תפריט סגור

הדברה במודיעין

אמצעי ההדברה הביתיים כבר לא מספקים את הסחורה? כמות המזיקים שתקפה אותך נראית לך מוגזמת או חמורה? צוות מדבירים כאן לעזרתך! טלפון אחד אלינו ונבין יחד איתך את חומרת בעיית המזיקים שלך ונכין תכנית פעולה יעילה, מקצועית ומשתלמת להדברה במודיעין. בניגוד לדעה הרווחת, הדברה במודיעין היא לא סיפור יקר ולא מורכב. צוות מדבירים נט נמצא בכוננות הדברה עשרים וארבע שעות ביממה, בכל שעה מהיום כולל בסופי שבוע ובחגי ישראל כדי לחלץ אותך ממכת המזיקים שתקפה אותך. אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו על מנת לקבל הצעת מחיר משתלמת להדברה במודיעין.

מדביר במודיעין זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר במודיעין חייגו: 072-3341-454

הדברה במודיעיןכמה עולה הדברה במודיעין?

כדי לעודד שקיפות ולהכניס אותך לעניינים רגע לפני שהגיע הרגע לבחור מדביר במודיעין לבעיית המזיקים שלך, הכנו עבורך טבלה בה פירטנו את מחירי ההדברה במודיעין, את סוגי המזיקים הנפוצים בישראל ואת שיטות ההדברה שלהם. טבלה זו תעזור לך להבין טוב יותר איזה ספק הדברות עומד מולך והאם הוא מקצועי מספיק כדי לעמוד במשימה.

סוגי המזיקים ועלות משוערת להרחקה / הדברה במודיעין

פעולות ההדברה הדרושות

הרחקת עכברים
במודיעין

מ-250 ₪

בזמן האחרון אנחנו שומעים יותר ויותר על התקפות עכברים וחולדות במרחבים עירוניים כשהסיבה העיקרית לכך היא תנופת הבנייה בערים. קידוחים, חפירות וחשיפות חדשות של קרקע גורמות לעכברים ולחולדות לעלות לפני השטח. שם, מגלים העכברים והחולדות את המטעמים המחכים להם בפחים שלך ובבתים שלך ומחליטים להתיישב במקומות חדשים. עכברים ומכרסמים עלולים להעביר מחלות רבות דרך נשיכות והפרשות ולגרום לנזקים בתשתיות החשמל והטלפון על ידי כרסום הכבלים השונים. לוכד עכברים יפזר מלכודות לוכדות אשר לא מחסלות את העכברים אלא לוכדות אותן. הסיבה לכך היא שפגרי העכברים עלולים להבאיש ולמשוך אליהם מזיקים נוספים ולסבך את הבעיה. הרחקת חולדות נעשית באותו האופן ולכן לוכד חולדות יגיע עם ציוד ללכידת שני המכרסמים כדי לוודא שאף מכרסם ישאר בסביבה.

הדברת נמלים
שחורות במודיעין

מ-250 ₪

נמלים אלו אינן מזיקות לבני אדם ומהוות מטרד בלבד. הם חודרות לבתים בחיפוש אחר מזון להאכיל את המלכה שלהן. הנמלים יסתתרו בחריצים שונים בבית ויחזרו לקן שלהן. כדי לאתר את הקן שלהן מדביר נמלים יעקוב אחרי מסלולי ההליכה של הנמלים בדרך שלהן מאיתור המזון. כדי להדביר את הנמלים השחורות יפוזרו פיתיונות ג'ל אשר נראים לנמלים כמו מזון. הנמלים יקחו את הפיתיונות לקן שלהן ויאכילו את הרימות, הביצים ואת המלכה. ברגע שהמלכה תחוסל בזכות הפיתיונות, הקן יתפזר וכמות הנמלים תפחת משמעותית. כדי לוודא סופית שלא נותרו נמלים בבית שלך, ירסס מדביר נמלים את הפינות הנסתרות ואת דרכי הגישה של הנמלים לבית שלך.

