תפריט סגור

הדברת מעופפים

הדברת מעופפים רק עם צוות מדבירים נט!
מעופפים הם קטגוריה שלמה של חרקים אשר מזיקים לצמחים ולבני האדם. חשוב לבצע הדברת מעופפים מכיוון שחלקם יכולים לעקוץ, להחריב את הגינה שלך ואף להעביר מחלות מסוכנות! צוות מדבירים נט טיפל ומטפל בעשרות רבות של קריאות בנוגע להדברת מעופפים בכל שעות היממה כך שברגע שזיהית מתקפת מעופפים, נוכל להגיע ולהדביר אותם במהירות ובבטיחות!

מדביר מעופפים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי מעופפים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן להזמין את השירות שלנו להיום!

 

הדברת מעופפים

הדברת מעופפים נפוצים בישראל

תחום ההדברה הוא תחום פרוץ בו כל אחד יכול להעיד על עצמו שהוא מדביר ולצאת להדברות. מדביר חובבן עלול לגרום לנזקים חמורים וזו הסיבה שכדאי לך להבין איך מתבצעת הדברת מעופפים מכיוון שמדביר מקצועי יגיע עם ידע רב ומספר שיטות שונות להדברה ואילו מדביר חובבן ישתמש אך ורק בשיטת הריסוס הכימי.

סוג המעופפים

שיטת ההדברה של צוות מדבירים נט

הרחקת דבורים

דבורים מקננות על עצים אך גם על גבעולים של פרחים. דבורים הן זן בסכנת הכחדה ולכן חל איסור גורף לרסס את הקן! מרחיק דבורים מנוסה יסיר את הקן ויעביר אותו למקום אחר.

הדברת זבוב הבית

קטן קטן אבל מציק. זבוב הבית פעיל בעונות החמות ויכול להוות מטרד רציני מאוד. מכיוון שמדובר במטבח, סוג חומרי ההדברה קריטי לבריאות שלך ושל המשפחה שלך ולכן מדביר זבוב הבית יבחר להשתמש בשיטת הדברה ירוקה הכוללת מלכודות מבוססות פירומונים שמפתות את הזבובים אליהן ומחסלות אותם.

הדברת עש הטבק

מזיק זה יכול להרוס צמחים, גידולים שונים ואף עצים. מדביר עש הטבק יבחן את האזור הנגוע ויבחר בין הדברה ביולוגית (שעושה שימוש בטורפים הטבעיים של המזיק), הדברה ירוקה או במקרי קיצון ריסוס.

הדברת ג'וקים מעופפים

כל התיקנים מסוגלים לעוף, אך זה קורה רק בטמפרטורות חמות במיוחד. הדברת ג'וקים היא נושא שלם בפני עצמו מכיוון שניתן להדביר תיקנים על ידי ריסוס כימי, הדברה ירוקה והדברה אלקטרונית. גם כאן, מדביר ג'וקים ידע לשלב בין השיטות השונות רק לאחר שיבין את סדרי גודל המתקפה.

הדברת יתוש עש

מזיק זה פורח באזורים חשוכים ולחים כמו חדר אמבט ושירותים. מדביר יתוש העש יאתר את אזורי הדגירה של המזיקים וירסס אותם ישירות כדי לקטול את הפרטים הבוגרים וגם את הזחלים והביצים.

הדברת צרעה מזרחית

החלק המסוכן בצרעות הוא היכולת שלהן לעקוץ מספר רב של פעמים. הארס שלהן יכול לגרום לתגובות אלרגיות חריפות באנשים רגישים ולכן חל איסור חמור לנסות להדביר צרעות בכוחות עצמך. צרעות פעילות בשעות היום אך בשעות הלילה הן מתכנסות לקן וזו שעתו של מדביר צרעות לפעול. המדביר יגיע וירסס את הקן בדבק מיוחד שמונע מהן לעוף ויסיר את הקן. במקרה בו מיקום הקן לא ידוע, יפזר המדביר מלכודות שימשכו אליהן את הצרעות ולא יתנו להן לצאת עד השמדת הקן.

אילו שיטות קיימות להדברת מעופפים?

הדברת מעופפים כוללת בתוכה המון סוגים של חרקים שונים, שבאופן טבעי מגיבים אחרת לכל שיטת הדברה. חברת הדברה מקצועית תדע להתאים את שיטות ההדברה לתנאי השטח ולמגבלות הקיימות אצלך. ישנן 3 שיטות הדברת מעופפים עיקריות והן:

 • הדברה ביולוגית
  שיטה זו נפוצה בעיקר בשדות חקלאיים ושטחים פתוחים אך בהחלט יכולה להיות מועילה גם במרחבים הפרטיים. ההיגיון מאחורי השיטה הזו אומר שלכל מזיק יש טורף טבעי ולכן פיזור של הטורפים הטבעיים במרחב שזקוק להדברה יגרום לחיסול מלא של המזיקים. הטורפים האלה לא מזיקים לצמחיה ולגידולים כך שהפתרון אמנם איטי, אך בהחלט מושלם.
 • הדברה ירוקה / הדברה אורגנית
  העלייה במודעות לאורח חיים בריא שינתה את התפיסה של עולם ההדברה והיום ניתן למצוא חומרי הדברה אשר מבוססים אך ורק על חומרים טבעיים כגון תבלינים, ירקות, שמנים אתריים וכו'.
 • ריסוס כימי
  שיטת ההדברה הקלאסית אשר עושה שימוש בחומרי הדברה בעלי רעילות במינונים שונים. שיטה זו הפכה להיות מהשיטה המובילה למוצא אחרון בגלל האופי שלה.

כמה עולה הדברת מעופפים?

הצעת מחיר של הדברת מעופפים מורכבת ממספר משתנים אשר קובעים את הסכום הסופי והם:

 • גודל המבנה או השטח שיש להדביר
 • מורכבות בעיית המזיקים
 • מועד ביצוע ההדברה

לאחר שנבין ממך את כל הפרמטרים הנ"ל, נוכל להגיש לך הצעת מחיר אקסקלוסיבית ומותאמת אישית שתעשה סוף לבעיית המזיקים במחירים משתלמים במיוחד!

שירותי הדברת מעופפים 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט.

שאלות נפוצות

icon

מעופפים הוא שם כולל לחרקים בעלי כנפיים. ההגדרה כוללת זבובים, יתושים, דבורים, צרעות, עש ועוד.

icon

כן. יש מעופפים כמו עש שעשויים לגרום לנזקים לבדים. יש מעופפים שעלולים לעקוץ כמו דבורים וצרעות ויש מעופפים כמו זבובים שעשויים להוות סיכון תברואתי ונושאים איתם חיידקים.

icon

מעופפים מגיעים לבית מסיבות שונות. בדרך כלל זה חיפוש אחר מזון, יש כאלה שמגיעים לצרכי התרבות והקמת מושבות ויש כאלה הרואים בבית מקום מסתור נוח.

icon

מחיר הדברת מעופפים הוא החל מ-250 ש"ח והוא תלוי במספר פרמטרים. לכן יש לתאר לפני כן את מורכבות הבעיה על מנת לקבל הצעת מחיר בהתאם למצב בשטח.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן