תפריט סגור

הדברת פרודניה

הדברת פרודניה בזמינות מיידית
מזיקי דשא עלולים לגרום נזקים רבים לדשא בגלל שהם מונעים ממנו לקלוט מים ומזון וכך יכולים להרוס את מרבדי הדשא שכל כך השקעת בהם. צוות מדבירים נט מתמחה בנושא הדברת פרודניה ויכול להציל את הדשא שלך במהירות וביעילות תוך שמירה על בריאות הדשא והסביבה שלך. הצוות זמין עבורך 24 שעות ביממה, כולל חגים ושבתות כך שנוכל לעזור ברגע שזיהית את המזיקים האלו בלי להמתין אפילו יום אחד!

מדביר פרודניה זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי פרודניה מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

הדברת פרודניה

הדברת פרודניה בדשא

זחלי הפרודניה פעילים בשעות הלילה, מה שמקשה על הזיהוי שלהם. נקבות הפרודניה עלולות להטיל מאות ביצים בכלל הצמחיה בגינה שלך כולל דשא, פלפל, חסה, נענע, כרוב ועוד ולכן קיים הסיכון שהזחלים יתפשטו בשטח שלך במהירות מטרידה. מדביר פרודניה יפזר חומרים בצורת גרגרים באזורים הנגועים ויבקש ממך להשקות את הדשא. לאחר ההשקייה החומרים האלה יתחילו לפעול ויקטלו את הזחלים אך לא רק. הטיפול הזה יעיל גם נגד קרציות, נמלים ואפילו פרעושים! כאן המקום לציין שצוות מדבירים נט עובד ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמש אך ורק בחומרים בטוחים ומפוקחים לשימוש כדי לשמור על בריאות הצמחים ושל בני המשפחה שלך.

טיפול SOS למניעת התפשטות פרודניה בגינה שלך

זיהית את זחלי הפרודניה? מעולה. עד שצוות מדבירים נט יגיע אליך בכדי לבצע הדברת פרודניה, ניתן להכין תמיסה המורכבת משום ומים ולפזר אותה על הדשא. אמנם השום לא יחסל את הזחלים אך הוא משמש כדוחה חרקים ויעזור למנוע מהזחלים מלהתפשט בשטח שלך. כדי להבריח את הפרדוניות, יש לרסס את כל האזורים הנגועים מלמעלה ומלמטה כדי לא לאפשר לאף זחל לחמוק.

מתי יש צורך להזמין הדברת פרודניה?

הזחלים מתעוררים בתקופות החמות וכמעט מיד יוצאים לחפש משטחי דשא וצמחי גינה שונים להיטפל אליהם, לאכול מהם ובסופו של דבר להרוס אותם. ישנה בדיקה קצרה ויעילה שיכולה לעזור לך לזהות התקפת זחלי פרודניה ולהזמין הדברה בזמן לפני שהשטח שלך יתחסל.
כל מה שצריך לעשות זה להקציף סבון כלים נוזלי בתוך דלי ולשפוך אותו על הדשא. אם תוך כמה דקות יתחילו לעלות על פני השטח זחלים בצבע ירוק או חום, מומלץ מאוד להתקשר ולהזמין מדביר פרודניה בדחיפות.

הדברת פרדוניה מתבצעת על ידי פיזור של חומר במקרם גרגירי שמתחיל לפעול במגע עם מים, כך שהוא תורם להדברה של מזיקים נוספים שפלשו לדשא שלך. חשוב לציין שצוות מדבירים נט משתמש אך ורק בחומרים בטוחים ומופקחים שישמרו על הדשא שלך ועל בריאותך ובריאות המשפחה שלך.

כמה עולה הדברת פרודניה?

מחיר הדברת פרודניה אצלנו מתחיל ב 250 ש"ח, אך כמו בכל הדברה, הכל תלוי בגודל השטח אותו יש להדביר ובמועד ביצוע ההדברה. היות והזחלים האלה פעילים בשעות הלילה, אנחנו נגיע בשעות הנוחות לך ונבצע הדברה גם בשעות הקטנות של הלילה, כך שלך נותר רק לבחור מתי יהיה לך נוח שנגיע ואנחנו שם!

שירותי הדברת פרודניה 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

שאלות נפוצות

icon

הפרודניה היא למעשה סוג של עש שנוהג להטיל ביצים רבות ולהתרבות מאוד בעיקר בעשבים ודשא.

icon

זחלי הפרודניה ידועים כזללנים ועשויים במהירות רבה לגרום לנזק לדשא וצמחיה בגינה, בבית או לגידולים חקלאיים. בחלק מהמקרים במידה ולא מתבצעת הדברה של פרודניה בזמן, לדשא ולצמחיה עשוי להיגרם נזק בלתי הפיך.

icon

הדברת פרודניה מתבצעת באמצעות חומרים בטוחים ומפוקחים. החומר שבו נעשה שימוש הוא דמוי גרגרים שפועל במגע עם מים המפוזר באזורים הנגועים או אזורים שבהם נרצה לעשות טיפול מונע.

icon

להדברה של פרודניה יש מחיר התחלתי של 250 ש"ח.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן