תפריט סגור

הדברה חקלאית

הדברה חקלאית בכל הארץ
גידולים חקלאיים מושכים אליהם המון סוגים של חרקים אשר גורמים נזקים גדולים לחקלאות. צוות מדבירים נט מציע לך חבילת הדברה חקלאית מקיפה הכוללת הדברת עצים, הדברת מזיקים, הדברת בעלי חיים ועוד, כך שהשדה החקלאי והגידולים שלך יהיו מוגנים. הצוות פועל ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמש בחומרים מאושרים כך שתהליך ביצוע הדברה חקלאית יהיה בטוח לך ולשדה שלך.

הדברת שטחים חקלאיים 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מומחים בהדברה חקלאית במחירים ללא תחרות החל מ 320 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

הדברה חקלאית

הדברה חקלאית היא צורך אמיתי

שטחים חקלאיים מספקים למזיקים השונים את כל מה שהם צריכים כדי לשגשג ולכן הם מושכים אליהם מזיקים מכל הסוגים כולל חרקים, עופות, זוחלים, מכרסמים ואפילו פטריות וחיידקים אשר ניזונים מהגידולים. אנחנו לא צריכים לספר לך איזה נזק עצום יכולה התקפת מזיקים אחת לגרום לשדה ולפרנסה שלך. מצד שני, גם חומרי הדברה לא נכונים עלולים לעשות נזק ולעיתים חריף יותר מהמזיקים עצמם ולכן כדאי לשכור חברת הדברה מקצועית אשר שולחת את המדבירים שלה להשתלמויות תכופות ומחדשת את מלאי חומרי ההדברה לפי הפיתוחים האחרונים בשוק. הדברה חקלאית היא כבר מזמן לא רק ריסוס והיום ניתן למצוא שיטות הדברה חדשות ובריאות הרבה יותר כמו הדברה ירוקה והדברה ביולוגית שעושה שימוש בטורפים הטבעיים של המזיקים.

אילו שיטות קיימות כשמדובר בהדברה חקלאית?

עולם הדברה התפתח משמעותית בתקופה האחרונה וזנח כמעט לגמרי את שיטות ההדברה הקלאסיות שכללו DDT ועוד חומרים כימיים שונים. יחד עם זאת, גם המזיקים התפתחו עם הזמן כשחלקם פיתח עמידות לסוגים שונים של חומרי הדברה כך שהיום לא מספיקה שיטה אחת כדי לבצע הדברה חקלאית אלא שימוש בשיטה המשלבת שיטות שונות. המגוון בין השיטות בא לידי ביטוי גם בזמני השימוש בהם לפני פלישת המזיקים, בעיצומה ולאחריה.

  • הדברה ביולוגית
    לעיתים קשה עד בלתי אפשרי לרסס את הגידולים השונים לאחר פלישה של מזיקים מבלי לגרום להם נזק ולכן ישתמש המדביר בשרשרת המזון ויפזר את הטורפים הטבעיים של המזיקים כך שהם יחוסלו לאט אבל בטוח. כמובן שהטורפים הטבעיים אינם מזיקים לגידולים ויעלמו מעצמם ברגע שיחסלו את מושבת המזיקים שהשתלטה לך על השדה.
  • הדברה כימית
    מדביר מקצועי ישתמש בשיטת ההדברה הכימית על מזיקים שהתחילו לאכול מהגידולים כדי לקטול אותם על המקום ולהשמיד את הזחלים והביצים שלהם. היות ומדובר בחומרים כימיים, מומלץ מאוד להקפיד לשכור מדביר שמחזיק ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומנוסה בסוגים אלו של הדברה.
  • הדברה קולטוראלית
    סוג הדברה זה הוא פעולת מנע אשר תמנע מהמזיקים השונים להשתלט על השטח שלך. השיטה כוללת פיזור מלכודות שונות, פרישת רשתות הגנה על הגידולים, הפיכת הקרקע ועוד.

כמה עולה הדברה חקלאית?

כל שדה הוא עולם ומלואו ומשתנה לפי סוג הגידולים והשטח שיש להדביר, כמו גם סוג המזיקים שפלשו לשדה שלך ולכן הצעת מחיר להדברה חקלאית תהיה תפורה אישית למידותיך. נשמח להגיש לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד להדברה שתחסל את המזיקים ותציל את הגידולים שלך!

שירותי הדברה חקלאית 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט.

שאלות נפוצות

icon

הדברה חקלאית היא הדברה שמיועדת למשקים, שדות ואיזורי גידול של צומח ובעלי חיים אשר מושכים אליהם מזיקים שיש צורך להרחיקם.

icon

מזיקים רבים נמשכים לאזורי משק וחקלאות כמו מכרסמים בשדות שפוגעים בגידולים חקלאיים, טפילים שעלולים להיצמד לחיות משק וגם זבובים ושאר חרקים שנמשכים לאזורים אלו ועלולים לגרום לנזקים.

icon

ישנן כמה שיטות הדברה כשמדובר על הדברה חקלאית ושימוש בחומרי הדברה שונים בהתאם למטרת ההדברה וסוגי המזיקים. הדברה כימית, ביולוגית או קולטורלית הן חלק מסוגי ההדברה שבהם נעשה שימוש.

icon

מחירה של הדברה חקלאית נקבע לפי סוג ההדברה שיש צורך לבצע במקום, סוג השימוש בחומרים, סוג המזיקים שיש להדביר ועוד. מחיר ההדברה החקלאית מתחיל מ-320 ש"ח.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן