תפריט סגור

הדברת רימות

הדברת רימות במקסימום יעילים ומינימום מחיר!
רימות הן השלב הראשוני בחייו של הזבוב, מהן הוא מתפתח ויוצא להציק לך ולמשפחה שלך. הרימות נראות כמו תולעים לבנות עם נקודות שחורות בקצוות והזבוב בוקע מהן לאחר 15 יום. לכן אם זיהית את התולעים האלה, אנחנו ממליצים לך להזמין שירות של הדברת רימות כבר עכשיו כדי למנוע מתקפת זבובים שתשבש את השגרה שלך. הצוות שלנו ערוך ומוכן לטפל בהדברת רימות בכל שעות היממה, כולל סופי שבוע ושבתות כך שאין צורך להתרגש אלא פשוט להתקשר אלינו!

מדביר רימות זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי רימות מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

הדברת רימות
הדברת רימות בשיטת צוות מדבירים נט

זבובים מטילים ביצים באותם אזורים בכל פעם מחדש כך שאם נתקלת שוב ושוב בבעיית רימות בסביבתך, ככל הנראה היא משמשת את הזבובים כמיקום קבוע וזה הדבר הראשון שמדביר רימות יעשה כדי להבין את הסיטואציה. הזבובים נמשכים לאזורים בהם ישנם מזון ותנאים אופטימליים להטלת הביצים וזו הסיבה שהמדביר יצטרך לנתח את האזור ולהבין מה גורם לזבובים לחזור בכל פעם מחדש. כדי להדביר את הרימות, המדביר יפזר חומר הדברה מיוחד המונע מהרימות להתפתח לזבובים. החומר הזה איננו מזיק לחיות משק או לטורפים הטבעיים של הזבובים כך שאם הבעיה ממש חריפה, המדביר יוכל להשתמש בהדברה ביולוגית כדי לחסל את הזבובים הבוגרים. לאחר ביצוע הדברת רימות כדאי להיות עם האצבע על הדופק ולבדוק אם האזור התנקה.

כך ניתן למנוע חזרה של רימות לאזור הנגוע

כאמור, זבובים מטילים ביצים במקומות חשוכים ולחים עם גישה למזון כמו למשל כיורים, פחי אשפה וכודומה, ולכן כדאי לדאוג לניקיון המקומות האלו. לאחר הדברת זבובים ורימות, ניתן לשמור על ניקיון המקום על ידי שטיפת הבית עם אקונומיקה, לדאוג לפינוי קבוע של האשפה האהובה על הזבובים ולסגור הרמטית את דלת האשפה ואת הפח עצמו כדי למנוע מהזבובים להטיל שם ביצים.

כמה עולה הדברת רימות?

צוות מדבירים נט מכיר את תחום הדברת רימות לעומק. בזכות הניסיון, הצוות המיומן והציוד החדשני, הדברת רימות בבית שלך תהיה מהירה ויעילה. פן נוסף שיש לקחת בחשבון הוא כמובן הבטיחות שלך ושל המשפחה שלך. כלל מומחי ההדברה של צוות מדבירים נט מחזיק ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמש אך ורק בחומרים מוכרים ובטוחים לשימוש כך שההדברה תיעשה על הצד הבטוח ביותר. הדברה של רימות היא עניין פעוט ולא מסובך ולכן מחיר ההתחלתי שלה הוא 250 ₪ לשטח קטן והתקפה יחסית קטנה של רימות. מחיר הדברת רימות מתעדכן ככל שהשטח שיש להדביר גדול יותר ובעיית הרימות חריפה יותר.

אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי שנוכל להבין ממך מהי חומרת המצב ולהעניק לך עזרה ראשונה עד שנגיע לאזור. צוות מדבירים נט מתחייב להגיש לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד שתסיר את הרימות אבל לא תחסל לך את הכיס!

שירותי הדברת רימות 24 שעות ביממה לשירותכם.

צריך עזרה?
דילוג לתוכן