תפריט סגור

הדברת עשבים

הדברת עשבים בכל סוג אדמה
עשבים שוטים עלולים לגדול פרא בגינה שלך ולסכן את הגינה המושקעת שלך. אבל אין מה לדאוג כי צוות מדבירים נט יודע בדיוק מה לעשות כדי להיפטר מהעשבים האלו בצורה בטוחה, בריאה ומקצועית. הצוות שלנו עובד מסביב לשעון, מה שמעניק לך את האפשרות להזמין הדברת עשבים בכל שעה מהיום כולל בסופי שבוע וחגים! כל מומחה הדברה בצוות מחזיק ברישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה ומשתמש אך ורק בחומרים מפוקחים ובטוחים שישמרו עליך, על המשפחה שלך וכמובן על היבול שבגינה שלך.

מדביר עשבים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי עשבים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

הדברת עשבים

זו הסיבה שכדאי לך לבצע הדברת עשבים

הצרה העיקרית של עשבים שוטים בגינה או בשדה שלך, מעבר למפגע האסתטי, היא הפגיעה ביבול ובצמחייה. העשבים מתחילים להתפשט ולהתחרות על מקורות המזון, המים ושטח האדמה הנמצאים באזור וככל שהם גדלים הם מושכים אליהם מחלות ומזיקים שונים שיהיו המסמר האחרון בארון הגינה או השטח שלך.

כך אפשר למנוע מעשבים שוטים להשתלט על הגינה שלך

התרופה הטובה ביותר היא טיפול מונע שלא יאפשר לעשבים להתפשט בגינה שלך. באמצעות מספר פעולות פשוטות ניתן לעצור או לפחות להאט את ההתפשטות של העשבים:

  • עקירה מהשורש של העשבים הצעירים בכל רחבי הגינה
  • עדיף לעקור את העשבים על אדמה רטובה כדי שיהיה קל יותר להוציא את השורשים של העשבים
  • לא מומלץ לעדור את כל האדמה שבחצר כדי לא להעיר את הזרעים של העשבים השוטים
  • כדי להדביר את העשבים בצורה ירוקה וטבעית ניתן להכין תרסיס טבעי המכיל חומץ, מיץ לימון, חומר ניקוי נוזלי או מלח ולרסס את הגינה.
  • העשבים זקוקים לאור שמש כדי להתפתח ולכן פיזור של חלוקי נחל או סוגים אחרים של אבנים יעזור לחסום את האור המגיע מהשמש וכך ימנע מהעשבים להתפתח.
  • מומלץ להשקות אך ורק את האזור בו ישנם גידולים וצמחים ולא את כל הגינה כדי לא להזין בטעות את העשבים.

הדברת עשבים תדירה תמנע חזרה של העשבים לגינה שלך

לצערנו אין טיפול שימנע ב-100% את התפשטות העשבים בגינה שלך ולכן מומלץ לנהל תחזוקה שוטפת של הדברת עשבים מקצועית לפחות פעם בחצי שנה כשבמקביל יש לטפל בעשבים לפי הטיפים שכתבנו בפסקה הקודמת. יש לך שאלות לגבי הדברת עשבים? נשמח לענות על כל השאלות שלך במוקד ההזמנות שלנו אשר זמין עבורך בכל שעות היממה!

כמה עולה הדברת עשבים?

המחיר הבסיסי של הדברת עשבים מתחיל ב-250 ₪, כשהמחיר הסופי יקבע לאחר שנבין מהו גודל השטח שיש להדביר, מהו מועד ביצוע ההדברה שעדיף לך, כמות העשבים שיש להדביר ומורכבות עבודת ההדברה. באותה נשימה, צוות מדבירים נט מומחה בהדברת עשבים ולכן הצעת המחיר תהיה אפקטיבית, מקצועית אך זולה מכיוון שנבצע את ההדברה במהירות שתוזיל את שעות העבודה שלנו אצלך בגינה.

שירותי הדברת עשבים 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

 

צריך עזרה?
דילוג לתוכן