תפריט סגור

הדברת עקרבים

הדברת עקרבים מקצועית תוך זמן קצר
עקרבים הם חרקים בעלי שריון, צבתות ועוקץ המכיל ארס. אמנם אין התקפות של מספר עקרבים בבת אחת, אך מספיק שעקרב אחד יעקוץ את חיית המחמד או חלילה את הילדים שלך והאסון כבר קרה. לכן אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו בשנייה שזיהית עקרב בסביבה שלך כדי שנבצע הדברת עקרבים שתסיר את האיום ותחזיר את הביטחון לביתך.

מדביר עקרבים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי עקרבים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 270 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר עקרבים חייגו: 072-3341-454

הדברת עקרבים

מתי עולה הצורך להזמין הדברת עקרבים?

נתחיל בצפירת הרגעה. ישנם רק שלושה סוגי עקרבים אשר מסוכנים לנו ולבעלי החיים שלנו, אך בכללי ישנם 21 סוגים שונים של עקרבים בישראל. כדי לעזור לך להכיר את הסוגים המסוכנים, פירטנו אותם בטבלה מטה אך יחד עם זאת אנחנו ממליצים לך להזמין הדברת עקרבים ברגע שזיהית כל סוג של עקרב רק בשביל להיות בצד הבטוח.

סוג העקרב

אודות העקרב ואזורי המחיה שלו

עקרב עקצן צהוב

עקרב זה נכנס בקטגוריית העקרבים המסוכנים בעולם ולכן יש להזמין הדברת עקרבים ברגע הזיהוי ובמקביל לסגור את האזור למען ביטחון של בני המשפחה ולבעלי החיים שברשותך.
עקרב עקצן צהוב נפוץ בכל הארץ
למעט אזור הכרמל.

עקרב קטלן עב זנב

עקיצותיו של עקרב זה נחשבות למסוכנות לבני אדם ולבעלי חיים. אורכו כ-10 ס"מ וצבעו שחור.
נפוץ בכל רחבי המדינה.

עקרב קטלן עברי

גודלו נע בין 6-10 ס"מ וצבעו כצבע החול. הוא לא קטלני לבני אדם אך הוא עלול לגרום לתגובות אלרגיות חריפות ומסכנות חיים בבני אדם רגישים.
עקרב זה ניתן למצוא באזור ים המלח, עין גדי, נגב ושפלת החוף.

מידע נוסף על עקרבים שיכול לעניין אותך

גופו של העקרב לא מכיל עצמות אלא שריון מינרלי שמשמש לו כשלד וכמגן.
עקרבים פעילים בעיקר בין החודשים מאי לספטמבר. הם פעילים בשעות הלילה וניזונים מחרקים ולכן במידה וזיהית חרקים בסביבת הבית שלך כדאי להדביר אותם כדי למנוע הגעה של עקרבים.
משום מה, עקרבים אוהבים להסתתר בנעליים ולכן אם שכחת את הנעליים שלך מחוץ לבית ואף בתוכו, כדאי להפוך ולנער אותן כדי לוודא שאין שם אורח לא רצוי.

כמה עולה הדברת עקרבים?

מכיוון שעקרבים פעילים בלילות, דרוש לך מדביר שיוכל להגיע בכל שעות היממה כדי לבצע הדברת עקרבים. צוות מדבירים נט פועל מסביב לשעון במתכונת מלאה כדי להוות מענה בדיוק לצרכים אלו. מחיר הדברת עקרבים נגזר מסוג השטח אותו יש להדביר, סוג העקרבים, ניטור האזורים הנגועים וכמובן זמני ביצוע של ההדברה. מצד שני, צוות מדבירים נט מנוסה מאוד בתחום הדברת עקרבים ולכן מכיר את התנהגויות העקרבים והאופי שלהם ומסוגל לבצע הדברת עקרבים במהירות וביעילות כך שהתהליך יהיה מהיר, מקצועי וכמובן – סופר משתלם!

זיהית עקרב בגינה שלך? אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר כבר עכשיו כדי לקבל ייעוץ והכוונה בחינם שיעזרו לך להבין את גודל המתקפה ולתכנן את ההדברה בצורה מקצועית.

שירותי הדברת עקרבים 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

להזמנת מדביר עקרבים חייגו: 072-3341-454

צריך עזרה?
דילוג לתוכן