תפריט סגור

הדברת מחסנים

הדברת מחסנים מכל הסוגים בכל הארץ
מחסן הוא מוקד משיכה עיקרי למגוון רחב של מזיקים כגון תיקנים, פשפשים, טרמיטים, מכרסמים, תולעים ועוד, דבר שבטיפול לא נכון עלול להפוך למפגע תברואתי חריף במיוחד. צוות מדבירים נט המנוסה מציע לך שירותי הדברת מחסנים בכל אזור בארץ 24/7 כולל סופי שבוע וחגים כך שניתן להזמין הדברת מחסנים בזמנים הנוחים לך וכך לא לפגוע בשגרת יומך!

מדביר מחסנים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי מחסנים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

הדברת מחסנים

כך המקצוענים מבצעים הדברת מחסנים

הדבר הראשון שנעשה בשיחת הטלפון הוא להבין איזה סוג מחסן יש ברשותך, כדי להבין את גבולות הגזרה שנצטרך לפעול בהם ומהי שיטת הפעולה הנכונה ביותר עבור המחסן שלך. למרות שמחסן הוא חלל בו מאחסנים דברים, יש הבדל מהותי בסוג החפצים שיש במחסן. סוגים שונים של חפצים מושכים חרקים שונים ולכן זהו מידע קריטי עבורנו כדי שנוכל לבצע הדברת מחסנים מקצועית, יעילה ומהירה ולא נבזבז זמן מיותר כשנגיע לבצע את ההדברה אצלך.

הדברת מחסן ביתי

לרוב המחסן הביתי יכיל חפצים המשמשים את בני הבית בתדירות יחסית גבוהה ונמצאים שם רק לצורך איחסון כמו למשל אופניים, צעצועים שונים וכלי עבודה. בגלל שבני הבית מבקרים באופן תדיר במחסן, אנחנו נעדיף להשתמש בשיטת ההדברה הירוקה אשר ידידותית לסביבה ואיננה מסוכנת לבני אדם ולבעלי חיים.

הדברת מחסן עצים

עצים מושכים אליהם חרקי עץ אשר ניזונים ממנו ועלולים אפילו לחסל את כל העץ במחסן. הטיפ הכי גדול שנוכל להעניק לך הוא לבקר במחסן באופן תדיר ולבדוק פלישה של מזיקים באופן יום יומי. ככל שהגילוי של המזיקים האלו יהיה מוקדם יותר, כך נוכל להציל כמות גדולה יותר של עצים.

הדברת מחסן מזון

כשמדובר במזון, מטבע הדברים יש לנקוט במשנה זהירות ולכן צוות מדבירים נט מוכן עם פתרונות הדברה שמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה ומותאמים לשימוש על מזון. חלק מפתרונות ההדברה האלו כוללים שימוש באיוד בגז אשר יכול לחדור עמוק לתוך המזון ולחסל מזיקים בכל מעגל חיים, הדברה בעישון ובערפול ואף במקרים מסויימים הדברה בריסוס (רוב הפעמים הדברה מסוג זה תתבצע בסוף התהליך כדי לוודא שלא נשארו אף מזיקים מאחור).

כמה עולה הדברת מחסנים?

מחסנים זו מילה רחבה לחללים לאחסון, שכפי שכבר הבנת, שונים מאוד זה מזה הן באופי החפצים והן בסוג המזיקים הנמשכים אליהם. תהליך הדברת מחסנים אצל צוות מדבירים נט יתחיל כבר במעמד השיחה הראשונית בה נבין איזה סוג מחסן יש לך, מה מאוחסן בו ומתי יהיה לך נוח שנגיע לבצע את ההדברה. לאחר מכן אנחנו נכין תכנית פעולה מותאמת אישית לבעיית המזיקים שלך ונגיש לך הצעת מחיר להדברת מחסנים, שתהיה מקיפה ומשתלמת במיוחד שתחסל את המזיקים אך במקביל תשמור על המחסן שלך שלם ללא פגיעה בסדר היום שלך ובחפצים המאוחסנים במחסן שלך.

שירותי הדברת מחסנים 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

שאלות נפוצות

icon

מחסן הוא סביבה שבה עשויים להיות מזיקים מסוגים שונים מכיוון שהם רואים בו מקום מחסה. חשוב מאוד לבצע הדברה מכיוון שהם עשויים לשגשג במחסן ומזיקים כמו עכברים יכולים גם למשוך נחשים למחסן שלא ניתן יהיה לשים לב אליהם בגלל עומס חפצים שיש לעתים במחסנים. בנוסף מזיקים במחסן עשויים להזיק לתכולתו עקב מזיקים שמכרסמים חפצים שונים.

icon

לפני שמזמינים מדביר יש לוודא שמדובר במדביר מקצועי, מיומן ומוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה. ניתן לבדוק באתר המשרד להגנת הסביבה את פרטי המדביר ואם מדובר במדביר מוסמך מטעמם.

icon

נחש הוא חיה מוגנת ולכן יש צורך ללכוד אותו חי ולאחר מכן להשיבו לטבע רחוק מאזור מאוכלס. לכן לכידה של נחשים מתבצעת בעזרת ציוד מיוחד שמאפר ללוכד לתפוס את הנחש חי ולשמור על מרחק בטוח ממנו.

icon

מכיוון שבניגוד למזיקים אחרים הטרמיטים מתקיימים באזורים מוסתרים שקשה להגיע אליהם קשה גם להדביר אותם לצמיתות. אך הדבר אפשרי במידה ופונים למדביר מקצועי ומנוסה בתחום של הדברת טרמיטים.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן