תפריט סגור

הדברת ביוב

הדרך הקלה ביותר להזמין הדברת ביוב
רוב המזיקים שפועלים בלילה יבחרו בביוב כבית שלהם מכיוון שהוא מספק להם סביבה חשוכה, מלאה בלחות וכן, גם במזון שמגיע לצנרת הביוב. כידוע, צנרת הביוב מסתעפת ממתקני הטיהור הרחוקים ועד לכיורים ולפתחי הניקוז שנמצאים אצלך בבית ולכן גם אם הבית יהיה נקי כמו מוזיאון, המזיקים יגיחו מהביוב ויחפשו אצלך מזון. הדרך הבטוחה למנוע מהם לעשות את זה היא להזמין הדברת ביוב שתבריח אותם חזרה למקומות מהם הם הגיעו!

שירותי הדברה בביוב זמינים 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו להזמין שירותי הדברה בביוב במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

הדברת ביוב

איך המקצוענים מבצעים הדברת ביוב?

כפי שכתבנו, צנרת הביוב היא מערכת עצומה שמובילה שפכים של ערים שלמות ולכן זה לא אפשרי להדביר את מקומות הרבייה של המזיקים שלרוב יהיו עמוק בתוך הצינורות האלו. מה שכן נוכל לעשות הוא תהליך ניקוי של צנרת הביוב ולאחריו נבצע הדברת ביוב שתמנע מהמזיקים להגיע לדירה שלך. עם הזמן לכלוך בצורת פסולת ומזון שאנחנו זורקים לכיורים השונים מתחיל להצטבר בשכבה שבין פתח הניקוז שלך לבין צנרת הבניין, מה שמושך את המזיקים להגיע אליה ולנסות לקושש ממנה מזון. לכן הדבר הראשון שנעשה הוא לאתר מצבורי לכלוך שכאלו ולנקות אותם, נבין אם ישנם בורות שמן בביוב שיש לשאוב ונחטא את האזורים הקרובים לפתחי הניקוז. לאחר מכן נתחיל לבצע הדברת ביוב הכוללת שפיכה של חומרי הדברה לביוב (אשר מתאימים לסוג המזיקים שיש להדביר כמובן) ונאוורר את הבית. באותה נשימה נמליץ לך להתקין מסננים על כל פתחי הניקוז בבית (כיורים באמבטיה ובמקלחת) כדי למנוע מהמזיקים לעלות מהביוב. משהו נוסף שניתן לעשות הוא לדבר עם ועד הבית ולהמליץ לו לבצע ריסוס בפתחי הביוב של הבניין מכיוון שהמזיקים קודם כל עוברים שם ואז מגיעים לדירה שלך.

כמה עולה הדברה ביוב?

הדברה בביוב מתחלקת לשניים:

  • הדברת ביוב בדירה
  • הדברת ביוב בבניין

באופן טבעי הדברת ביוב בדירה תהיה זולה משמעותית מכיוון שלרוב נצטרך להדביר מספר קטן של פתחי ניקוז כך שכמות העבודה המבוצעת וכמות חומרי ההדברה שנשתמש בה יהיו נמוכות. מחיר הדברת ביוב בדירה מתחיל מ 250 ש"ח ומשתנה בהתאם לגודל הדירה, מספר בורות ביוב וסוג המזיק שיש להדביר. הדברה בבניין כרוכה בהדברת מספר גדול יחסית של בורות ביוב ולא מסתכמת רק שם. כדי להבטיח שהמזיקים לא יחזרו, אנחנו נצטרך להדביר את כל האזור סביב פתחי הביוב האלה כך שתהליך ההדברה יהיה ארוך יותר. גם לסוג המזיקים שנדביר ישנה השפעה על מחיר הדברת ביוב מכיוון שהחומרים בהם נשתמש להדברת תיקנים יהיו שונים מהחומרים בהם נשתמש להדברת מכרסמים. יחד עם זאת, המומחיות והניסיון של צוות מדבירים נט יהפכו את תהליך ההדברה למהיר ויעיל כך שהצעת המחיר לא תתנפח אלא בדיוק להיפך – תהיה מדויקת, רלוונטית ומשתלמת במיוחד!

שירותי הדברת ביוב 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

צריך עזרה?
דילוג לתוכן