תפריט סגור

הדברה ברחובות

צוות מדבירים נט ערוך ומוכן להסיר כל מטרד, בכל זמן!
הדברה ברחובות היא כבר לא סיפור מסובך ובטח ובטח שלא סיפור יקר. עולם ההדברה התפתח מאוד בשנים האחרונות ומציע לך מגוון רחב של פתרונות הדברה ידידותיים לסביבה, יעילים, קלים ומשתלמים לביצוע הדברה ברחובות. צוות מדבירים נט פועל ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמש בחומרים בדוקים ומאושרים ע"י המשרד, על מנת לבצע בביתך או בעסק שלך הדברה מקצועית ובטוחה. מדביר ברחובות מצוות מדבירים נט זמין עבורך מסביב לשעון על מנת להעניק לך מענה מלא לכל סוג של התקפת מזיקים, בכל זמן!

מדביר ברחובות זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר ברחובות חייגו: 072-3341-454

הדברה ברחובות

מגוון שיטות הדברה ברחובות לשירותכם

כאמור, תחום ההדברה התפתח משמעותית מאז ימי הריסוס הכימי והיום ניתן למצוא מגוון שיטות הדברה שעונות על כל מיני צרכים של לקוחות שונים. לדוגמא, בית קפה אשר פועל ברוב שעות היום. בית הקפה לא יכול להרשות לעצמו להיסגר על מנת לאפשר ביצוע הדברה ולכן צוות מדבירים נט יגיע בשעות הלילה וידביר את בית הקפה בהדברה ירוקה המותאמת לסוג זה של עסק.

בשיחת הטלפון איתנו נבין יחד אילו מזיקים תקפו את הסביבה שלך, מה סדר הגודל של המתקפה ומהו האזור שיש להדביר. לאחר שנקבל תמונת מצב מלאה נדע להתאים לך תוכנית הדברה ברחובות התפורה לך אישית שתסיר את המטרד בדרך הנוחה והמהירה ביותר.
כדי להעשיר את הידע שלך ולחבר אותך מעט לעולם ההדברות, פירטנו את שיטות ההדברה הקיימות בשוק:

הדברה ירוקה
כשמה כן היא, שיטת הדברה זו לא עושה שימוש בחומרים כימיים ומתבססת כולה על חומרים טבעיים כגון שמנים אתריים, תבלינים, מלכודות וכו'. זו השיטה המועדפת על מדבירים ועל לקוחות מכיוון שהיא לא מצריכה הכנה מיוחדת לקראת בואו של המדביר.

הדברה ביולוגית
לכל מזיק יש טורף וזו מהות שיטת ההדברה הביולוגית. במקום לרסס את המזיקים, מדביר יפזר את הטורפים הטבעיים של המזיקים האלו ויעלים אותם. חשוב לציין כי הטורפים שישארו במקום לא יגרמו לנזקים. שיטה זו נפוצה בעיקר בשדות פתוחים ועל ידי חקלאים.

הדברה טכנולוגית
שיטת ההדברה החדשה הזו היא פסגת הפיתוחים בתחום וכוללת מכשור אלקטרוני אשר מרחיק חרקים ובעלי חיים מזיקים ללא פגיעה בהם וללא שימוש בחומרים כימיים. המכשירים האלקטרוניים הם שונים ומגוונים, כגון: פסי הלם חשמליים, גלי קול, לייזר ועוד ומצליחים להרחיק את המזיקים בהצלחה מרובה. הדברה זו מתאימה לבתים פרטיים, עסקים, מוסדות וחקלאים.

הדברה כימית
שיטת ההדברה הקלאסית אשר עושה שימוש בחומרים בעלי רעילות נמוכה המרוססים על קיני המזיקים ומקומות המסתור שלהם. בעבר שיטה זו הייתה השיטה המובילה אך עם הזמן רוב המדבירים עברו לשיטת ההדברה הירוקה ואילו ההדברה הכימית הפכה להיות מוצא אחרון.

דרכים נפוצות לביצוע הדברה ברחובות

כדי להבין טוב יותר איך מתבצעת הדברה ברחובות, כתבנו לך מדריך מלא אשר מפרט את הדרכים בהן ניתן להדביר סוגים נפוצים של מזיקים. כדאי לציין שמדביר ברחובות שהינו מקצועי ידע לשלב בין השיטות השונות על מנת להעניק לך פתרון מלא, מהיר ויעיל לבעיית המזיקים שתקף את סביבתך.

סוג המזיק ועלות משוערת לטיפול

כיצד מדבירים אותו?

