תפריט סגור

הדברה בדרום

מזמינים הדברה בדרום ומחסלים את כל המזיקים!
בדרום ניתן למצוא מגוון רחב של מזיקים אשר יחודיים לאזור ומזיקים הנפוצים בכל הארץ. מזג האוויר החם אהוב על המזיקים ולכן בדרום ניתן למצוא כמות גדולה יותר של מזיקים. אך שום דבר מזה לא צריך להטריד אותך, כי כשנגיע לבצע הדברה בדרום אנחנו נחסל את כל סוגי המזיקים הקיימים בזכות הידע, הניסיון והציוד החדשני שברשותנו כך שהחיים שלך יחזרו למסלול במהירות ובמחירים סופר משתלמים!

מדביר בדרום זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!

הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בדרום חייגו: 072-3341-454

הדברה בדרום

שיטות הדברה בדרום

המגוון הרחב של המזיקים השונים, בין אם הם חרקים או בעלי חיים, מחייב טיפול יסודי ועמוק במגוון שיטות הדברה אותן מדביר בדרום יתאים ברגע שהוא יבין מהי בעיית המזיקים הספציפית שלך. עד לאחרונה, שיטת ההדברה הנפוצה ביותר הייתה הדברה כימית ששילבה ריסוס של חומרים כימיים על מקורות המחייה של המזיקים ועל המזיקים עצמם. עם הזמן הבינו בעולם ההדברה שהשיטה הזו פחות אפקטיבית מכיוון שהמזיקים התחילו לפתח אליה עמידות ויצאו למחקר נרחב שהוליד עוד 4 שיטות הדברה ידידותיות יותר לסביבה שמאפשרות למדביר לחסל את המזיקים תוך כדי פגיעה מינימלית בשגרת היום שלך.

 • שיטת איוד בגז
  אחת המסקנות שהגיעו אליהן המדבירים היא שבגלל הפיזור שלו, ריסוס איננו מסוגל לחדור למקומות עמוקים במיוחד כגון רהיטי עץ, חריצים וסדקים בקיר וכו', מה שהפריע לתהליך ההדברה ומנע ממנו להיות מושלם. היום כשמדביר מומלץ מגיע לבצע הדברה בדרום הוא יקח איתו את ציוד האיוד שעושה שימוש בגז אשר מצליח להגיע למקומות העמוקים ביותר ולחסל את המזיקים שנותרו שם.
 • שיטת הדברה אלקטרונית
  במקרים מיוחדים, מדביר מקצועי ימליץ לך להשתמש בשיטת הדברה אלקטרונית שמרחיקה את המזיקים על ידי שימוש במגוון כלים כגון – גלי הלם, גלי קול בתדר גבוה, שוק חשמלי וכו'. שיטה זו יקרה יותר אך לא זקוקה לתפעול יומיומי ולתחזוקה שוטפת, מה שהופך אותה לפתרון מצוין.
 • שיטת הדברה ביולוגית
  במקום לרסס שטחים שלמים בחומר הדברה כימי, ניתן לפזר את הטורפים הטבעיים של המזיקים שיעשו את העבודה בשבילך! הטורפים האלה אינם מזיקים לגידולים וליבול השונים ומחסלים את כל המזיקים עד הסוף, מה שהופך את השיטה הזו למומלצת במיוחד לשדות חקלאיים.
 • הדברה אורגנית / הדברה ירוקה
  עם העלייה במודעות לאורח חיים בריא, חברות ההדברה התחילו לייצר חומרי הדברה מחומרים טבעיים בלבד המבוססים על שמנים, תבלינים, ירקות ועוד כך שהם ידידותיים לסביבה ולבני הבית.

איך מתבצעת הדברה בדרום?

הדרך הטובה ביותר לטפל במקצועיות בבעיית המזיקים בביתך היא להזמין הדברה בדרום מחברה מקצועית ובעלת ניסיון. אך כשהשוק מלא במתחרים, שחלקם חובבנים, קשה מאוד להבחין בין החברות השונות ובצדק. המחירים הנמוכים של המדבירים החובבניים והמתחילים עלולים לבלבל כל לקוח ולכן החלטנו לכתוב לך מספר כללים שיעזרו לך להבין האם מדובר בחברת הדברה מקצועית או חלילה בחובבנים שעלולים להחמיר את הבעיה ולגרום לך להוציא כספים מיותרים.

 • תעודת מדביר תקפה – כל אדם שמעוניין לעבוד בתחום ההדברה חייב לעבור קורסים ייעודים להדברה לפי תחום ההתמחות הספציפי במשרד להגנת הסביבה. במהלך הקורס המדבירים עוברים מבחנים תיאורטיים ומעשיים על מנת לוודא שהמדביר מקצועי מספיק להתעסק עם חומרים שלעיתים מכילים רעלים מסוכנים.
 • שימוש בחומרי הדברה מפוקחים – חומרי הדברה מכילים רעלים בריכוזים גבוהים ונחשבים לחומרים מסוכנים על פי חוק ולכן דרושה זהירות מקסימלית בשימוש בהם. אפשר ורצוי לבקש מהמדבירים לבדוק את החומרים שלהם כדי להבין האם הם עומדים בדרישות המשרד להגנת הסביבה ונושאים בתווי תקן.
 • המלצות – חברת הדברה בעלת ניסיון תצבור לקוחות מרוצים במרוצת הזמן וזו דרך מצוינת לקבל קנה מידה לגבי המקצועיות שלה.
 • יציאה להתמחויות והשתלמויות – עולם ההדברות מתקדם עם הזמן וממציא שיטות וחומרי הדברה חדשים ואפקטיביים יותר. חברת הדברה שלא תוציא את העובדים שלה להשתלמויות האלה לא תצליח להעניק לך פתרון מלא ושלם לבעיית המזיקים שלך.
 • שיטות עבודה מוכחות – שיטות ההדברה של היום כבר לא מסתפקות בריסוס וגמרנו בגלל אופי המזיקים והעמידות שלהם לחומרי ההדברה השונים. עובדה זו חייבה את המדבירים לשלב בין שיטות ההדברה השונות ולהכין תוכניות עבודה מדוקדקות לכל סוג מזיק כדי להבטיח טיפול מלא.

שירותי הדברה בדרום עם צוות מדבירים נט

כדי לעזור לך לאתר מדבירים מקצועיים, הכנו לך טבלה המרכזת את שיטות העבודה המקצועיות של צוות מדבירים נט:

סוג המזיק ועלות משוערת לטיפול

דרכי הטיפול של מדביר בדרום מצוות מדבירים נט

הרחקת חולדות בדרום
הרחקת עכברים בדרום

מ-250 ₪

מעבר לנזקים שהמכרסמים האלה גורמים לכבלי חשמל ולקירות, הם עלולים להעביר מחלות רבות ולנשוך את בני הבית.
הדבר הראשון שמדביר חולדות ומדביר עכברים יעשו הוא להתחקות אחרי שבילים של המכרסמים האלה. היות והם פעילים בלילות, המדבירים יפזרו אבקה בסמוך לקירות כדי לגלות את עקבותיהם וכך יעלו על מיקום המחילות שלהם. לאחר מכן, המדבירים יפזרו מלכודות לכידה שלא מחסלות את המכרסמים (כדי לא לגרום לריח של ריקבון אצלך בבית) ויחזרו לאחר מספר ימים כדי לאסוף אותם.

הדברת עשים בדרום

מ-270 ₪

ישנם שני סוגי עשים שמסבים נזק לבני האדם והם עש הקמח ועש הבדים שמחפשים מזון יבש ובגדים לאכול מהם.
שיטת ההדברה שמדביר עשים ישתמש בה תהיה הדברה ירוקה כדי לא לפגוע בשגרת הבית ולהקל על התהליך. השיטה הזו כוללת פיזור של קפסולות המכילות דבק ופירומון כך שהמלכודת מושכת את העשים אליה ומדביקה אותם עד שהם מתחסלים.

הדברת נמלים בדרום

מ-250 ₪

הדברת נמלי אש בדרום

מ-270 ₪

 נמלים שחורות לא מזיקות לבני האדם ורק מחפשות מזון, אך אחיותיהן הנמלים האדומות מסוגלות לעקוץ מספר רב של פעמים ואפילו לגרום לתגובות אלרגיות חריפות אצל אנשים רגישים!
נמלים נמשכות למזון וגם למים עומדים ולכן הקפדה על ניקיון הבית תעזור משמעותית למנוע מהן לפלוש לבית שלך. מדביר נמלים ומדביר נמלי אש יפזרו פתיונות ג'ל לצד שבילי ההליכה של הנמלים כדי לפתות אותן ולגרום להן לחסל את המלכה על ידי האכלתה בפתיונות האלו. לרוב, אחרי שהמלכה מחוסלת, הקן מתפזר וכל הנמלים נעלמות. במקרה של נמלי אש, המדביר ירסס את הצמחייה מחוץ לבית שלך שם הנמלים האלו מקננות.

הדברת טרמיטים בדרום

מ-250 ₪

הטרמיטים נראים כמו נמלים בגודל אך שונים בצבע (לבן צהבהב). האתגר הגדול בהתמודדות עם טרמיטים הוא הגילוי שלהם. הטרמיטים חיים במבנה של קן אותו הם חופרים בסמוך ליסודות המבנה ולאחר מכן עולים לכרסם בכל סוגי העץ שהם ימצאו.
מדביר טרמיטים מנוסה יפעל דבר ראשון לאתר ולהשמיד את הקן כדי להפסיק את שטף הטרמיטים שמגיעים לעצים השונים בבית שלך. אחרי האיתור, יפזר המדביר פתיונות ג'ל כדי להוציא את הטרמיטים מהעצים ולחסלם. לבסוף, המדביר ישתמש בשיטה של איוד בגז כדי לטפל בטרמיטים שחדרו לעומקי העץ ובכך ינסה להציל את הרהיטים שלך.