הדברת נמלי אש
במודיעין

מ-270 ₪

נמלי אש הן נמלים קטנות יותר מנמלים שחורות אך צבועות בצבע אדום ומסוגלות לעקוץ. זן נמלים זה מאופיין באגרסיביות ויתקוף כל מה שייחשב איום. הנמלים האלה הגיעו אלינו, ככל הנראה, במשלוח עץ מאפריקה ומאז הספיקו להתרבות מעט. הדבר המסוכן בנמלי האש האלו הוא מן הסתם העקיצות שלהן. למרות הגודל שלהן, העקיצות של נמלי האש עלולות לגרום לתגובות אלרגיות חריפות לאנשים רגישים ולכן במידה וזיהית נמלי אש בסביבתך יש להזעיק את הפיקוח העירוני ואת צוות מדבירים נט. הצוות יגיע ודבר ראשון יטפל בגינה שמסביב לבית שלך. לאחר מכן יפזר מדביר נמלי אש פיתיונות ג'ל שיחסלו את הקן, בדיוק כמו במקרה הנמלים השחורות, וירסס כדי לוודא שהנמלים הודברו סופית.

הדברת ג'וקים
במודיעין

מ-250 ₪

תיקנים, או בשמם העממי ג'וקים, הם מזיקים נפוצים באזורים בעלי לחות גבוהה, חשכה ונגישות למזון. הג'וקים אוהבים להסתובב בפחי אשפה, ביובים, חדרי מדרגות ובכיורים בבתים פרטיים בדיוק בגלל הסיבות הנ"ל. ג'וקים חיים במתכונת של קן כשבתוכו הם מגדלים את הרימות ואת הביצים שיתפתחו לתיקנים בוגרים. תיקנים לא מסוכנים לבני האדם אך יכולים להעביר מחלות מכיוון שהם חיים במקומות לא סניטריים בעליל. מדביר ג'וקים במודיעין ישתמש במספר שיטות על מנת לחסל את הג'וקים. דבר ראשון הוא יפזר פיתיונות ג'ל שיחסלו את הג'וקים בתוך הקן שלהם. לאחר מכן, ירסס המדביר את פתחי הבית שלך ואת האיזורים המועדים לפורענות. במקרים קיצוניים המדביר ירסס גם את פתחי הביוב ברחוב (למרות שזו אחריות העירייה ויש להתקשר למוקד על מנת לדווח על פעילות לא רגילה של ג'וקים).

הדברת פשפשים
במודיעין

מ-520 ₪

פשפשים חיים בדרך כלל בשטחים חקלאיים ושדות פתוחים ונדיר למצוא פשפשים בבתים פרטיים. יחד עם זאת, ישנו פשפש אחד שמאוד אוהב לחדור לבתים והוא פשפש המיטה. אם קמת בבוקר וגילית עקיצות משונות על הרגליים שלך, ככל הנראה שפשפש המיטה הגיע לבקר אותך. מדביר פשפש מיטה במודיעין ינחה אותך לכבס את כל המצעים ב-60 מעלות לפחות ולייבש אותם בשמש כדי לחסל את הפשפשים שעל המצעים. כשהמדביר יגיע אליך הוא ישאב בעזרת שואב רב עוצמה את כל כלי המיטה שלך, יפזר עליהם אבקה מיוחדת ויאטום אותם עם ניילון כדי לוודא שכל פשפש שהגיע אליהם לא יחמוק החוצה. לבסוף, ירסס המדביר את מקומות המסתור של הפשפשים. ראוי לציין כי פשפש המיטה פעיל רק בשעות הלילה ולכן ככל הנראה שיתקיימו מספר סבבי הדברה כדי להיפטר מפשפש המיטה לגמרי.

הדברת פרעושים
במודיעין

מ-320 ₪

פרעושים חיים בצמחיה נמוכה בגינות או בחצרות ומגיעים אליך הביתה לרוב באמצעות בעלי החיים שברשותך. ישנם מקרים בהם הפרעושים יקפצו על רגלי בני אדם אז יש לשים לב גם לזה. מדביר פרעושים במודיעין יפעל קודם כל בגינה שלך וירסס אותה כדי לחסל את הפרעושים הנמצאים שם. לאחר מכן יכנס המדביר אליך הביתה, ישאב את כלל הריפודים שבבית בדגש על מיטות בעלי החיים שלך ולבסוף יעביר ריסוס קטן עם חומרים בעלי רעילות נמוכה כדי לחסל את הפרעושים סופית. במידה וגילית פרעושים על בעלי החיים שלך יש לטפל בהם במהירות כדי שלא יתנחלו אצלך בבית.

הדברת צרעות
במודיעין

מ-270 ₪

צרעות הן מטרד לא קטן מכיוון שהן נחשבות לאגרסיביות ויכולות לעקוץ מספר רב של פעמים. הדברת צרעות תתקיים בלילה מכיוון שבמהלך היום הצרעות פעילות בחוץ ואילו בלילה הן מתכנסות לקן וכך קל יותר לטפל בהן. מדביר צרעות במודיעין יגיע בשעות החשיכה וירסס דבק מיוחד ישירות על הקן. דבק זה מדביק את הכנפיים של הצרעות ומונע מהן לעוף. לאחר מכן יסיר המדביר את הקן וירחיק אותו מאזור מגוריך.

