תפריט סגור

הדברת חפרפרת

כל מה שצריך לדעת על הדברת חפרפרת
נתחיל בהבהרה קטנה – בישראל לא קיימות חפרפרות מהסיבה הפשוטה שהן ניזונות מחרקים שלא קיימים בישראל. המכרסם דמוי החפרפרת קרוי חולד, וכמו החפרפרת גם הוא מזיק לגינות ולשטחים חקלאיים. צוות מדבירים נט מכיר את המכרסם הזה וטיפל בהצלחה במקרים מהסוג הזה ומזמין גם אותך לבצע איתנו הדברת חפרפרת / חולד במהירות, ביעילות ובמחירים סופר משתלמים בכל זמן ובכל מקום בארץ!

מדביר חפרפרת (חולד) זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי חפרפרות מקצועיים  במחירים ללא תחרות!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר חפרפרת חייגו: 072-3341-454

הדברת חפרפרת

איך אפשר למנוע הופעת חולד בגינה באמצעים ביתיים?

היות והחולד חי במחילות מתחת לקרקע, ניתן להשתמש ביתרון שלו ולהפוך אותו לחיסרון. מכיוון שאין לו עיניים והוא מסתמך אך ורק על חוש הריח שלו, החולד רגיש במיוחד לריחות של צמחי הבזיליקום והטגטס ולכן שתילה שלהם בשטח שלך תגרום לחולד לא לרצות לפלוש אליו. במידה והחולד כבר פלש לשטח שלך, שתילה של הצמחים האלה לא תעזור יותר מדי מכיוון שיקח זמן עד שהריח יגיע אל החולד ובינתיים הוא יצליח לזרוע הרס בשטח שלך.

הדברת חפרפרת (חולד) על ידי מדביר מקצועי

הזריזות וכושר ההתמצאות של החולד הופכים אותו למזיק נוראי במיוחד מכיוון שהוא מסוגל להרוס שטחים גדולים בזמן קצר יחסית ולכן ברגע שזיהית מחילה, אנחנו ממליצים לך להתקשר אלינו כדי שנאתר אותו ונחסל אותו. ישנן מספר שיטות להדברת חפרפרת (חולד) אשר מעידות על המקצועיות של חברת ההדברה שראיינת, כך שאם המדביר שראיינת מספר לך על שיטה אחת ודאית להדברת חפרפרת (חולד) הוא ככל הנראה לא יצליח לבצע את המשימה בהצלחה ואף עלול יהיה להחריף את הבעיה. שיטות העבודה של צוות מדבירים נט הוכחו כיעילות ולראייה כתבנו אותן כאן בטבלה מיוחדת שתעזור לך להבין קצת יותר איך מתבצעת הדברת חפרפרת (חולד):

תכנית פעולת ההדברה

כיצד השיטה פועלת?

פיזור רעלים נגד חפרפרת (חולד)

על ידי איתור מחילת החולד, מדביר חולד יחדיר רעלים מגורענים ישירות למחילה. כל החומרים בהם ישתמש המדביר מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה ולכן נחשבים לבטוחים לשימוש.

הצבת מלכודות נגד חפרפרת (חולד)

החולד יוצר מחילות חדשות לקראת סוף הקיץ וסוף החורף. בזמן הזה, מדביר חולד יהרוס את המחילות שהחולד בנה כדי לגרום לו לצאת מהמחילות ולהיכנס ישירות אל תוך המלכודות שיחכו לו ביציאה.

הדברת חפרפרת (חולד) באמצעות הדברה אלקטרונית

שיטה זו נחשבת ליקרה יותר, אך יעילה במיוחד מכיוון שהמכשירים האלקטרונים יוצרים רעידות קלות בקרקע שמפחידות את החולד וגורמות לו לעזוב את המקום בחיפוש אחר אזור נוח יותר לחיות בו.

איתור המחילות והריסתן

החולד חי בתעלות שלו ולכן אם המדביר יהרוס את המחילות האלו הוא יגרום לחולד לעזוב את המקום. אמנם השיטה הזו בהחלט הומניטרית יותר, אך היא הוכחה כפחות יעילה ולא מצדיקה את המאמץ הכרוך בה.

הצפת מחילות החולד במים

החולד מורגל בהצפות ולכן כשהמים יזרמו למחילות שלו הוא יצא החוצה ויחפש אזור חדש להתמקם בו וזה בדיוק הרגע שהמדביר יארוב לו וילכוד אותו.

כמה עולה הדברת חפרפרת (חולד)?

מגוון שיטות ההדברה מתומחרות באופן שונה מכיוון שהן כרוכות בשימוש בחומרים שונים ובזמן עבודה שונה. הדבר הראשון שנעשה כאשר נשוחח בטלפון הוא להבין את חומרת המצב ולהתאים את שיטת ההדברה המתאימה ביותר עבורך. כאן המקום לציין שכל אחד ממומחי ההדברה של צוות מדבירים נט מחזיק ברישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה ומשתמש בחומרים שאושרו על ידו. לאחר שיחת הייעוץ נגיש לך הצעת מחיר להדברת חפרפרת (חולד) שתחסל את המזיק ותציל את השטחים החקלאיים שלך!

שירותי הדברת חפרפרת 24 שעות ביממה לשירותכם.

להזמנת מדביר חפרפרת חייגו: 072-3341-454

צריך עזרה?