תפריט סגור

הדברת תיקנים

עונת הקיץ נקראת אצל חברות הדברה מסוימות גם 'עונת ההדברות'. זוהי העונה החמה שלהם לאור הופעת המזיקים למיניהם לאחר תרדמת החורף שלהם.

מדביר תיקנים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי תיקנים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

הדברת תיקנים

מתי צריך לקרוא לחברת הדברת תיקנים ?

הדברת תיקנים בבית או בעסק

אם נתקלתם בג'וק אחד בודד שנקלע לביתכם, ויכול להיות שבטעות הגיע אליכם, בודד מכל משפחתו- אזי נעל אחת טובה תעשה את המלאכה היטב, ולא יישאר זכר לאותו אורח… אך אם בכל לילה אתם מגלים כמה וכמה אורחים שכאלה משוטטים להם בחופשיות בבית שלכם, כנראה שהם הקימו להם איזושהי טריטוריה מתחת לאף שלכם, והם מנהלים שם חיים ענפים… או אז חשוב להזעיק בדחיפות חברה שתבצע הדברה נגד תיקנים.

הדברת תיקנים ביתית

ברור שיש דרך להתמודד עם התיקנים בחומרים ביתיים שניתן לרכוש בכל חנות או סופר מרקט, בדרך כלל זה יהיה ספריי- תרסיס נגד תיקנים, ניתן לרסס בפתחי החורים מהם מבצבצים התיקנים, כמו כן בפתחי הביוב השונים שגם משם הם יכולים להגיע. אם לא הצלחתם להשתלט על המכה, הזמינו חברת הדברת תיקנים טבעית או רגילה, העיקר לטפל בבעיה.

איך לבחור חברה להדברת תיקנים

חברה שמחזיקה ברישיון

ראשית חשוב מאוד לפנות רק לחברת הדברה שמחזיקה ברישיון, מדביר שאין לו רישיון אפילו אם יצהיר בפניכם שיש לו הרבה ניסיון ואף פעם לא נגרם על ידו כל נזק, אל תתפתו! כבר אירעו בעבר אסונות בעקבות הדברה לא בטוחה ואף נגבו חיי אדם בשל כך. וחשוב גם שתדעו שזרחן אורגני זהו חומר מסוכן מאוד והשימוש בו הינו מנוגד לחוק, אל תסכימו בשום אופן שיכניסו לביתכם חומר כזה. וערנות מונעת אסון!

חברה שמתמחת בהדברת תיקנים

בכל סוג של חרק יש לטפל בחומר אחר ולכל בעל חיים יש את הדרך הייחודית להדברה שלו. לכן חשוב שבדקו אם המדביר הבין בדיוק מה הבעיה. כדי שיתאים את התכשיר הנכון לבעיה הספציפית שלכם. שימו לב שהמדביר עובר על כל הבית ומדביר בכל מקום שצריך כולל הדברת תיקנים בביוב.

אחריות

חשוב מאוד לבקש מהמדביר אחריות על העבודה שעשה. יש חברות שבאות לאחר שבועיים להשלים את העבודה או לעבור שוב, ויש חברות שמסתפקות רק באחריות שהם נותנים. יש כאלה שנותנים אחריות לחצי שנה ויש כאלה שנותנים אותה לשנה. כמובן שזה כבר כלול גם בסוג הדברת תיקנים מחיר שתסכימו לשלם על כך.

הדברת תיקנים השוואת מחירים

כמו בכל שירות שאתם מזמינים, כדאי קודם כל לעשות קצת סקר שוק ולבדוק מה המחירים של החברות הדברה השונות ולבחור את מה שמתאים לכם.

איך תכינו את הבית לקראת בוא המדביר או חברת ההדברה
לפני שמתחילים את ההדברה חשוב לרוקן כלים מהארונות אם ההדברה תהיה גם בארונות, בדרך כלל בארונות המטבח. כמו כן תתארגנו להיעדרות מהבית של לפחות שלוש שעות לאחר ההדברה, עד שהחומר יתאדה מעט.
במדבירים נט תמצאו שירות אדיב יעיל ומקצועי.

שירותי הדברת תיקנים 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

הדברת תיקנים נפוצים

צריך עזרה?
דילוג לתוכן