תפריט סגור

הדברת חשופיות

חשופיות מאוד נהנות מגידולים שונים הנמצאים בגינה שלך ועלולות לגרוס להם הרס רב ולך מפח נפש. צוות מדבירים נט טיפל במספר רב של קריאות בנוגע להדברת חשופיות ויכול להציל את הגידולים שלך במרחק טלפון אחד! הצוות עובד מסביב לשעון במתכונת מלאה מה שמעניק לך את היכולת לתזמן את ההדברה לזמנים הנוחים לך ולכן כל מה שצריך לעשות הוא להחליט שהגיע הזמן לבצע הדברת חשופיות ולהתקשר אלינו!

מדביר חשופיות זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי חשופיות מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר חשופיות חייגו: 072-3341-454

הדברת חשופיות

הדברת חשופיות אחת ולתמיד!

כך ניתן למנוע הופעה של חשופיות אצלך בגינה ובבית:
חשופיות הן למעשה חלזונות ללא קונכייה וזה ההבדל היחידי ביניהם. החשופיות אוהבות מקומות חמים ולחים כמו מערכות ביוב ופולשות אלינו בחיפוש אחר מזון. על ידי ביצוע של מספר פעולות פשוטות ניתן להרחיק את החשופיות מהבית או מהגינה ולדחות או אפילו לא לבצע כלל הדברת חשופיות ובכך לחסוך כסף ולא מעט זמן. השיטות שנפרט כאן כולן על טהרת ההדברה הירוקה כדי לעזור לך לשמור על בריאותך ובריאות הסובבים אותך:

 • חשופיות, כמו רוב החרקים, מסתמכות מאוד על חוש הריח שלהן ולכן שתילה של צמחים בעלי ריח חזק כמו לענה ורוזמרין תעזור למנוע מהן לפלוש לגינה שלך.
 • הקפדה על גינה נקייה מענפים, קליפות, דשן ומזון רקוב יהפכו את הגינה שלך ללא רלוונטית לחשופיות אשר ניזונות מהזבל האורגני אשר נמצא בשפע בגינות.
 • חשופיות פעילות בעיקר בלילה ובעונות החמות ולכן מומלץ לא להשאיר קערות עם מזון של בעלי חיים בגינה כדי לא למשוך אותן.
 • כפי שכתבנו, חשופיות נמשכות לאזורים לחים וחמים ולכן כדאי להשקות את הגינה מוקדם בבוקר ולא בלילות החמים.

הדברת חשופיות באמצעים ביתיים

אם זיהית מספר קטן של חשופיות, ניתן להדביר אותן באמצעות חומרים שנמצאים בכל בית:

 • פיזור מלח באזורים נגועים
  המלח גורם לתאים של החשופיות להתפוצץ, מה שימנע מחשופיות נוספות להגיע למקום.
 • קערות קפה / בירה
  חשופיות נמשכות לריחות הקפה והבירה ולכן אפשר לטמון להן מלכודות טביעה שמורכבות מקעריות עמוקות מלאות בקפה או בבירה.
 • הכנת תרסיס מבוסס שום
  שמן שום הוכח כיעיל בהדברת חשופיות מכיוון שהוא פוגע במערכת העצבים של החשופיות ולא מאפשר להן לייצר מספיק ריר כך שהן מתייבשות ומתות.

כאן המקום לציין שהדברת חשופיות באמצעים ביתיים לא בהכרח תצליח להרחיק חשופיות מהגינה שלך ולא תדביר אותן לגמרי ולכן במידה וזיהית כמות גדולה ועקבית של חשופיות אשר מגיעות לגינה שלך, מומלץ להתקשר למדביר חשופיות כדי שינתח את תמונת המצב וימליץ לך על תכנית פעולה שתחסל את החשופיות אחת ולתמיד.

כמה עולה הדברת חשופיות?

מחיר הדברת חשופיות נגזר ממורכבות העבודה (איתור וחיסול החשופיות), גודל השטח אותו יש להדביר וכמובן שעת ביצוע ההדברה. מצד שני, הניסיון והמקצועיות של צוות מדבירים נט יגרמו לכך שההדברה תהיה מהירה, יעילה, בריאה וכמובן משתלמת במיוחד ולכן נשמח לענות על כל השאלות שלך בשיחת ייעוץ והכוונה בחינם במהלכה נבין את תמונת המצב בגינה שלך ונייצר לך תוכנית הדברה תפורה אישית שתסיר את המטרד ותציל את הגינה שלך.

שירותי הדברת חשופיות 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

להזמנת מדביר חשופיות חייגו: 072-3341-454

צריך עזרה?
דילוג לתוכן