופות על חלונות הבית כדי "לאטום" אותו לחדירת יתושים.

הדברת צרעות בחיפה

מ-270 ₪

צרעות מתקיימות במבנה של קן. הן פועלות מחוצה לו בשעות היום אך מתכנסות אליו בשעות הלילה. קיני צרעות יכולים להיות גלויים וחבויים. במידה והם גלויים, מדביר צרעות ירסס את הקינים בדבק מיוחד אשר מונע מהצרעות לעוף ולעקוץ ולאחר מכן יסיר את הקן לגמרי. במידה והקן חבוי, יפזר המדביר מלכודות אשר מושכות את הצרעות ומחסלות אותן.

לכידת עכברים בחיפה
לכידת חולדות בחיפה

מ-250 ₪

שני המכרסמים האלו פעילים בשעות הלילה ותרים אחרי מזון. מרחיק חולדות בחיפה יעדיף תמיד ללכוד את החולדות ולא לחסל אותן ברעל מכיוון שהן נחשבות ליצורים חכמים במיוחד. חולדות יכולות לזהות פיתיון מורעל (לפי הפגרים לידו או בגלל ריח של בני אדם עליו) ומצד שני במידה והפיתיון עבד, החולדות עלולות למות במקומות נסתרים אליהן הגישה מוגבלת ולמשוך אליהן מזיקים נוספים. הרחקת עכברים פועלת באותה המתכונת בדיוק רק עם התאמות לגדלי העכברים אשר קטנים מהחולדות.

הדברת טרמיטים בחיפה

מ-250 ₪

טרמיטים דומים מאוד לנמלים בגודלם וגם בצורת המחיה שלהם – קן. טרמיטים חופרים תעלות בוץ כדי לבנות את הקן שלהם ולכן מדביר טרמיטים מקצועי בחיפה ינסה לאתר דבר ראשון את הקן ולהשמיד אותו. בגלל אופי המזיק, ייתכן מאוד שהמדביר יצטרך לקדוח ברצפה כדי להגיע לקן. לאחר השמדת הקן, המדביר ישתמש בשיטת האיוד בגז כדי לחדור עמוק ככל האפשר אל תוך העץ ולהשמיד את הטרמיטים שחדרו לשם. בגלל שטרמיטים פועלים לכל אורך היממה, קשה לאמוד את מידת החדירה שלהם לעצים ולכן יתכנו סבבי הדברה נוספים.

הדברת פרעושים בחיפה

מ-320 ₪

פרעושים אוהבים את העונות החמות ולכן מתעוררים לקראת האביב והקיץ. הם חיים בצמחיה באזורים אורבניים וחודרים אל הבתים על גבי חיות המחמד. הדברת פרעושים מחייבת טיפול מקיף הכולל הדברת הצמחייה בה נצפו הפרעושים, פיזור אבקה מיוחדת על כלי המיטה האהובים על חיות המחמד שלך ושאיבה עוצמתית שלהם לאחר ההדברה כדי להשלים את הטיפול.

כמה עולה הדברה בחיפה?

עולם המזיקים מגוון וכך גם שיטות ההדברה ולכן אין מחיר אחיד לשירותי הדברה בחיפה. המחיר נגזר מסוג המזיק, סוג המבנה שיש להדביר, גודלו ומורכבות ההדברה הדרושה כדי לחסל את המטרד. צוות מדבירים נט מזמין אותך ליצור קשר מיידי כדי לקבל ייעוץ והכוונה לגבי בעיית המזיקים בסביבתך. לאחר מכן נעניק לך הצעת מחיר קונקרטית ומשתלמת אשר תחזיר אותך לשגרה במהירות שיא!

שירותי הדברה בחיפה עם צוות מדבירים נט 24 שעות ביממה לשירותכם.

להזמנת מדביר בחיפה חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שירותים בקרבת מקום: מדבירים בקריות | הדברה בחריש | מדביר מומלץ בפרדס חנה | שירותי הדברה בחדרה

צריך עזרה?
דילוג לתוכן