תפריט סגור

הדברת ברחשים

עונת הרבייה של הברחשים מתקיימת בעונות האביב והקיץ, במהלכן זכרי הברחשים מבצעים טקסי חיזור בצורת התעופפות קבוצתית כדי להרשים את הנקבות. זו בדיוק התופעה הנקראת בעגה המקצועית התקפת ברחשים והיא מאוד מעצבנת כשהיא קורית בסביבת הבית שלנו. הדברת ברחשים מקצועית תיעשה באופן כזה שישים סוף למטרד ויחזיר לך את השגרה במהירות. להזמנת הדברה של ברחשים צרו קשר עם צוות המדבירים נט אשר יסייעו לכם ויטפלו במטרד באופן מקצועי ומהיר.

מדביר ברחשים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי ברחשים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר ברחשים חייגו: 072-3341-454

הדברת ברחשים

מיהם הברחשים?

ברחשים הם מעופפים קטנטנים אשר חיים במקומות לחים בעדיפות על אזורי מים עומדים בהם הם מטילים ביצים ומתרבים. הברחשים שייכים למערכה של פרוקי רגליים והינם בעלי שש רגליים. יש להם זוג כנפיים קטנות והאורך המקסימלי של ברחשים הוא 4 מ"מ. הם ניזונים מסוגים שונים של חרקים ומינים מסוימים של מזיקים ומוצצים דם של בעלי חיים.

הברחשים לא מסוכנים לאדם אבל העקיצות שלהם עלולות לגרום לגירודים ואף להתקפי אלרגיה במקרים רגישים יותר. זחלי ברחשים נמשכים לאזורים רטובים, לקליפת עצים, לסדקים וחריצים שבעצים. אך מעבר להיותם מטרד לבני האדם, גם להם יש תפקיד בשרשרת המזון והם משמשים כמזון של אוכלי חרקים, למשל צפרדעים, ולכן אין לזלזל בתפקידם החשוב בשמירה על המגוון הביולוגי הקיים במרחבים השונים.

כמה עולה הדברת ברחשים מקצועית?

הדברת ברחשים מקצועית בכל רחבי הארץ היא הדברה שנחשבת יחסית קלה ולא מצריכה אנרגיות רבות. אם התקפת הברחשים בביתך פשוט בלתי נסבלת, צוות מדבירים נט יגיע אליך בכל שעות היממה כולל בסופי שבוע ובחגים ויבצע הדברת ברחשים מקצועית במהירות, ביעילות ובמחירים סופר משתלמים של החל מ-250 ש"ח!

הדברת ברחשים בשיטות ביתיות

התקפת ברחשים יכולה להיות מטרד מאוד לא נעים, בתוך הבית ומחוצה לו. גיבשנו עבורך מספר שיטות ביתיות אשר יכולות להרחיק את הברחשים. במידה וההתקפה חמורה ונראה שהשיטות לא עובדות, צוות מדבירים נט זמין עבורך עשרים וארבע שעות ביממה ויגיע אליך לבצע הדברת ברחשים מקצועית שתסיר את המטרד לחלוטין.

שיטת ההדברה הביתית

מה צריך לעשות על מנת להיפטר מהברחשים?

הרחקת ברחשים עם רשתות צפופות

ברחשים הם יצורים קטנים מאוד ויכולים לחדור רשתות נגד יתושים. לכן במידה והחלה התקפת ברחשים בגינה שלך, כדאי להחליף את הרשתות ולמנוע כניסה גם מהברחשים.

חיסול ביצי ברחשים

ברחשים מתרבים בכל מקור מים עומדים, קטן כגדול. על מנת לחסל את ההתרבות של הברחשים, מדבירים נט ממליצים לך לייבש כל מקור מים בגינה שלך וזה לא משנה כמה הוא קטן. במידה ולא ניתן לייבש את מקורות המים, מדביר ברחשים ישתמש בשיטת הדברה ביולוגית אשר כוללת פיזור דגי גמבוזיה או שתילת צמחי מים טורפים אשר ניזונים מזחלי הברחשים ומהביצים שלהם.

הדברת ברחשים באמצעות קור

ברחשים רגישים מאוד לקור ולכן הדלקה של המזגן או המאוורר תהפוך את השהיה אצלך בבית לבלתי נעימה ותבריח את הברחשים.

הרחקת ברחשים על ידי כיבוי אור

ברחשים נמשכים לאור ולכן כדאי לכבות את האורות הקרובים לחלונות בלילות.

הרחקת ברחשים עם נר ציטרונלה

בא לך לצאת החוצה ולשבת בהנאה בגינה או במרפסת שלך אך הברחשים חוגגים? נר ציטרונלה ירחיק את הברחשים ממך.

צוות המדבירים נט זמין להעניק לכם שירותי הדברת ברחשים 24 שעות ביממה לשירותכם. חייגו אלינו ונשמח לתת לכם מענה לכל שאלה הנוגעת להדברה של ברחשים ופרט וליתר המזיקים. כמו כן באמצעות שיחת אפיון קצרה נוכל לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית לכלל שירותי ההדברה שלנו.

להזמנת מדביר ברחשים חייגו: 072-3341-454

שאלות נפוצות

icon

ברחשים הם חרקים מעופפים קטנים שאפשר לראות אותם בעיקר בשעות הערב והלילה כשאנו משאירים אור בבית.

icon

ישנן דרכים למנוע כניסה של ברחשים בבית, אבל כאשר מדובר על מטרד רציני וכמות גדולה של ברחשים בתוך הבית, הדברה מקצועית תהיה הרבה יותר יעילה.

icon

מכיוון שהדברה של ברחשים נחשבת לפעולה פשוטה יותר לעומת התמודדות עם מזיקים אחרים, כך גם מחירה יהיה נמוך יותר והוא מתחיל מ-250 ש"ח.

icon

ההדברה מסלקת את הנוכחות של הברחשים בבית, אך לאחר מכן יש למנוע כניסה של ברחשים חדשים באמצעות שימוש ברשתות בחלונות הבית, סגירה של חלונות ופתחים שאין בהם שימוש וכיבוי אורות בחדרים כאשר אין צורך בכך.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן