תפריט סגור

הדברת מפעלים

הדברת מפעלים מהיום להיום
מפעלים הם מקומות גדולים המרכזים המון אנשים, מזון ומלאי שאהובים על המזיקים ולכן התפרצות של מזיקים במפעל לא דומה לשום דבר אחר ומומלץ מאוד לעצור אותה בזמן. הדברת מפעלים על ידי צוות מדבירים נט תבטיח לך הדברה בטוחה, מהירה ויעילה שתחסל את המזיקים מבלי לפגוע בשגרת המפעל, בעובדים ו/או במלאי שלך. הסיבה לכך היא פשוטה – צוות מדבירים נט עובד מסביב לשעון ויכול לבצע הדברת מפעלים אצלך במפעל בזמן שנוח לך!

מדביר מפעלים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי מפעלים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 270 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

הדברת מפעלים

הדברת מפעלים – תחזוקה שוטפת נכונה ויעילה

היות והעבודה במפעל לרוב לא מפסיקה, מזיקים תמיד ינסו לחדור אליו וליהנות מהמטעמים שמחכים להם שם. לכן הדרך היעילה ביותר למנוע מהם לפלוש למפעל שלך היא למנוע מהם את היכולת הזו על ידי מספר שיטות שסיגלנו בעבודתנו עם השנים:

 • תיעוד של היסטוריית המזיקים במפעל שלך
  הנתונים שיתקבלו מהתיעוד יעזרו לך להבין אילו סוגים של מזיקים מנסים לפלוש למפעל שלך, מהי חומרת הפלישה והאם ישנם חודשים בהם המזיקים תוקפים בעוצמה גדולה יותר מהשאר. המידע הזה יתרום תרומה מכרעת בגישה שלך ושלנו לבעיית המזיקים במפעל ויעזור לנו להבין האם הטיפול מצליח או שנצטרך לשנות אסטרטגיה לגבי המזיקים.
 • מערכות אוטומטיזציה
  כיום קיימות מלכודות עכברים אותן ניתן לסרוק מרחוק כדי להבין האם נלכדו בהן מכרסמים. השיטה הזו חוסכת לך בזמן ובכוח אדם מה שמתורגם בסופו של דבר לכסף.
 • בקרות של אנשי מקצוע
  ישנם מפגעים מסויימים בהם לקוחות נוטים לזלזל, כמו למשל גללי ציפורים מבלי לדעת שהגללים האלה מושכים אליהם מזיקים ומכילים המון חיידקים ומחלות שעלולות להתפרץ במפעל שלך ולהשבית אותו. ביקורת של מדביר מפעלים מקצועי תעזור לך לקבל תמונת מצב לגבי המפעל שלך ואיך ניתן לדחות עוד ועוד את הופעת הציפורים.
 • הדברות קבועות
  מכיוון שברוב במפעלים ישנן המון פינות נסתרות, מומלץ מאוד לבצע הדברת מפעלים קבועה כדי לשלוט בקצב ההתרבות של המזיקים השונים. כאשר אנחנו מדברים על מזיקים אנחנו מתכוונים לבעלי חיים ולחרקים בגלל ששני סוגי המזיקים האלה מזינים אחד את השני, ולכן כמו שחשוב לבצע ריסוס מדי פעם, חשוב מאוד להתקין רשתות צפופות שימנעו מהמזיקים להתמקם במפעל שלך.

כמה עולה שירות הדברת מפעלים?

מכיוון שמפעל מושך אליו את כל סוגי המזיקים, קשה מאוד לקבוע מחיר אחיד להדברת מפעל, אך ניתן לומר שבאופן כללי מחיר הדברת מפעל יתחיל בכ 270 ש"ח וישתנה בהתאם לאבחון שלנו של המקום ושל חומרת הבעיה. הדבר הראשון שנעשה כשנגיע למפעל שלך הוא איתור וניטור כל סוגי המזיקים שפלשו אליו ונבין באילו שיטות הדברה נצטרך להשתמש כדי לחסל את כל המזיקים שפלשו וכך נוכל לבנות לך הצעת מחיר קונקרטית, יעילה, אפקטיבית ומשתלמת במיוחד! הסיבה לכך היא שצוות מדבירים נט פועל בתחום ההדברה מזה זמן רב וצבר מומחיות שאין שנייה לה בתחום, מה שמאפשר לנו לעבוד פחות ולהשיג הרבה יותר ובכך להוריד את שעות העבודה ואת המחירים שלנו מבלי לפגוע באיכות ההדברה.

שירותי הדברת מפעלים 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

 

צריך עזרה?
דילוג לתוכן