תפריט סגור

הדברת אקריות

הזמנת הדברת אקריות בשיחה אחת!
הפירות מהעץ שלך נושרים והעלים התחילו לקבל גוונים לבנים וצהובים? ככל הנראה האקריות קפצו לבקר וזה עלול להיגמר לא טוב בכלל. הדברת אקריות הוא נושא שמוכר היטב לצוות מדבירים נט וגם הוא כלול בשירות הדברה מסביב לשעון. אם זיהית את התסמינים הנ"ל, מומלץ להזמין שירות הדברת אקריות באופן מיידי כדי לעצור את ההתקפה ולהציל את הגינה שלך!

מדביר אקריות זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי אקריות מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

הדברת אקריות

מה היא האקרית?

אקריות ניזונות מרוב הצמחים כולל תבלינים, ירקות, פירות ופרחים והן כל כך ארגסיביות עד שלא ניתן להציל צמחים הנגועים בהן. ישנם שני סוגי אקריות בארץ והן משתייכות למשפחת העכבישנים.

 • אקרית החלודה
  אקרית זו קיבלה את השם שלה בעקבות הנזקים שהיא גורמת לעצי פרי ובעיקר לפירות הדר. תהליך הזיהוי של האקריות ידרוש ממך להיות עם האצבע על הדופק ולהסתכל על עלי העץ שלך כדי לזהות האם התחילו להופיע על העלים והפירות סימנים לבנים צהובים. במידה וכן, הגיע הזמן לבצע הדברת אקריות.
 • אקרית הקורים
  החלק הבעייתי ביותר בסוג זה של אקרית הוא הזיהוי שלה מכיוון שהגודל של האקרית הזו קטן ממילימטר! ניתן לזהות את הנזקים שהיא עושה שהם נקודות צהובות על עלי עץ הפרי שלך.

כיצד מתבצעת הדברת אקריות?

צוות מדבירים נט ממליץ על שני סוגים של הדברה לטיפול באקריות, כשהכל תלוי במצב ובחומרת הבעיה.

 • הדברה על ידי חומרי הדברה
  ישנם מגוון תכשירים לטיפול באקריות אשר מותאמים לסיטואציה הנוכחית בה אנחנו נמצאים למשל, האם יצאו פירות והגיע הזמן לקטוף אותם? איזה צמח הותקף על ידי האקריות ומהו מעגל החיים הנוכחי שלהן. כאן נציין שכלל החומרים בהם משתמשים מומחי ההדברה של צוות מדבירים נט מאושרים, מפוקחים ובטוחים לשימוש במיוחד כשמדובר בהדברת עצי פרי.
 • הדברה ביולוגית
  שיטה זו איטית יותר משימוש בחומרי הדברה אך היא בהחלט הבריאה ביותר. מדביר אקריות יפזר את הטורפים הטבעיים של האקריות ויתן לטבע לעשות את שלו. הטורפים האלה לא מסכנים את הגידולים ונחשבים לבטוחים לשימוש.
 • הדברה משולבת
  בגלל אופיה החמקמק של האקרית, מדביר אקריות לרוב ישתמש בשיטת הדברה המשלבת את שתי השיטות שפירטנו מעלה כדי להשיג תוצאה מושלמת ומהירה.

כמה עולה הדברת אקריות?

קצב ההתרבות המהיר שלהן הופך את ביצוע הדברת אקריות למרוץ נגד הזמן. ככל שהגילוי יהיה מוקדם יותר, כך יהיה לנו קל יותר לבצע את ההדברה ולכן אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי לקבל שיחת ייעוץ והכוונה בחינם בה נעריך את המצב ונגיש לך הצעת מחיר יעילה, מקצועית וסופר משתלמת. מחיר הדברת אקריות הסופי יקבע על ידי שקלול של חומרת המצב, גודל השטח שיש להדביר ומועד ביצוע ההדברה עצמה. באותה נשימה, צוות מדבירים נט מתמחה בסוג זה של הדברה ולכן תהליך ההדברה יהיה מהיר, נוח ומקצועי!

שירותי הדברת אקריות 24 שעות ביממה לשירותכם.

צריך עזרה?
דילוג לתוכן