הדברת עש ברחובות

מ-270 ₪

עש ניזון מסוגים שונים של בדים ולכן מהווה מטרד מעיק ולעיתים יקר במיוחד. מדביר עש ברחובות ישתמש בשיטת הדברה ירוקה הנקראת מיקרו קפסולות. פיזור של הקפסולות האלה ברחבי הדירה ימשוך את העשים, יגרום להם להידבק בקפסולות האלו ולבסוף להתחסל. מיקרו קפסולות אלה ידידותיות לאדם ולבעלי החיים ולכן ניתן להשתמש בהן להדברת עשים ללא חשש וללא הכנה מוקדמת של הבית.

הדברת טרמיטים ברחובות

מ-250 ₪

טרמיטים חופרים מחילות ולרוב הגילוי שלהם יקרה מאוחר מדי כשהם כבר התחפרו עמוק ברהיטי העץ שלך. דבר ראשון, מדביר טרמיטים ברחובות ינסה לאתר את הקן כדי להשמיד אותו. היות וטרמיטים חופרים מחילות, לעיתים יש לקדוח ברצפה כדי להגיע לקן עצמו. לאחר חשיפת הקן, המדביר ישפוך חומר הדברה ישירות לתוכו כדי לחסל אותו על המקום. לאחר מכן יפזר המדביר פתיונות שיוציאו את הטרמיטים מהעצים השונים בבית ולבסוף ישתמש בשיטת איוד בגז אשר יכולה להגיע לעומק הרהיטים ולחסל את הטרמיטים שהתחפרו עמוק.

הדברת יתושים ברחובות

מ-270 ₪

יתושים מתרבים במקורות מים עומדים וחודרים לבתים מהחלונות. כדאי מאוד לרכוש רשתות צפופות לכיסוי החלונות ובכך למנוע מהיתושים הבוגרים להיכנס.
הדברת יתושים פועלת בשני מישורים:
– הדברת יתושים בוגרים
– הדברת זחלי יתושים
כדי להדביר את היתושים הבוגרים, ישתמש המדביר בערפול אשר מטשטש את היתושים ומחסל אותם. להדברת זחלי היתושים ישתמש המדביר בשיטת הדברה ביולוגית ויפזר דגי גמבוזיה או ישתול צמחי מים טורפים שיחסלו את הביצים והזחלים.

לכידת עכברים ברחובות
לכידת חולדות ברחובות

מ-250 ₪

החולדות והעכברים עולים הרבה יותר לפני השטח בגלל תנופת הבנייה הגדולה אשר מרעידה את האדמה ומבריחה אותם. זיהית כבלים מכורסמים? ככל הנראה שיש לך בעיית עכברים או בעיית חולדות. מרחיק עכברים ברחובות ישתמש במלכודות אשר לוכדות את העכברים ולא מחסלות אותם מכיוון ששיטות הדברה אחרות עלולות להרעיל את העכברים ולגרום להם למות במקומות מסתור אשר קשה להגיע אליהם. לאחר זמן מה יתחיל לעלות ריח נוראי של ריקבון מפגרי העכברים המוסתרים, ריח שימשוך אחריו מזיקים נוספים. מרחיק חולדות יפעל באותה הדרך רק עם מלכודות גדולות יותר המתאימות לחולדות. יש לציין שעכברים וחולדות הם מזיקים חכמים מאוד אשר מבינים שמנסים לחסל אותם ולכן אולי ידרשו סבבי הדברה נוספים.

הדברת נמלי אש ברחובות

מ-270 ₪

נמלי האש הם נוף חדש בעולם המזיקים הישראלי. ככל הנראה הנמלים האלו הגיעו מדרום אפריקה במשלוח עץ ומאז מתפשטות לאט ברחבי הארץ. עקיצת נמלי האש נחשבת מסוכנת מכיוון שהיא עלולה לעורר תגובות אלרגיות חריפות באנשים רגישים. מדביר נמלי אש ברחובות יפזר פתיונות ג'ל אותם יקחו הנמלים לקן ויאכילו בהם את המלכה. לאחר שהמלכה תחוסל, הקן יתפזר והאיום יוסר. כדי לוודא שהנמלים לא חוזרות, ירסס המדביר חומרים בעלי רעילות נמוכה בחצר.