הדברת פשפש מיטה בדרום

מ-520 ₪

פשפש המיטה נפוץ בעיקר בבתי הארחה כמו בתי מלון, צימרים ואכסניות, אך אם חזרת מחופשה לאחרונה והתעוררת מעקיצות באיזור הרגליים, יכול להיות שהבאת פשפש מיטה איתך במזוודה ויש צורך להתקשר מיד למדביר פשפש מיטה.
פשפש זה נחשב למטרד רציני מכיוון שהוא פועל בעיקר בשעות הלילה ומקנן באזורים מוסתרים כמו חריצים וסדקים שונים בקירות. מדביר פשפש מיטה מוסמך ישתמש בקיטור על כלי המיטה שלך כדי "לשרוף" את הפשפשים שלא עמידים לחום. לאחר מכן המדביר יבקש ממך לכבס את כל המצעים והבגדים שלך וירסס את מקומות הקינון של הפשפש.

הדברת פרעושים בדרום

מ-320 ₪

בדומה לפשפש המיטה, גם פרעושים לא עמידים לחום ולכן ניתן למצוא אותם בצמחייה גבוהה ובאזורים מוצלים.
הפרעושים חודרים לבתים שלנו באמצעות בעלי חיים ולכן כדאי מאוד לטפל בהם עם ברבקטו או קולרים נגד פרעושים כדי למנוע מהם להתרבות. מדביר פרעושים יבצע ריסוס של הצמחיה הקרובה אליך וגם יפזר את אבקת ההדברה על פינות החמד של בע"ח שלך וישאב אותם.

הדברת ג'וקים בדרום

מ-250 ₪

תיקנים אמנם לא עוקצים, אך הם בהחלט מסוגלים להעביר מחלות על ידי הפרשת צואה במזון.
ג'וקים נחשבים למזיקים עמידים במיוחד ולכן מדביר ג'וקים יזהה את סוג התיקנים שתקף ויתאים לך תוכנית הדברה מותאמת אישית (הדברה ירוקה, הדברה אלקטרונית וריסוס כימי)

הדברת צרעות בדרום

מ-270 ₪

הבעייתיות הגדולה עם צרעות היא היכולת שלהן לעקוץ מספר רב של פעמים ולכן לא מומלץ לנסות להזיז קן צרעות ממקומו באמצעים ביתיים.
כשהצרעות יתכנסו לקן שלהן בלילה, מדביר צרעות יגיע וירסס את הקן בדבק מיוחד שלא מאפשר לצרעות לעוף וכך מונע מהן את היכולת לעקוץ. לאחר שהמדביר יחליט שרוב הצרעות מנוטרלות, הוא יסיר את הקן מהמקום ויחזיר את החיים שלך לשגרה.

כמה עולה הדברה בדרום?

מחירי הדברה בדרום מתחילים ב 250 ש"ח ומשתנים לפי סוג המזיק ובהתאם לשיטת ההדברה הננקטת. אך אין לך מה לדאוג כי הניסיון של צוות מדבירים נט בהדברה בדרום מאפשרים לך ליהנות משירותי הדברה מקצועיים, יעילים ואפקטיביים שיתחילו ויסתיימו מהר ובכך יחסכו לך המון שעות עבודה מיותרות, כך שהצעת המחיר שלנו תהיה אטרקטיבית במיוחד עבורך!

להזמנת מדביר בדרום חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה בערי הדרום 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

הדברה
באופקים

לפרטים

הדברה
באשדוד

לפרטים

הדברה
באשקלון

לפרטים

הדברה
בבאר שבע

לפרטים

הדברה
בדימונה

לפרטים

הדברה
בקרית מלאכי

לפרטים

הדברה
בשדרות

לפרטים

שאלות נפוצות

icon

שירותי ההדברה שלנו הם כלל ארציים וניתן להזמין שירותי הדברה גם בכל אזור הדרום.

icon

המחיר של הדברה בדרום הוא החל מ250 ש"ח והוא יכול להשתנות בהתאם לסוג המזיקים, שיטות ההדברה והיקף הטיפול הנדרש.

icon

מה שמושך את הנמלים לאמבטיה הוא הריחות של הכימיקלים הקיימים בחלק ממוצרי הרחצה וריקבון העץ שיכול להיווצר עקב הלחות המוגברת הקיימת בחדרי אמבטיה.

icon

איוד בגז הוא שימוש בחומר מנדף אשר חודר למקומות עמוקים שבהם מסתתרים מזיקים, כמו מוצרי עץ, מזרנים ועוד ושחומרי הדברה אחרים אינם מגיעים אליהם.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן