תפריט סגור

הדברת עוריות

הדברת עוריות בכל רחבי הארץ בזמנים הנוחים לך
התקפה של מזיקים עלולה להתרחש בכל רגע נתון ולכן כדאי לך להחזיק מספר טלפון של מדביר אשר פועל 24/7, כולל שבתות וחגים. צוות מדבירים נט יכול לסייע לך בהדברת עוריות מהרגע להרגע ולכן מאפשר לך לתכנן ביצוע הדברת עוריות מתי שנוח לך. הצוות פועל ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמש בחומרים מפוקחים ומאושרים כך שההדברה תתבצע תוך דאגה לבריאותך ובריאות המשפחה שלך.

מדביר עוריות זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי עוריות מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר עוריות חייגו: 072-3341-454

הדברת עוריות

מי היא העורית?

עורית שייכת למשפחת החיפושיות. צבעה חום, צהוב או שחור מנוקד והיא ניזונה מבדים ומעור של בעלי חיים, צמר, חרקים מתים, דגנים ושטיחים. הן כל כך טובות במה שהן עושות עד שמוזיאונים שונים משתמשים בחיפושיות האלו כדי לנקות שלדים של בעלי חיים שונים המוחזקים אצלם ולכן ברגע שזיהית את העורית מומלץ מאוד להזמין הדברת עוריות על המקום.

הדברת עוריות והרחקה באמצעים ביתיים

ניתן לצמצם את התפשטות העוריות על ידי שימוש במספר אמצעים ביתיים. יש לציין שפעולות אלו לא יחסלו את העוריות אלא ירגיעו את המצב עד שיגיע מדביר מקצועי שיחסל את העוריות באמצעים מתקדמים יותר.

  • שאיבה על ידי שואב אבק
    העוריות הן חיפושיות קטנות שניתן לשאוב באמצעות שואב אבק.
  • כביסה
    ניתן לחסל את העוריות שנדבקו לבגדים שונים על ידי כביסתם בטמפרטורה גבוהה.
  • חומץ
    ניתן להכין תמיסה המורכבת מחומץ לבן או חומץ תפוחים ומים ולרסס משטחים שונים כדי להסיר מהם לכלוך ושאריות מזון שונות.

איך מתבצעת הדברת עוריות?

עוריות הן חיפושיות חמקמקות שיודעות להתחפר עמוק במקומות נידחים ולחיות ולהתרבות שם. מקומות כאלו מחייבים שיטת הדברה שיכולה להתגבר על המכשולים הפיזיים ולחסל את העוריות במקום שלהן. השיטה הזו נקראת איוד בגז בה המדביר מתיז גז מיוחד שיכול לחדור כל משטח ולחסל את העוריות בכל שלבי החיים שלהן. איוד בגז מצריך אישור מיוחד מהמשרד להגנת הסביבה ולכן מומלץ מאוד לבקש את התעודה הזו מכל מדביר שיוצרים איתו קשר כדי למנוע ביצוע הדברת עוריות חובבני שעלול להחריף את הבעיה ואף לגרום לנזקים בריאותיים.

כמה עולה הדברת עוריות?

החיפושיות האלה מתקיימות באזורים לחים ומוצלים ומסוגלות לכרסם דגנים, בדים וספרים. הפרט הכי חשוב בחיפושית זו הוא יכולת ההתרבות המהירה שלהן ולכן לך כדאי להזמין הדברת עוריות ברגע שזיהית אותן כדי למנוע את ההתפשטות המהירה שלהן. מחיר הדברת עוריות נגזר מחומרת המצב, גודל השטח אותו יש להדביר וזמני ביצוע ההדברה. יחד עם זאת, צוות מדבירים נט מנוסה מאוד בתחום הדברת עוריות ולכן יכול להבטיח לך הדברה מהירה, יעילה ומקצועית שתחסל את המטרד בלי לפגוע בשגרה שלך. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר כבר עכשיו כדי לקבל שיחת ייעוץ בחינם במהלכה נבין ממך את תמונת המצב של העוריות בסביבתך ונמליץ לך על תכנית פעולה כירורגית ותפורה אישית.

שירותי הדברת עוריות 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט.

להזמנת מדביר עוריות חייגו: 072-3341-454

הדברת כל זני החיפושיות

צריך עזרה?
דילוג לתוכן