הדברת ג'וקים ברחובות

מ-250 ₪

התיקנים אוהבים מקומות לחים, חשוכים ומלאי במזון כמו ביובים, פחים וחדרי אשפה. מדביר ג'וקים ברחובות יבין מהיכן הג'וקים תוקפים וירסס את האזורים האלה בחומרים בעלי רעילות נמוכה. הדברת ג'וקים מקיפה לא יכולה להיות רק בדירה או בעסק מכיוון שהג'וקים מגיחים מתעלות הביוב ולכן אם המתקפה חמורה יש ליצור קשר עם העירייה על מנת שתגיע לרסס את פתחי הביוב ברחוב.

הדברת צרעות ברחובות

מ-270 ₪

צרעות, בניגוד לאחיותיהן הדבורים, עלולות לעקוץ מספר רב של פעמים ולכן לא מומלץ לנסות ולהסיר קן צרעות בעצמך. צרעות פעילות ביום אך מתרכזות בקן בשעות הלילה ולכן מדביר צרעות ברחובות יגיע אליך בשעות הלילה וירסס את הקן בחומר מיוחד אשר מדביק את כנפי הצרעות ומונע מהן לעוף. לאחר מכן המדביר יסיר את הקן ויחסל את המטרד.

הדברת פשפש מיטה ברחובות

מ-520 ₪

זן זה של פשפשים תוקף בלילה ומסתתר באזורים קשים מאוד להדברה. מדביר פשפש המיטה ברחובות יבקש ממך לבודד את החדר הנגוע ולכבס ב-60 מעלות את כל הביגוד והמצעים שבאו במגע עם המיטה שלך. לאחר מכן יפזר המדביר אבקה על כלי המיטה שלך וישאב אותם. לבסוף ירסס המדביר את מקומות המסתור של הפשפשים כדי לחסל אותם סופית. ייתכן שיתקיימו מספר סבבי הדברה של פשפש המיטה בשל אופיו העיקש.

הדברת פרעושים ברחובות

מ-320 ₪

פרעושים חיים בצמחיה גבוהה בחצרות בתים, פארקים וחודרים לבתים על ידי רכיבה על בעלי החיים ואף על בני האדם. מדביר פרעושים ברחובות יכסח את הצמחיה הגבוה וירסס אותה עם חומרים מונעי גדילה שיחסלו את הזחלים והביצים. במקביל, המדביר ישאב את כלי המיטה האהובים על בעלי החיים שלך ויאבק אותם עם חומרים בטוחים ומאושרים.

הדברת נמלים ברחובות

מ-250 ₪

בניגוד לנמלי האש, נמלים אלו לא מסוכנות לבני האדם אך יכולות להוות מטרד רציני. מדביר נמלים ברחובות יפזר פתיונות ג'ל על שבילי ההליכה של הנמלים על מנת שאלו ישאו אותם אל הקן ויחסלו את המלכה. לאחר מכן המדביר ירסס את הקן ישירות כדי לוודא שכל הקן חוסל.

כמה עולה הדברה ברחובות?

בעולם ההדברות ישנם בעשרות סוגי מזיקים אשר שונים זה מזה, עובדה זו דורשת מצד המדברים להשתמש בשיטות הדברה שונות, מכאן, מחיר ההדברה מושפע ומשתנה בהתאם לפרמטרים שציינו מעלה. צוות מדבירים נט מנוסה מאוד בעולם ההדברות ולכן יכול להציע לך פתרון הדברה מלא אשר יסיר את המטרדים השונים במהירות, ביעילות וכמובן – במחירים משתלמים במיוחד!

שירותי הדברה ברחובות של צוות מדבירים נט 24 שעות ביממה לשירותכם.

להזמנת מדביר ברחובות חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שאלות נפוצות

icon

אם מזהים סימנים של כרסום באזור מסויים או מקומות שונים בבית על אריזות מזון, כבלים חשמליים או שאר חפצים. גם סימני גללים קטנים מאוד מעידים על הימצאות של עכברים בבית.

icon

הדבר תלוי בסוג החומרים שבהם נעשה שימוש בעת ההדברה. יש להתייעץ עם המדביר לגבי הדרך שבה יש לנהוג לפני, במהלך ולאחר ההדברה.

icon

למדביר מקצועי ומוסמך יש מספר דרכים להרחיק את היונים מהבית ולהפסיק את הנזק שהן גורמות מבלי לפגוע בהן כמו הצבת דוקרנים ודרכים נוספות.

icon

דרך האתר של המשרד להגנת הסביבה ניתן לבדוק אם המדביר נמצא במאגר של המדבירים המוכרים והמוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה.

שירותים בקרבת מקום: שירותי הדברה ביבנה | מדביר מומלץ בנס ציונה | מדבירים בגדרה | הדברה ברמלה

צריך עזרה?
דילוג לתוכן