תפריט סגור

הדברה למשרד

מזמינים היום הדברת משרדים ונהנים ממשרד נקי מחרקים
משרד הוא הבית השני שלנו ולכן חשוב מאוד לטפל בו באותה המידה. חרקים במשרד הם מפגע נוראי שיכול לפגוע בפריון העובדים ולכן כדאי מאוד להזמין הדברת משרדים ברגע שמזהים התקפת מזיקים. צוות מדבירים נט עוסק בהדברת משרדים מזה זמן רב ויודע שאי אפשר להשבית משרד סתם כך. לכן אנחנו פעילים 24 שעות ביממה, בכל ימות השבוע ונוכל לבצע הדברת משרדים בזמן הנוח לך!

מדביר משרד זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי משרד מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 270 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר משרד חייגו: 072-3341-454

הדברת משרדים

איך נבצע הדברת משרדים?

משרדים, בדיוק כמו הבתים שלנו, מכילים אנשים ומזון שהם שני הדברים שמושכים מזיקים. הכמות הגדולה יחסית של האנשים במשרדים, כמויות המזון הגדולות ולצערנו חוסר ההקפדה על הניקיון הופכות את המשרדים לקרקע פוריה למזיקים. בנוסף לכך, משרדים פועלים לרוב שעות היום ולכן הדברת משרדים תתבצע בלילות, חופשות שונות ואף בסופי שבוע ובחגים, תלוי ברמת הצורך. אילוץ זה מחייב אותך לבחור מדביר מקצועי אשר פועל מסביב לשעון ויכול לשלב שיטות הדברה שונות שיחסלו את המזיקים ויאפשרו לעובדים לחזור למשרדים במהרה ללא פגיעה בשגרת העבודה. אחת הדרכים להבין האם המדביר שהזמנת הוא מדביר מקצועי היא לשאול אותו איך הוא מתכוון לפעול במשרד שלך. מדביר לא מקצועי עלול לגרום להחרפת המצב ולבסוף להשבית את המשרדים ולכן כדאי לך להתייחס במלוא הרצינות לבחירת המדביר. לנוחיותך, ריכזנו טבלה המציגה את סוגי המזיקים הנפוצים במשרדים ואת סביבת המחיה שלהם.

איזה מזיק תקף?

סביבת המחיה שלו במשרד

הדברת מזיקים במשרד

נמלים נמשכות למזון ולמקורות מים ולכן יגיעו למטבח, לפחים או לחדרי השירותים בהם יש סבירות גבוהה למצוא מקורות מים עומדים.

הדברת ג'וקים במשרד

הדברת ג'וקים במשרדתיקנים חיים באיזורים חשוכים ולחים ופעילים בשעות הלילה. הם נמשכים למזון ולכן ניתן למצוא אותם בכל איזור המשרד.

הדברת זבובים במשרד

לרוב נמצא את הזבובים ליד פחים או במטבח ולכן חשוב מאוד לשמור על סביבת עבודה נקייה ופחים ריקים.

הרחקת עכברים במשרדים

הרחקת חולדות במשרדים

המכרסמים האלו פעילים בלילות ולכן העובדים שלך לא יתקלו בהם בשעות היום, אך בהחלט יתקלו בהשפעות שלהם: כבלים חשמליים מכורסמים, גללים ואריזות מזון קרועות.

הדברת יתושים במשרד

יתושים חודרים למשרד מבעד לחלונות ואוהבים לחיות בסביבת צמחים ולכן סבירות גבוהה שהמדביר ימצא אותם בגג המשרד או במרפסות במידה וקיימות.

הדברת דג הכסף במשרד

מזיק זה ניזון מנייר ולכן עלול לגרום נזק לקלסרים שונים במשרד.

הדברת משרדים מקצועית ויעילה

כדי לא לפגוע בשגרת המשרד, מדביר מקצועי יציע לך הדברה ירוקה אשר כוללת פיזור פתיונות ג'ל שימשכו את החרקים הזוחלים ויחסלו אותם בקנים שלהם. הדברה זו בטוחה לחלוטין ולכן אין צורך לפנות את המשרד כדי לבצע אותה. הרחקת מכרסמים ממילא קורית בלילות, אלו השעות בהן המכרסמים פעילים ואילו הדברת מעופפים תתבצע נקודתית במקומות המחיה שלהם. במידה והתקפת המזיקים חמורה ואין ברירה אלא לרסס, המדביר יגיע אליך בסוף השבוע ויבצע את הריסוס מוקדם ככל הניתן על מנת לתת למשרד אפשרות להתאוורר כמה שיותר עד חזרת העובדים ביום ראשון.

כמה עולה הדברת משרדים?

משרד היא מילה גנרית לחלל עבודה אשר מורכב מחדרים שונים, קטנים וגדולים. משרדים יכולים להיות בניין שלם או קומות בודדות ולכן לפני הצעת המחיר אנחנו חייבים להבין מהו גודל המשרד שלך, אילו סוגי מזיקים תקפו ומה מורכבות ההדברה המחכה לנו במשרד שלך. במידה והמשרדים שלך הם חלק מבניין גדול יותר, כדאי לשקול לדבר עם חברת הניהול של הבניין על מנת שנבצע הדברה בבניין כולו כי יכול מאוד להיות שהמזיקים חודרים ממשרדים אשר לא קשורים למשרד שלך וכך כל עבודת ההדברה תרד לטמיון. נציין בהזדמנות זו שצוות מדבירים נט מחזיק ברישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה ומשתמש אך ורק בחומרים בטוחים לשימוש אשר מפוקחים על ידי המשרד. אנחנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר כבר עכשיו כדי לקבל הצעת מחיר להדברת משרדים שתחסל את המזיקים ותחזיר את המשרד לתפוקה מלאה במהירות וביעילות!

שירותי הדברה למשרד 24 שעות ביממה לשירותכם ע"י צוות מדבירים נט.

להזמנת מדביר משרד חייגו: 072-3341-454

שאלות נפוצות

icon

תלוי באיזה חומר מבוצעת ההדברה ובשיטת ההדברה. כיום ישנן שיטות הדברה שאין מסוכנות לבני אדם ולא מצריכות פינוי של המקום לאחר ההדברה. יש להתייעץ עם המדביר לגבי הדרך שבה יש לנהוג לאחר ההדברה.

icon

במידה ומזהים מזיקים במשרד יש להזמין מייד הדברה ובכל מקרה יש לבצע הדברה תקופתית אחת לשנה כדי למנוע חזרה והתבססות של מזיקים במקום.

icon

מזיקים קיימים בכל מקום וכך גם במשרדים. הם עשויים להימשך בעיקר לאזור המטבחון במשרד מכיוון שבמקום קיים אוכל. בנוסף במשרדים יש מקומות רבים שהמזיקים רואים בהם כמתאימים למחייה ומסתור כמו תעלות מיזוג, חדרי חשמל, חדרי אשפה בבניין משרדים ועוד.

icon

הג'וקים הם אוכלי כל ומעבר לאכילת מזון שאליו הם מגיעים הם יכולים לאכול אריזות, כריכות וניירות ספרים ואפילו רהיטים. הם גם יכולים להעביר לכלוך ולזהם את האוכל שלנו ולכן יש גם סכנה תברואתית ובריאותית בהמצאותם בסביבתנו.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן