תפריט סגור

הדברה לבית

הדברה לבית הינה שירות המבוקש על ידי ראשי משפחות שונים בכל רחבי הארץ. לאורך השנים האחרונות ענף ההדברות נמצא בצמיחה משמעותית בשל ריבוי המזיקים, צמיחה בענף הבנייה וכן חודשים חמים ארוכים יותר לאורך השנה אשר מושכים את המזיקים לצאת מהמחבוא בחיפוש אחר מזון.

בכל הנוגע בשירותי הדברה לבית מחירים תמיד היו פקטור עבור בעלי הבית. רבים מהאנשים מעדיפים לספוג את פעילותם של המזיקים ולחסוך כמה מאות שקלים לטיפול מקצועי בנושא. חלק מאותם אנשים יעדיפו לרכוש חומרי הדברה לבית מחיר של עשרות שקלים בסופר ולבצע את ההדברה בעצמם. מה שהם אינם מבינים הוא כי כל מזיק נקרא כך משום שהוא עשוי להוות נזק משמעותי לאדם, למזון שלו או לרכושו. כמו כן מרבית ההדברות המבוצעות על ידי אנשים שאינם מקצועיים מסתיימות לבסוף בחזרתם של המזיקים לאזור במהירות.

הדברה לבית פרטי תיעשה על ידי מדביר מקצועי המספק שירותים באזור המבוקש. המדביר יגיע למקום, יאבחן את הבעיה, את סוג המזיק ואת דפוסי הפעילות שלו באזור. בהתאם לכך יציע ללקוח הצעת מחיר לשיטות הדברה שונות שהוא הוכשר לבצען ומאמין כי יפתרו את הבעיה עבור הלקוח.

מזיקים שונים בהם אנו עשויים להיתקל בביתנו:

נמלים – הנמלים חיות במושבות ענקיות ופעילות בעיקר בחודשי הקיץ החמים. הן מסתובבות בביתנו ומחפשות אחר מזון להחזירו לקן ולאגור אותו לחורף. הן עשויות להוות מטרד רציני לא רק בנראות שלהן אלא גם בזיהום האוכל בו הן באות במגע. קשה מאוד להדביר אותן בצורה אפקטיבית ולכן יד מקצועית צריכה לעשות זאת.

תיקנים – ישנם 3 סוגי תיקנים הנפוצים בסביבת בתי מגורים: התיקן המזרחי, האמריקאי והגרמני. לכל אחד מהם סביבת מחיה נוחה אחרת ולכן המדביר יאלץ לזהות תחילה את סוג התיקן ולאחר מכן לבצע את ההדברה באזורים המיועדים לכך.

הרחקת יונים – איננו מאמינים בהרעלת היונים או פגיעה בהן אלא באמצעות הפיכת המקום ללא נוח ונעים לקינון עבורן ובכך ימשיכו בדרכן לחיפוש אחר מקום אחר. את פעולת הרחקת היונים יבצע המדביר ככל הנראה באמצעות התקנת רשתות החוסמות עליות גג וחדרי כביסה, התקנת דוקרנים נגד יונים על אדני חלון ועוד.

שירותי הדברה לבית נוספים

  1. שירות הדברה ביולוגית
  2. הדברה ירוקה
  3. הדברה נמלים וחרקים
  4. הדברת טרמיטים
  5. שירות הדברות מונע
  6. ועוד ועוד…

צריך עזרה?
דילוג לתוכן