הדברת מעופפים
במודיעין

מ-250 ₪

משפחת המעופפים מורכבת מעשים, יתושים, ברחשים וזבובים. המשותף לכולם הוא שניתן לחסום את הכניסה שלהם לבית שלך על ידי התקנת רשתות צפופות והקפדה על סגירה שלהן. מעבר לכך, מדביר מעופפים ידע לתכנן הדברה לכל סוג מזיק כך שלא משנה מי החליט להגיע אליך הביתה ימצא את עצמו מחוסל לאחר טיפול מדויק!

הדברת טרמיטים
במודיעין

מ-250 ₪

קן טרמיטים שנבנה ליד הבית שלך הוא צרה צרורה מכיוון שכמעט אי אפשר לזהות את הטרמיטים לפני שהם מתחילים במתקפה שלהם. דרך אחת לזהות אותם היא באמצעות זיהוי תעלות בוץ שהם חופרים סביב הקן שלהם. במידה ופספסת את זה, ככל הנראה תעלה על הבעיה כשתשמע רעשי כרסום או חורים במשקופים או ברהיטי עץ שונים בבית שלך. מדביר טרמיטים במודיעין יאבחן את חומרת הבעיה ויטפל בה תוך שילוב של מספר שיטות הדברה. על מנת לחסל את הקן, יפזר המדביר פיתיונות ג'ל שיגיעו אל תוך הקן ויחסלו אותו. במקביל יפעל המדביר לאתר את הקן, גם אם זה אומר לקדוח ברצפת הבית שלך, וישפוך אליו חומר הדברה. כדי להדביר את הטרמיטים שכבר נמצאים בתוך רהיטי העץ, ישתמש המדביר באיוד בגז המסוגל לחדור את החריצים הקטנים ביותר. גם כאן, בדומה להדברת פשפשים, ככל הנראה שיתקיימו מספר סבבי הדברה מכיוון שקשה מאוד להבין עד כמה עמוק הגיעו הטרמיטים.

הדברה במודיעין עם צוות מדבירים נט 24/7

צוות מדבירים נט מבין שהתקפות חרקים יכולות לפרוץ ללא התראה מראש ולכן הצוות זמין עבורך עשרים וארבע שעות ביממה, בכל יום מהשבוע כולל סופי שבוע וחגים על מנת להעניק לך מענה מלא לכל סוג של בעיית מזיקים. מדביר במודיעין עומד לשירותך בטלפון לכל שאלה והתייעצות. אנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי לקבל הצעת מחיר להדברה במודיעין שתפתור את בעיית המזיקים שלך ותחזיר אותך לשגרה במהירות.

שירותי הדברה במודיעין 24 שעות ביממה לשירותכם עם הצוות המקצועי שלנו

להזמנת מדביר במודיעין חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שאלות נפוצות

icon

מגוון המזיקים שעשויים להימצא בבית הוא גדול. החל מחרקים מסוגים שונים, תיקנים, מכרסמים, יונים ועוד.

icon

כיום נעשה שימוש במגוון חומרי הדברה בהתאם לסוג המזיקים והסביבה שאותה צריך להדביר. יש חומרים שהם מסוכנים ויש הדברה שנעשית בעזרת חומרי הדברה ירוקים שאינם מסוכנים. יש להתייעץ עם המדביר לגבי הדרך שיש לנהוג לאחר ההדברה בבית בהתאם לסוג ההדברה שהוא ביצע אצלכם.

icon

הדברה במודיעין עולה החל מ-250 ש"ח ומחירה הסופי מותנה בגורמים שונים כמו סוג המזיק, סוג חומרי ההדברה שנעשה בהם שימוש, היקף הטיפול הנדרש ועוד.

icon

הג'וקים הם אוכלי כל ומעבר לאכילת מזון שאליו הם מגיעים הם יכולים לאכול אריזות, כריכות וניירות ספרים ואפילו רהיטים. הם גם יכולים להעביר לכלוך ולזהם את האוכל שלנו ולכן יש גם סכנה תברואתית ובריאותית בהמצאותם בסביבתנו.

שירותים בקרבת מקום: מדביר מומלץ בירושלים | מדבירים בבית שמש | שירותי הדברה במעלה אדומים | הדברה ברמלה

צריך עזרה?
דילוג לתוכן