תפריט סגור

הדברה למוסדות

מוסדות פעילים ברוב שעות היום ולכן כדאי להזמין הדברת מוסדות מחוץ לשעות הפעילות
צוות מדבירים נט פועל בתחום ההדברות מזה זמן רב ומכיר לעומק את כל הפעולות בהן חשוב לנקוט בעת הדברת מוסדות. המוסדות השונים מלאים באנשים ולכן מחייבים הדברה בריאה וירוקה שלא תפגע באנשים מצד אחד ותסתיים במהירות כדי לאפשר חזרה לשגרה מלאה. צוות מדבירים נט מחזיק ברישיונות מטעם המשרד להגנת הסביבה ומשתמש בחומרי הדברה אשר מאושרים ומפוקחים לשימוש שלא יסכנו אותך ואת עובדי המוסדות השונים.

מדביר מוסדות זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי מוסדות מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 320 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר מוסדות חייגו: 072-3341-454

הדברת מוסדות

מתי צריך להזמין הדברת מוסדות?

בשוק קיימים המון תכשירי הדברה ביתיים שיכולים להעניק מענה מיידי לכמות מסויימת של מזיקים אך לא לפתור את הבעיה. במידה וזיהית מספר קטן של מזיקים, יכול להיות ששימוש בתכשירים אלה יעזור לחסל אותם ולהעלים את הבעיה באופן זמני. חשוב לציין שתכשירים אלה אינם בהכרח בריאים ולרוב מכילים רעילות ברמה נמוכה / בינונית ולכן לא מומלץ להשתמש בהם בשגרה.

הדברת מוסדות בצורה בטוחה ובריאה

מדביר מוסדות תמיד יעדיף להשתמש בחומרי הדברה ירוקים כגון פתיונות ג'ל למקקים ונמלים, מלכודות דבק למעופפים שונים ומלכודות לכידה למכרסמים. שיטות אלה לא מזיקות לסביבה ולבני האדם מצד אחד ולא מפריעות לשגרה מהצד השני. במידה והמדביר יצטרך בכל זאת לבצע ריסוס, הוא יגיע בסופי שבוע או בחופשות על מנת שהמקום יהיה ריק מאנשים ויספיק להתאוורר עד לחזרתם. הדברה ירוקה חשובה לאין שיעור כאשר מדובר בהדברת מוסדות לילדים כגון בתי ספר וגני ילדים מכיוון שפלח אוכלוסייה זה רגיש אף יותר לחומרי הדברה ולכן יש לנקוט במשנה זהירות כשמדבירים מוסדות מסוג זה.

מניעת חדירה של מזיקים לאחר הדברה

מדביר יכול לחסל את המזיקים הקיימים כרגע אך לא בהכרח למנוע את חזרתם וכאן האחריות האישית שלך נכנסת. במספר פעולות פשוטות ניתן להקטין עד מאוד את החזרה של המזיקים ולדחות את ביצוע הדברת מוסדות לזמנים מאוחרים יותר:

 • ייבוש לחות
  מזיקים רבים נמשכים לאזורים לחים וחשוכים מכיוון שהם מספקים להם את תנאי המחיה האופטימליים עבורם. מעבר על צנרת המבנה ופיזור סופחי לחות במקומות מועדים לפורענות תמנע מהמזיקים לחזור אליהם ולהתרבות.
 • הקפדה על ניקיון והיגיינה
  קשה מאוד לתחזק מוסד אשר תחלופת האנשים והמזון בו גדולה, אך נהלי ניקיון ופינוי פחים באופן תדיר יעזרו לך למנוע משיכה של מזיקים באזורים האלו.
 • אחסון מזון
  מזון הוא פסגת השאיפות של כל מזיק החל מחולדה ועד לעש הקמח. כדי לוודא שהמזון הזה לא מושך מזיקים, יש לאחסן אותו בגובה של 30 ס"מ מהרצפה בחדר אטום כשהוא מוחזק בתוך מיכלים סגורים.
 • איטום
  מזיקים לא משתגרים אל מקומות באורח פלא אלא חודרים דרך חריצים, סדקים ופתחים שונים. איטום של המבנה ימנע כניסה של מזיקים חדשים ויציאה של המזיקים שכבר נכנסו למבנה ומטופלים בהדברה.
 • טיפוח צמחייה
  עשבייה נמוכה וגבוהה אהובה במיוחד על מזיקים מכיוון שהיא מעניקה להם תנאי גידול ורבייה אופטימליים. טיפול נכון בעשבייה הזו יכול לצמצם הופעת מזיקים בצורה משמעותית.

כמה עולה הדברת מוסדות?

מוסדות היא מילה רחבה המאגדת בתוכה מספר רב של מבנים. מחיר של הדברת מוסדות נקבע על ידי גודל המבנה אותו יש להדביר, סוגי המזיקים שתקפו, מורכבות עבודת ההדברה וזמני ההדברה (חופשים, חגים, סופי שבוע). צוות מדבירים נט מזמין אותך לשיחת ייעוץ והכוונה בחינם במהלכה נבין את הצרכים שלך ונתאים לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד להדברת מוסדות.

שירותי הדברת מוסדות 24 שעות ביממה לשירותכם עם צוות מדבירים נט

להזמנת מדביר מוסדות חייגו: 072-3341-454

שאלות נפוצות

icon

בכל מוסד ולמעשה בכל בית או בית עסק ניתן לבצע הדברה. בין אם מדובר בעיריות, בתי ספר, משרדים ועוד בכל מקום עשויים להימצא מזיקים ולכן בכל מוסד יש לבצע הדברה כשמזהים מזיקים או הדברה תקופתית כדי למנוע הימצאות שלהם במקום.

icon

לא. ניתן לבצע הדברה שאינה כוללת שימוש בחומרים רעילים כמו למשל הדברה ירוקה.

icon

עלות של הדברה במוסדות חינוך היא החל מ-320 ש"ח והיא תלויה בסוג המזיקים שיש להדביר, סוג חומרי ההדברה שנעשה בהם שימוש והיקף הטיפול הנדרש.

icon

כיום ישנן שיטות הדברה שונות ומכיוון שמדובר במקום רגיש עם בעלי חיים שיש לשמור עליהם ובני אדם המבקרים את המקום, ההדברה נעשית באמצעות שימוש בחומרים שאינם מזיקים לבעלי החיים ולבני האדם במקום ופוגעים רק במזיקים.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן