תפריט סגור

הדברת קימחון

מצילים את הצמחים על ידי הדברת קימחון 
קימחון איננו מזיק אלא פטרייה שגדלה על הצמחים ומכסה אותם בשכבה לבנה שדומה לקמח ומכאן השם של הפטרייה. הפטרייה הזו עלולה להדביק צמחים אחרים ולכן אם זיהית שכבה לבנה על הצמחים שלך, אנחנו ממליצים לך להזמין כבר עכשיו שירות של הדברת קימחון כדי להציל את הגינה שלך! אנחנו זמינים עבורך בכל שעות היממה כולל בסופי שבוע וחגים, כך שלא משנה מתי זיהית את הפטרייה, אנחנו כאן לעזרה!

מדביר קימחון זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי קימחון מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

הדברת קימחון

איך אפשר לזהות קימחון על צמחים?

בניגוד להמון פטריות אחרות, פטריית הקימחון מסוגלת להתפשט מהר מאוד על הצמח, למרות תנאי לחות נמוכים. בישראל קיימים שבעה זנים של הפטרייה אשר פועלים באופן די דומה. הסימנים המקדימים של הקימחון נראים כמו אבקה לבנה על כל צידי העלה והסימנים המאוחרים של התפשטות הפטרייה יעוותו את העלה וכבר יהיה מאוחר מדי להצילו. לכן צוות מדבירים נט ממליץ לך להיות עם האצבע על הדופק ולבדוק את הצמחים שלך מעת לעת. אם יש לך שאלה בנושא, נשמח לעזור לך בשיחת ייעוץ והכוונה חינמית שתעזור לך להבין האם הצמחים שלך נדבקו בקימחון והאם דרושה הדברת קימחון מיידית.

איך אפשר לבצע הדברת קימחון באמצעים ביתיים?

מילת המפתח כאן היא גילוי מוקדם. ככל שזיהוי הקימחון יהיה מוקדם, כך היעילות של האמצעים הביתיים תגבר. במידה והצמח נפגע קשות מהקימחון, לא תהיה ברירה אלא להזמין הדברת קימחון כדי להציל את מה שאפשר מהצמח.

  • יש להסיר עלים נגועים בשלמותם מהצמח.
  • יש לשטוף היטב ולייבש את העלים האחרים של הצמח כדי לנקות אותם מהקימחון.
  • פטריית הקימחון לא אוהבת אור שמש לכן מומלץ להעביר את הצמח לסביבה בעלת המון אור, עם לחות נמוכה ולהרחיק את הצמח מצמחים אחרים.
  • יש להשקות את הצמח היטב במהלך יומיים ולאחר מכן לרסס אותו בחומר הדברה אורגני שניתן להכין בבית: המצרכים הם: כפית שמן, כפית סבון נוזלי, כף סודה לשתייה מעורבבים בארבעה ליטרים של מים. לאחר יצירת התמיסה, יש להעביר אותה לבקבוק עם שפריצר ולרסס את הצמחים הנגועים אחת לארבעה ימים במשך שבועיים.

החיסרון בהדברת קימחון באמצעים ביתיים הוא שחייבת להיות אפשרות להזיז את הצמחים הנגועים ולכן השיטה פחות אפקטיבית כשמדובר בעצי פרי שונים. אפשר לנסות לבצע את ההדברה על עצים אלה אבל הדבר תלוי בכמה מוקדם זיהית את הפטרייה. בכל מקרה אנחנו ממליצים להתייעץ עם אנשי מקצוע כדי להבין עד כמה חמורה הבעיה.

כמה עולה הדברת קימחון?

הצעת מחיר להדברת קימחון תלויה בחומרת הבעיה, כמות השטח שיש להדביר וזמן ביצוע ההדברה (לילות, סופי שבוע, חגים וכו'). יחד עם זאת, צוות מדבירים נט מכיר היטב את פטריית הקימחון ויכול להציע לך הדברת קימחון מהירה, יעילה, משתלמת במיוחד וכמובן – בריאה ובטוחה לך, למשפחתך ולצמחים שלך.

שירותי הדברת קימחון 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט.

צריך עזרה?
דילוג לתוכן