תפריט סגור

הדברה לעסקים

לא מחכים שהמתקפה תחמיר ומזמינים כבר עכשיו הדברה לעסקים!
בניגוד לסקטור הפרטי, הדברה לעסקים היא עניין מורכב הרבה יותר מכיוון שעסק לא יכול לסגור את שעריו בשעות השיא על מנת לבצע הדברה. בדיוק מהסיבה הזו צוות מדבירים נט פועל במתכונת מלאה מסביב לשעון ויכול לבצע הדברה לעסקים שתחסל את כל המזיקים מבלי להשאיר עקבות. המוקד שלנו זמין 24/7 לקבלת פניות מכל סוג ולכן כדאי לך להתקשר כבר עכשיו כדי שנוכל לנסח לך הצעת מחיר קונקרטית, מקצועית ויעילה להדברה לעסקים!

מדביר לעסקים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי עסקים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 270 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר לעסקים חייגו: 072-3341-454

הדברה לעסקים

איך מתבצעת הדברה לעסקים?

בעצם, הדברה לעסקים מתחילה הרבה לפני שהמומחים שלנו יגיעו לעסק שלך. כבר בשיחת הטלפון אנחנו נבין את תמונת המצב הראשונית ונצא אליך עם הציוד המתאים. בשטח עצמו אנחנו ננתח את אופי המבנה בו העסק שלך פעיל ונגבש תוכנית הדברה יעילה וממוקדת. מדביר לעסקים יבחן את המוקדים הבאים:

 • חדרי האשפה והמטבח
  מזיקים ובפרט נמלים ומקקים נמשכים לאזורים חשוכים, לחים ובעלי קרבה למזון.
 • מחסני מזון, מזווים וכדומה
  החזקה של מזון צריכה להיעשות בחדרים אטומים על מנת למנוע כניסה של מזיקי מזון כמו עש הקמח, חדקונית האורז ועוד.
 • פתחים
  כלל המזיקים מגיעים מפתח כלשהו ואת זה יבדוק המדביר כשהוא יגיע לעסק שלך. איטום של הפתחים אשר יאותרו יסייע משמעותית לביצוע ההדברה ואף ימנע כניסה של מזיקים.

לאחר מיפוי העסק, המדביר יהדק את תכנית ההדברה ויתחיל להדביר את העסק שלך. כמובן שיש שוני בין עסקים ואין תכנית אחת המתאימה לכולם ולכן חשוב שהמדביר יהיה מקצועי ומנוסה מספיק כדי שיוכל לענות על כל אתגר שיחכה לו בהדברה. כדי לעזור לך להבין אם המדביר שיצרת איתו קשר באמת מקצועי כמו שהוא מתאר, הכנו טבלה אשר מפרטת את סוגי המזיקים השונים התוקפים את העסקים השונים ואת דרכי הטיפול בהם.

העסק המותקף וסוגי המזיקים התוקפים

הדברה לעסקים וצעדי מנע לאחר ההדברה

הדברת מפעלי מזון

מכרסמים כגון חולדות ועכברים, חרקים מעופפים כגון עש הקמח וחיפושיות שונות

הדברת מפעלי מזון מתחלקת לשניים:
 • הדברת המזון עצמו על ידי שיטת איוד בגז. הגז חודר עמוק לתוך המזון ומחסל את כל המזיקים בכל שלב בחייהם. למרות השם המאיים, שיטת איוד בגז בטוחה לשימוש בגלל ההתפרקות המהירה של הגז.
 • הדברת מפעל המזון תתבצע על ידי ריסוס כל החריצים והפתחים שבמפעל.

איטום המפעל, אחסון המזון בחדרים סטריליים והתקנה של רשתות צפופות אשר ימנעו מהחרקים להיכנס. כדי למנוע ממכרסמים ובעלי חיים אחרים לחדור אל המפעל ניתן להתקין רשתות ברזל צפופות.

הדברת גני ילדים ובית ספר

צרעות, יתושים, מקקים, זבובים וחיפושיות

ילדים הם אוכלוסיה אשר רגישה במיוחד לחומרי הדברה ולכן מדביר בגני ילדים ובתי ספר ישתמש בהדברה ירוקה אשר לא כוללת חומרים בעלי רעילות. בנוסף, המדביר יבצע את ההדברה בסופי השבוע כשמוסד הלימודים סגור כדי לתת למקום מספיק זמן להתאוורר.
החלפה קבועה של החול בארגז החול, הקפדה על ניקיון הרצפות והתקנה של רשתות צפופות על החלונות תעזור מאוד למנוע מהמזיקים להיכנס שוב.

הדברת בתי קפה, משרדים, מסעדות ובתי מלון

ג'וקים, חולדות, עכברים, נמלים ופשפש המיטה (בעיקר בבתי מלון)

מקומות עבודה או בילוי פעילים מסביב לשעון, מה שמחייב את המדביר להגיע מחוץ לשעות הפעילות (סופי שבוע, חגי ישראל) ולבצע את ההדברה. בהדברת מסעדות, בתי קפה וכ"ו המדביר ישתמש ככל הניתן בהדברה ירוקה היות ומדובר במקומות המכילים מזון.
ניקיון המטבחים לפחות פעמיים ביום עם הקפדה לסגור את פחי האשפה ולפנות אותם בזמן, התקנה של רשתות ברזל צפופות למניעת כניסת מכרסמים והתקנה של רשתות על גבי החלונות כדי למנוע חדירה של מעופפים יכולים לעזור להוריד את כמות המזיקים אשר יכנסו לעסק שלך. מזון יש לאחסן בגובה של 30 ס"מ לפחות בטמפרטורה נאותה אשר תמנע לחות.

כמה עולה לבצע הדברה לעסקים?

עסקים יכולים להיות שונים בתכלית זה מזה ולכן אין מחיר הדברה אחיד. הצעת המחיר תכלול את גודל וסוג העסק שלך, שיטות ההדברה בהן ישתמש המדביר וכמובן השעות בהן היא תתבצע. צוות מדבירים נט מכיר את המורכבות שבהדברת עסקים ולכן יגיש לך הצעת מחיר להדברה של עסקים שתהיה משתלמת במיוחד ותפתור לך את בעיית המזיקים במהירות וביעילות מבלי לפגוע בשגרת העסק!

שירותי הדברת עסקים 24 שעות ביממה לשירותכם.

להזמנת מדביר לעסקים חייגו: 072-3341-454

שאלות נפוצות

icon

מזיקים עשויים להימצא בכל מקום ולכן כל עסק למעשה זקוק להדברה נגד מזיקים שקיימים במקום או הדברה תקופתית מונעת. עסקים בתחום המזון נוטים לסבול יותר מנוכחות של מזיקים ויש צורך רב בעיקר בעסקים בתחום המזון להרחיק ולמנוע נוכחות של מזיקים.

icon

בבתי עסק כמו בבתים פרטיים ניתן למצוא מגוון גדול של מזיקים, אך ניתן לראות יותר מזיקים ממשפחת המכרסמים כמו עכברים וחולדות בבתי עסק.

icon

יש אפשרות לבצע הדברה באמצעות ריסוס, יש אפשרות להציב מלכודות ולתפוס את החולדות מבלי לפגוע בהן ויש גם שיטה חדשנית של הרחקת חולדות באמצעים טכנולוגיים על ידי שידור גלי קול שהחולדות רגישות אליהם.

icon

יש לבצע הדברה תקופתית אחת לשנה כדי למנוע התבססות של מזיקים בעסק.
צריך עזרה?
זמינים 24 שעות ביממה