תפריט סגור

הדברת זבובים

מזמינים הדברת זבובים ועושים סוף לזמזומים!
אמנם הרוב המוחלט של הזבובים לא עוקצים, אבל זה לא החלק המסוכן בהם. זבובים נושאים עליהם חיידקים רבים מכיוון שהם נוחתים על צואה וזבל ויכולים להעביר מחלות כמו דזינטריה, טיפוס, טרכומה וכולרה ולכן אין להקל ראש בהתקפת זבובים. אם הרגשת יותר מדי זמזומים בסביבה שלך, מומלץ מאוד להזמין הדברת זבובים שתחסל את המטרד ותחזיר את החיים שלך למסלולם.

מדביר זבובים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי זבובים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

הדברת זבובים

כיצד הזבובים מתרבים?

זבובים פעילים בתקופות החמות, שזה בערך כל השנה בישראל, ומתרבים בטמפרטורות גבוהות. הזבובים מטילים את הביצים שלהם במקומות לחים כמו תעלות ביוב, אשפה ואף לשלשת של ציפורים כשנקבת הזבוב מסוגלת להטיל כ-150 ביצים בכל קינון, מה שעלול להפוך את המקום למפגע תברואתי די מהר. מומלץ לא להשאיר מזון אורגני בכיור ופח האשפה כדי לא למשוך אליהם זבובים ולמנוע הטלות ביצים.

הדברת זבובים באמצעים ביתיים

באמצעות מספר פעולות פשוטות ניתן להרחיק זבובים מהסביבה הביתית שלך ללא צורך להזמין שירותי הדברת זבובים. יחד עם זאת, אנחנו נסייג את האמירה הזו כי זבובים מסוגלים להתרבות מהר כך הבעיה עלולה להחריף בקצב גבוה. אנחנו ממליצים לך לנסות קודם כל את פעולות ההרחקה האלה שפירטנו כאן ובמידה והמטרד לא נעלם, ניתן ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לייעץ לך בחינם על מצב הזבובים שלך.

שיטת הרחקת הזבובים

כיצד פועלת השיטה?

צמחי תבלין

זבובים רגישים לריחות חזקים ולכן שתילה של נענע ובזיליקום גם יספקו לך תבלינים טריים וגם ירחיקו את הזבובים.

רשתות צפופות לחלונות

הזבובים מעופפים לתוך הבית דרך החלונות ולכן התקנה של רשתות עליהם תמנע מהזבובים לפלוש אליך הביתה.

שמנים אתריים

בהמשך ישיר לרגישות שלהם מריחות עזים, הכנת תמיסה משמנים אתריים ופיזור שלה ליד המקומות המועדים בבית תמנע מהזבובים להיכנס לבית שלך.

שקית מים שקופה עם מטבע בתוכה

זבובים נבהלים מזבובים אחרים ולכן יבהלו ויברחו מההשתקפות שלהם בשקית המים. אפשר לתלות מספר שקיות כאלו ברחבי הגינה והזבובים בהחלט יברחו מהאימה.

הכנת מלכודת ביתית

זבובים נמשכים לסוכר, מה שמאפשר לך לנצל את החולשה הזו כדי להכין מלכודת ביתית. כל מה שצריך לעשות הוא לחתוך את הבקבוק בחלק העליון שלו ולמלא את החלק התחתון במי סוכר. לאחר מכן יש להפוך את החלק העליו ולהכניס אותו לחלקו התחתון של הבקבוק כך שהזבובים שירצו ללגום ממי הסוכר ילכדו במלכודת.

מלכודת דבק

מלכודת זו מכילה ריח מיוחד המושך אליה את הזבובים. לאחר שהזבובים נוגעים במלכודת הם נדבקים אליה ומתים.

מלכודת אור

בדיוק כמו שיטת הדברת יתושים, גם כאן ניתן לרכוש מלכודת אור שמושכת את כל סוגי המעופפים אליה ומחשמלת אותם.

תליית דיסקים

האור המשתקף מהדיסקים מסנוור את הזבובים והופך את השהייה לידם ללא נעימה ולכן הזבובים יעדיפו להתרחק מהמקום.

אנחנו מקווים שהצלחנו לעזור לך להרחיק את הזבובים מהסביבה שלך. במידה והבעיה חמורה יותר, מומלץ להזמין הדברת זבובים כדי לא להסתכן בהעברת מחלות וזיהומים בא הזבובים.

כמה עולה הדברת זבובים?

גילוי מוקדם הוא המפתח להדברת זבובים מהירה, יעילה וזולה ולכן כדאי להיות עם האצבע על הדופק וליישם את ההנחיות שכתבנו מעלה. מחיר הדברת זבובים משתנה בהתאם לחומרת הבעיה, גודל השטח שיש להדביר וזמן ביצוע ההדברה (סופי שבוע, חגים, לילות וכו'). הצוות מוכן וערוך לבצע הדברת זבובים והדברת כל סוגי מעופפים בכל שעות היממה, כך שאין טעם לסבול אפילו לא שנייה! אנחנו נגיע תוך זמן קצר ונחסל את המטרד במהירות, ביעילות ובמחירים סופר משתלמים!

שירותי הדברת זבובים 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

שאלות נפוצות

icon

חרקים מעופפים כמו זבובים נוטים להכנס לבית ולהתמקם בו ולכן ההדברה היא יעילה ומנטרלת את הזבובים שבבית ובסביבה שבה נעשה הריסוס.

icon

ההדברה נעשית באמצעות ריסוס שקוטל את הזבובים שנמצאים באזור שבו בוצעה ההדברה.

icon

הזבובים עצמם לא מסוכנים ורובם לא עוקצים, אך הם כן מהווים סכנה תברואתית ויכולים לגרום לזיהומים מכיוון שהם נושאים איתם חיידקים ומעבירים אותם למזון שלנו ובנוסף עלולים להטיל ביצים בתוך המזון שלנו שמהן יתפתחו רימות.

icon

חשוב לא להשאיר זבל ושאריות מזון זמן רב בתוך הבית מכיוון שהדבר גורם למשיכה של זבובים. חשוב לכסות ולהסתיר מוצרי מזון שבהם הזבובים יכולים להטיל ביצים ולסגור חלונות באמצעות רשתות.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן