תפריט סגור

הדברת בניין

כל מה שחשוב לדעת על הדברת בניין מקצועית
בעיית מזיקים בבניין מגורים משותף יכולה להיות סיוט מסויט עבור כל הדיירים והמתארחים בבניין. מזיקים לא עוצרים באזורים הנוכחיים שלהם והם תמיד יחפשו להתפשט, כשהחלל הבא בתור הוא הדירה שלך. בעת ביצוע הדברת בניין מקצועית המדביר יאתר את מקור הבעיה ויחסל אותה במהירות וביעילות תוך מקסימום התחשבות בדיירי הבניין. אם נתקלת בחדר מדרגות מלא בנמלים או חדר אשפה שהפך להיות בופה לעכברים וחולדות, כדאי לך להזמין שירותי הדברת בניין מקצועיים כבר עכשיו ולסיים עם המטרד לפני שהוא יתפתח למימדי ענק. צוות מדבירים נט פנוי לעזור עשרים וארבע שעות ביממה שבעה ימים בשבוע ויכול להגיע לבצע הדברת בניין תוך זמן קצר.

מדביר לבניין זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי בניין מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 330 שקלים!
הדברת בניין בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר לבניין חייגו: 072-3341-454

הדברת בניין

הדברת בניין משותף היא עניין חיצוני ולא פנימי

זה לא משנה כמה הדירה שלך תהיה נקיה וכמה תהיה הקפדה על ריסוס בתוך הבית, כל עוד ישנה בעיית מזיקים בחללי המגורים המשותפים. ג'וקים, נמלים, עכברים וחולדות חיים במערכות ביוב ובחדר המדרגות. לאחר שהמזיקים יבינו שהסתיים להם המזון בחללים אלו, הם יפנו ישירות לדירה שלך וכך הבעיה הכללית תהפוך להיות גם הבעיה שלך. צוות מדבירים נט ממליץ להזמין הדברת בניין לעיתים קרובות על מנת לוודא שהשטח נקי ממזיקים.

איך מתבצעת הדברת בניין?

בהיותו חלל מגורים משותף, בניין כולל בתוכו מקומות מסתור למזיקים שאינם קיימים בדירות פרטיות כגון חדר אשפה, מקלט, פתחי ביוב, חדר גז, חדר מדרגות, לובי ובבניינים מתקדמים יותר גם מכון כושר ואף בריכה. חללים אלו נמצאים באחריות הועד / חברת הניהול ולעיתים לא מטופלים כראוי ולכן מושכים אליהם מזיקים שונים. המזיקים האלו לא נשארים רק במקומות אלו ולאט לאט מתפשטים גם לדירות הבניין. הדברת בניין מקצועית תאתר את מקומות הקינון והרביצה של המזיקים השונים ותשמיד אותם. ראוי לציין שללא תחזוקה שוטפת של הדברות תקופתיות, המזיקים ככל הנראה יחזרו והתופעה תתעצם.

מכיוון שבשונה מדירה, אי אפשר לסגור בניין לכמה שעות, הדברת בניין היא נושא מורכב יותר. ככל שההדברה תוקדם, כך ייטב לכל הבניין. לאחר הודעה מוקדמת לכלל הדיירים ופינוי פריטים מהחללים המשותפים, ההדברה תצא לדרך. הדברת בניין מקצועית תיעשה על ידי איתור בעיית המזיקים, איפיון המזיקים ובחירת תוכנית פעולה ירוקה ככל האפשר על מנת לא לשבש את שגרת היומיום בבניין.

כמה עולה הדברת בניין מקצועית?

בעיית מזיקים בבניין מגורים משותף הינה בעיה חמורה יותר מאשר בעיית מזיקים בדירה. בגלל שהחללים האלו אינם מפוקחים כמו דירות פרטיות, הם עלולים להפוך ללונה פארק של מזיקים. מזיקים אלו יתרבו ואיתם הסיכויים להעברת מחלות. הדבר מקבל משנה תוקף כאשר ישנם ילדים קטנים בבניין אשר מטבע הדברים חשופים יותר למחלות אלו. מכיוון שבניין מגורים משותף מושך אליו כל מיני מזיקים, צוות מדבירים נט יצטרך להבין באילו מזיקים מדובר ומה חומרת הבעיה. כמו כן, גם גודל הבניין וכמות הקומות שבו תשפיע על הצעת המחיר הסופית.

צוות מדבירים נט פועל ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמש אך ורק בחומרי הדברה בפיקוח שעברו אישור של המשרד להגנת הסביבה. בנוסף, בזכות הניסיון והוותק בתחום ההדברה, צוות מדבירים נט מסוגל להעניק לך מגוון פתרונות הדברה לבניין שיהפכו את תהליך ההדברה למהיר, יעיל וסופר משתלם!

סוג ההדברה ועלותה

בבניין קיימות 2 בעיות מזיקים נפוצות והן תיקנים ונמלים.

  • הדברת נמלים בבניין: הדברה זו תכלול ריסוס ופיזור פתיונות ג'ל ולכן משלבת שתי שיטות. העלות היא החל מ-330 ₪ לבניין בן 4-6 קומות.
  • הדברת ג'וקים בבניין: גם במקרה של ג'וקים יתבצע שימוש בריסוס ובפיזור פתיונות ג'ל. מחיר הדברה זו יחל ב-440 ₪ לבניין בן 4-6 קומות.

להזמנת מדביר לבניין חייגו: 072-3341-454

שאלות נפוצות

icon

בניין משתרע על שטח גדול, סביב רוב הבניינים יש חצר וגינות, יש חדרי אשפה, חדרי מדרגות חשוכים ופיר מעלית - כל אלו אזורים שעשויים להיות מסתור ומקום לשגשוג עבור מזיקים שמשם יכולים להגיע בקלות גם לתוך הדירות בבניין.

icon

עלות ההדברה לבניין מגורים מתחילה מ-330 ש"ח, אך מחירה הסופי תלוי במספר הקומות בבניין, שטח הבניין וסוג המזיקים שצריך להדביר.

icon

מכיוון שבניין משרת מספר גדול של דיירים ויש בו שטחים ציבוריים, לא ניתן כפי שנעשה בדירה להרחיק את הדיירים למשך זמן, לכן עדיף לעשות שימוש בהדברה ירוקה ומקצועית.

icon

מגוון המזיקים שיכולים להימצא בבניין הוא גדול. בדר"כ מדובר על נמלים וג'וקים, אך מכיוון שיש בבניינים גם חדרי אשפה גם עכברים וחולדות יכולים להימצא בסביבת הבניין ובתוכו.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן